Cheapest pre-rolls in Olive Branch, MS
Cheapest right now: Pure MS - Whippetz Pre Roll 2pk - 1g at Canablume Dispensary, LLC — $5.61 ($5.61 per gram)
72 comparable pre-rolls listings at 3 Olive Branch dispensaries · ranked per gram · updated Oct 1, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Mississippi city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pure MS - Whippetz Pre Roll 2pk - 1g Pre-rolls | gram · 2-pack | $5.61 | $5.61/g | Canablume Dispensary, LLC Olive Branch · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Good Day Farm - Apple Banana Bread - Pre-Roll Pre-rolls | gram | $6$825% off | $6/g | ROOTDOWN Olive Branch · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | GDF - Cherry Cobbler Pre Rolls 5pk - 3.5g Pre-rolls | eighth · 5-pack | $21.50 | $6.14/g | Canablume Dispensary, LLC Olive Branch · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | GDF - Marmalade Pre Rolls 5pk - 3.5g Pre-rolls | eighth · 5-pack | $21.50 | $6.14/g | Canablume Dispensary, LLC Olive Branch · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Good Day Farm - Double Dream - Pre-Roll .7g - 5pk Pre-rolls | eighth · 5-pack | $22.50$3025% off | $6.43/g | ROOTDOWN Olive Branch · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Good Day Farm - Alpine Fizz - Pre-Roll 0.7g - 5pk Pre-rolls | eighth · 5-pack | $22.50$3025% off | $6.43/g | ROOTDOWN Olive Branch · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Good Day Farm - Guava Kitty - Pre-Roll Pre-rolls | gram | $6.75$925% off | $6.75/g | ROOTDOWN Olive Branch · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Southern Sky - CrunchBerry - Pre-Roll 1g 3pk Pre-rolls | 3 g · 3-pack | $21$2825% off | $7/g | ROOTDOWN Olive Branch · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Power Bars | Joints | 1g GOOD DAY FARM · Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | ROOTDOWN Olive Branch · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Good Day Farm - Carbon #4 - Pre-Roll Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | ROOTDOWN Olive Branch · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Good Day Farm - Mango Mintality - Pre-Roll Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | ROOTDOWN Olive Branch · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | ROOTDOWN - Rancid Root - Pre-Roll 0.35g - 10pk Pre-rolls | eighth · 10-pack | $26.60$3830% off | $7.60/g | ROOTDOWN Olive Branch · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | High Society - Daily Dos Loud Pre Rolls 7pk - 3.5g Pre-rolls | eighth · 7-pack | $27.50 | $7.86/g | Canablume Dispensary, LLC Olive Branch · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | High Society - Daily Dos Pineapple Vortex Pre Rolls 7pk - 3.5g Pre-rolls | eighth · 7-pack | $27.50 | $7.86/g | Canablume Dispensary, LLC Olive Branch · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Zushi | Joints | 0.7g | 5pk River Remedy · Pre-rolls | eighth · 5-pack | $28 | $8/g | Canablume Dispensary, LLC Olive Branch · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Good Day Farm - Lemon Cherry Spritz - Pre-Roll 0.3g - 5pk Pre-rolls | 1.5 g · 5-pack | $12.75$1725% off | $8.50/g | ROOTDOWN Olive Branch · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Good Day Farm - Alpine Fizz - Pre-Roll 0.3g - 5pk Pre-rolls | 1.5 g · 5-pack | $12.75$1725% off | $8.50/g | ROOTDOWN Olive Branch · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Best Mood - Gorilla Glue #4 Pre Rolls 7pk - 3.5g Pre-rolls | eighth · 7-pack | $30 | $8.57/g | Canablume Dispensary, LLC Olive Branch · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Best Mood - Cherry Pop Tart Pre Rolls 7pk - 3.5g Pre-rolls | eighth · 7-pack | $30 | $8.57/g | Canablume Dispensary, LLC Olive Branch · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Best Mood - Fior de Latte Pre Rolls 7pk - 3.5g Pre-rolls | eighth · 7-pack | $30 | $8.57/g | Canablume Dispensary, LLC Olive Branch · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Ric Flair Drip Hybrid Preroll 1g Ric Flair Drip · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | ROOTDOWN Olive Branch · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Southern Sky - Sour Mai Thai - Pre-Roll 0.5g - 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $9$1225% off | $9/g | ROOTDOWN Olive Branch · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | GDF - Apple Banana Bread Blunts 2pk - 2g Pre-rolls | 2 g · 2-pack | $18.69 | $9.35/g | Canablume Dispensary, LLC Olive Branch · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | GDF - Run It Blunts 2pk - 2g Pre-rolls | 2 g · 2-pack | $18.69 | $9.35/g | Canablume Dispensary, LLC Olive Branch · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | GDF - Coup D'etat Blunts 2pk - 2g Pre-rolls | 2 g · 2-pack | $18.69 | $9.35/g | Canablume Dispensary, LLC Olive Branch · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | GDF: Pre-Roll | Lemon Sportiff | Good Day J's | 1g GOOD DAY FARM · Pre-rolls | gram | $9.35 | $9.35/g | Canablume Dispensary, LLC Olive Branch · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | GDF - Marmalade Pre Roll - 1g Pre-rolls | gram | $9.35 | $9.35/g | Canablume Dispensary, LLC Olive Branch · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | GDF - Slurty #3 Pre Roll - 1g Pre-rolls | gram | $9.35 | $9.35/g | Canablume Dispensary, LLC Olive Branch · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | GDF - Sorbet Haze Pre Roll - 1g Pre-rolls | gram | $9.35 | $9.35/g | Canablume Dispensary, LLC Olive Branch · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Mag High - Red Velvet Runtz Pre Rolls 7pk - 3.5g Pre-rolls | eighth · 7-pack | $33 | $9.43/g | Canablume Dispensary, LLC Olive Branch · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Ganja Brothers - Tuscan Gelato Pre Rolls 7pk - 3.5g Pre-rolls | eighth · 7-pack | $33 | $9.43/g | Canablume Dispensary, LLC Olive Branch · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | GDF - Cherry Cobbler Baby J's 5pk - 1.5g Pre-rolls | 1.5 g · 5-pack | $14.95 | $9.97/g | Canablume Dispensary, LLC Olive Branch · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | GDF - Comatose Baby J's 5pk - 1.5g Pre-rolls | 1.5 g · 5-pack | $14.95 | $9.97/g | Canablume Dispensary, LLC Olive Branch · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | GDF - Mango Mintality Baby J's 5pk - 1.5g Pre-rolls | 1.5 g · 5-pack | $14.95 | $9.97/g | Canablume Dispensary, LLC Olive Branch · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | WellCraft - Blanco Pre Roll - 1g Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Canablume Dispensary, LLC Olive Branch · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | The Sipp - Blue Dream Pre-Roll (1g) Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Far & Dotter Cannabis Dispensary Olive Branch · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | The Sipp - Chineal Pre-Roll (1g) Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Far & Dotter Cannabis Dispensary Olive Branch · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | The Sipp - The 34 Pre-Roll (1g) Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Far & Dotter Cannabis Dispensary Olive Branch · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | The Sipp - Amarelo Pre-Roll (1g) Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Far & Dotter Cannabis Dispensary Olive Branch · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Mag High - Crescendo Pre-Rolls 0.5g/2pk (1g) Pre-rolls | gram · 2-pack | $10 | $10/g | Far & Dotter Cannabis Dispensary Olive Branch · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Olive Branch pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Olive Branch price: $10 per gram (middle of $7.05–$13). That works out to about $35 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Olive Branch publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Olive Branch price data: cheapest weed in Olive Branch, cheap ounces, Olive Branch flower price index, Olive Branch deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.