| 1 | Johnny Dang | Pre-Roll Pack 3.5g Pre-rolls | eighth | $17.50$2530% off | $5/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Star Fruit Skunk | Pre-Roll 2g Pre-rolls | 2 g | $11.20$1630% off | $5.60/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Ric Flair Drip Pre-Roll | each | $6$1040% off | $6/piece | Southern Sky Wellness Medical Cannabis Dispensary Pearl MS Pearl · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Grand Daddy Purple - Pre-roll - 5pk 3.5g | eighth · 5-pack | $21$3030% off | $6/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Alien Mintz x Permanent Marker | Pre-Roll 1g Pre-rolls | gram | $7$1030% off | $7/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Apple Candie | Pre-Roll 1g Pre-rolls | gram | $7$1030% off | $7/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Banana Pancakes | Pre-Roll 1g Pre-rolls | gram | $7$1030% off | $7/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Apple Banana Bread | Pre-roll 1g Pre-rolls | gram | $7$1030% off | $7/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Cheetah The Hut | Pre-Roll 1g Pre-rolls | gram | $7$1030% off | $7/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Alien Mintz x Permanent Marker | Pre-Roll Pack 3.5g Pre-rolls | eighth | $24.50$3530% off | $7/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | 7G|Keen Cannabis|Funky Charms Milled Flower Blunt Bags Pre-rolls | each | $50 | $7.14/g | Cream Cannabis Company Pearl · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | 7G|Keen Cannabis|Daily Biscotti Milled Flower Blunt Bags Pre-rolls | each | $50 | $7.14/g | Cream Cannabis Company Pearl · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Road Trip - 1g/12pk Pre-Roll - Pablo's Revenge | 12 g · 12-pack | $91$13030% off | $7.58/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Kind Life - AM x PM 1g PreRoll Pre-rolls | each | $8 | $8/g | Southern Sky Wellness Medical Cannabis Dispensary Pearl MS Pearl · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | GG4 | 5pk Pre-roll 3.5g Pre-rolls | eighth · 5-pack | $28$4030% off | $8/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Funeral Cake | Pre-Roll 3.5g Pre-rolls | eighth | $28$4030% off | $8/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Lemonize | Pre-Roll 1g Pre-rolls | gram | $8.40$1230% off | $8.40/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Jungle Punch | Pre-Roll 1g Pre-rolls | gram | $8.40$1230% off | $8.40/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Road Trip - 1g Pre-Roll - Menage | gram | $8.40$1230% off | $8.40/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Donkey Kong | Pre-Roll Pack 1g Pre-rolls | gram | $8.40$1230% off | $8.40/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | EMC | Pre-Roll 1g Pre-rolls | gram | $8.40$1230% off | $8.40/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Whippetz | Pre-roll 1g Pre-rolls | gram | $8.40$1230% off | $8.40/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Powdered Sugar | Pre-Roll 1g Pre-rolls | gram | $8.40$1230% off | $8.40/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Powdered Sugar | Pre-Roll 0.7g 5pk 3.5g Pre-rolls | eighth · 5-pack | $31.50$4530% off | $9/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Jungle Punch | Pre-Roll 0.7g 5pk 3.5g Pre-rolls | eighth · 5-pack | $31.50$4530% off | $9/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Blueberry Trainmac | Joints | 0.5g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $9.10$1330% off | $9.10/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Tyson 2.0 Pound for Poundcake Pre-Roll | each | $10 | $10/piece | Southern Sky Wellness Medical Cannabis Dispensary Pearl MS Pearl · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | 2(.75)|Greener Field Farms|Strawberry Cough Pre-rolls | each | $10 | $10/piece | Cream Cannabis Company Pearl · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Sweet Cheese | Joints | 1g | 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $10 | $10/g | Cream Cannabis Company Pearl · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Tokyo Snow | Minis | 0.5g each | 7pk | each · 7-pack | $35 | $10/g | Southern Sky Wellness Medical Cannabis Dispensary Pearl MS Pearl · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | 3.5G|Doobie|Plasma Fruit Pre-rolls | each | $40 | $11.43/g | Cream Cannabis Company Pearl · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | The Sipp | Blue Dream Prerolls | .3g - 10pk Pre-rolls | 3 g · 10-pack | $35 | $11.67/g | VooDoo Buds Pearl · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Borneo Bud - Mega Wellness OG - PreRoll 0.5g x 2 Pre-rolls | each · 2-pack | $6 | $12/g | Southern Sky Wellness Medical Cannabis Dispensary Pearl MS Pearl · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Truffle Cake | Joints | 0.5g | 2pk | gram · 2-pack | $12 | $12/g | VooDoo Buds Pearl · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | The Sipp | Gelato 41 Prerolls Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | VooDoo Buds Pearl · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | New Altitude Farms | Funeral Inferno Prerolls | .5g - 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | VooDoo Buds Pearl · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Best Mood | AONE - Peach Destiny Prerolls | .5g - 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | VooDoo Buds Pearl · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Best Mood | AONE - Mandarin Cookies Prerolls | .5g - 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | VooDoo Buds Pearl · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | MagHigh | Crescendo Prerolls | .5g - 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | VooDoo Buds Pearl · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | New Altitude Farms | Donkey Kong Prerolls | .5g - 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | VooDoo Buds Pearl · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |