Cheapest weed in Pearl, MS
835 Pearl menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Mississippi city: cheapest weed in Mississippi
Cheapest flower in Pearl
See all flower prices →Cheapest right now: 3.5G|CREAM House Blends|Punch Breath at Cream Cannabis Company — $10 ($2.86 per gram) · 221 comparable items at 4 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3.5G|CREAM House Blends|Punch Breath Flower | each | $10 | $2.86/g | Cream Cannabis Company Pearl · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Side By Side | Popcorn Flower 7g Flower | quarter | $28$4030% off | $4/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Lazy Susan | Flower 7g Flower | quarter | $31.50$4530% off | $4.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Black Ice | Flower 14g Flower | half ounce | $63$9030% off | $4.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Bullz Eye #9 | T2 Flower 14g Flower | half ounce | $63$9030% off | $4.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Punch Breath | Flower 14g Flower | half ounce | $63$9030% off | $4.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Borneo Bud - SFV OG x TK - 3.5g Flower | each | $17.50$2530% off | $5/g | Southern Sky Wellness Medical Cannabis Dispensary Pearl MS Pearl · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Time Change | T5 Flower 3.5g Flower | eighth | $17.50$2530% off | $5/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Pearl
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Emush 510 vape cart at VooDoo Buds — $21.59 ($21.59 per cartridge) · 182 comparable items at 4 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Emush 510 vape cart Vape Pens | each | $21.59$3028% off | $21.59/piece | VooDoo Buds Pearl · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Do Si Dos | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $24.50$3530% off | $24.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Blue Dream | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $24.50$3530% off | $24.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Diablo OG | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $24.50$3530% off | $24.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Neon Berry | Cartridge 1g Vape Pens | gram | $24.50$3530% off | $24.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Street Guru | Cartridge 1g Vape Pens | gram | $24.50$3530% off | $24.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Grape Soda | Cartridge 1g Vape Pens | gram | $28$4030% off | $28/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Southern Accent - Cherry Wine Vape Cart - 1g Vape Pens | each | $30$5040% off | $30/g | Southern Sky Wellness Medical Cannabis Dispensary Pearl MS Pearl · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Pearl
See all edibles prices →Cheapest right now: Yonder | Pomegranate | 500mg DOZE Gummies 25pk at Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl — $17.50 ($3.50 per 100mg of THC) · 235 comparable items at 4 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Yonder | Pomegranate | 500mg DOZE Gummies 25pk Yonder · Edibles | each · 25-pack · 500mg THC | $17.50$2530% off | $3.50/100mg THC | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | River Remedy | Infused Honey | 500mg River Remedy · Edibles | each · 500mg THC | $17.50$2530% off | $3.50/100mg THC | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | 3000MG|NOSHY|Pineapple Mango Paradise Edibles | each · 3000mg THC | $110 | $3.67/100mg THC | Cream Cannabis Company Pearl · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Pineapple | Gummies 1000mg Edibles | each · 1000mg THC | $38.50$5530% off | $3.85/100mg THC | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Cheeba Chews | Caramel Taffy Chews | 1000mg | 20ct | 50mg/ea Cheeba Chews · Edibles | each · 20-pack · 1000mg THC | $42$7040% off | $4.20/100mg THC | Southern Sky Wellness Medical Cannabis Dispensary Pearl MS Pearl · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Honey Sticks | Infused Honey 1000mg Edibles | each · 1000mg THC | $45.50$6530% off | $4.55/100mg THC | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Purple Drank | Infused Syrup 1000mg Edibles | each · 1000mg THC | $45.50$6530% off | $4.55/100mg THC | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Muncheez | Cookies 'N Cream Cereal Bar | 500mg | 10ct | 50mg/ea Muncheez MS · Edibles | each · 10-pack · 500mg THC | $25 | $5/100mg THC | Southern Sky Wellness Medical Cannabis Dispensary Pearl MS Pearl · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Pearl
See all concentrates prices →Cheapest right now: Super Lemon Haze | Moonrocks 3g at Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl — $28 ($9.33 per gram) · 78 comparable items at 4 stores
Cheapest pre-rolls in Pearl
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Johnny Dang | Pre-Roll Pack 3.5g at Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl — $17.50 ($5 per gram) · 64 comparable items at 4 stores
Cheapest infused pre-rolls in Pearl
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Gelato 41 | Flower 7g at Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl — $35 ($5 per gram) · 46 comparable items at 4 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gelato 41 | Flower 7g Infused Pre-rolls | quarter | $35$5030% off | $5/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Marmalade Lemon | Infused Pre-roll 1g Infused Pre-rolls | gram | $8.40$1230% off | $8.40/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Dulce Deep | Infused Pre-Roll 1g Infused Pre-rolls | gram | $8.40$1230% off | $8.40/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Dosado Sherbet | Infused Pre-roll 1g Infused Pre-rolls | gram | $8.40$1230% off | $8.40/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | 1G|Superior Labs|Lefties Sour Slaps INF Pre-roll Infused Pre-rolls | each | $9 | $9/g | Cream Cannabis Company Pearl · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | .5G|Superior Labs|Lefties Magic Star Dust INF Pre-roll Infused Pre-rolls | each | $5 | $10/g | Cream Cannabis Company Pearl · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Midtown Haze - Tropical Twist | Infused Pre-roll 1g Infused Pre-rolls | gram | $10.50$1530% off | $10.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Midtown Haze - Tropical Twist | Infused Pre-roll Pack 2g Infused Pre-rolls | 2 g | $21$3030% off | $10.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Pearl flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Pearl →Discounted items across Pearl menus, newest first.
Best dispensaries in Pearl →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.