| 1 | Emush 510 vape cart Vape Pens | each | $21.59$3028% off | $21.59/piece | VooDoo Buds Pearl · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Do Si Dos | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $24.50$3530% off | $24.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Blue Dream | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $24.50$3530% off | $24.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Diablo OG | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $24.50$3530% off | $24.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Neon Berry | Cartridge 1g Vape Pens | gram | $24.50$3530% off | $24.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Street Guru | Cartridge 1g Vape Pens | gram | $24.50$3530% off | $24.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Grape Soda | Cartridge 1g Vape Pens | gram | $28$4030% off | $28/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Southern Accent - Cherry Wine Vape Cart - 1g Vape Pens | each | $30$5040% off | $30/g | Southern Sky Wellness Medical Cannabis Dispensary Pearl MS Pearl · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Berry White THC Vape - 1g | each | $30$5040% off | $30/g | Southern Sky Wellness Medical Cannabis Dispensary Pearl MS Pearl · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Jack Herer | Cartridge 1g Vape Pens | gram | $31.50$4530% off | $31.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Mimosa | Disposable | 1g | each | $31.50$4530% off | $31.50/g | Southern Sky Wellness Medical Cannabis Dispensary Pearl MS Pearl · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | 1g 510 - Full Spectrum - London Chello | gram | $31.50$4530% off | $31.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Mimosa | Disposable 1g Vape Pens | gram | $31.50$4530% off | $31.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Super Lemon Haze | Cartridge 1g Vape Pens | gram | $31.50$4530% off | $31.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | 1g 510 - Full Spectrum - Mother's Milk | gram | $31.50$4530% off | $31.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Gary Mac | Cartridge 1g Vape Pens | gram | $31.50$4530% off | $31.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Sequoia Skunk | Disposable 1g Vape Pens | gram | $31.50$4530% off | $31.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Cheech & Chong's | Apple Fritter | Cartridge | 1g | each | $31.50$4530% off | $31.50/g | Southern Sky Wellness Medical Cannabis Dispensary Pearl MS Pearl · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Do-Si-Do | Disposable 1g Vape Pens | gram | $31.50$4530% off | $31.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Pre '98 Bubba Kush | Disposable | 1g | each | $31.50$4530% off | $31.50/g | Southern Sky Wellness Medical Cannabis Dispensary Pearl MS Pearl · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | 1g 510 - Full Spectrum - Cluster Bomb | gram | $31.50$4530% off | $31.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | 1g 510 - Full Spectrum - Slurty | gram | $31.50$4530% off | $31.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | 1g 510 - Full Spectrum - Strawberry Bubbles | gram | $31.50$4530% off | $31.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | 1g 510 - Full Spectrum - Super Buff Cherry | gram | $31.50$4530% off | $31.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | 1g 510 - Full Spectrum - The After Party | gram | $31.50$4530% off | $31.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Live Resin Liquid Diamonds 1g Vape Cart - ICE CREAM CAKE | gram | $31.50$4530% off | $31.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | 1g 510 - Full Spectrum - Pineapple Octane | gram | $31.50$4530% off | $31.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Afghan Kush | Cartridge | 1g | each | $32.80$4120% off | $32.80/g | Southern Sky Wellness Medical Cannabis Dispensary Pearl MS Pearl · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | OMGuava THC Vape - 1g Vape Pens | each | $32.80$4120% off | $32.80/g | Southern Sky Wellness Medical Cannabis Dispensary Pearl MS Pearl · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | God's Gift | Cartridge | 1g | each | $32.80$4120% off | $32.80/g | Southern Sky Wellness Medical Cannabis Dispensary Pearl MS Pearl · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Lemon Kush THC Vape - 1g Vape Pens | each | $32.80$4120% off | $32.80/g | Southern Sky Wellness Medical Cannabis Dispensary Pearl MS Pearl · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | 2g Disposable - Slurty | 2 g | $66.50$9530% off | $33.25/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | 2g Disposable - Mike Tai | 2 g | $66.50$9530% off | $33.25/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | 2g Disposable - Kosher Dawg | 2 g | $66.50$9530% off | $33.25/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Z Banger | Disposable Vape 1g Vape Pens | gram | $35$5030% off | $35/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Zerealz | Cartridge 1g Vape Pens | gram | $35$5030% off | $35/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Wavelength | Super Lemon Haze | 1g AIO | gram | $35$5030% off | $35/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Purple Punch | Disposble 1g Vape Pens | gram | $35$5030% off | $35/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Bakked | Lemon Jack Vape Vape Pens | gram | $35 | $35/g | VooDoo Buds Pearl · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Purple Punch | Cartridge 1g Vape Pens | gram | $35$5030% off | $35/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |