| 1 | Super Lemon Haze | Moonrocks 3g Concentrates | 3 g | $28$4030% off | $9.33/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Strawberry Cough | Moonrocks 3g Concentrates | 3 g | $28$4030% off | $9.33/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Belushi's Farm - 3.5g Mule-Mosa Moonrocks Concentrates | each | $40$5020% off | $11.43/g | Southern Sky Wellness Medical Cannabis Dispensary Pearl MS Pearl · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Big River | Strawberry Cough - Moonrocks Concentrates | 2 g | $25 | $12.50/g | VooDoo Buds Pearl · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | 3.5G|Midsouth Extracts|Ice Cream Cake Inf Flower Concentrates | each | $45 | $12.86/g | Cream Cannabis Company Pearl · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | 3.5g Sunset 98 Moonrocks Concentrates | each | $46 | $13.14/g | Southern Sky Wellness Medical Cannabis Dispensary Pearl MS Pearl · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | 3.5g Bubba's Gift Moonrocks Concentrates | each | $46 | $13.14/g | Southern Sky Wellness Medical Cannabis Dispensary Pearl MS Pearl · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | 3.5g Blue Afghan Moonrocks Concentrates | each | $46 | $13.14/g | Southern Sky Wellness Medical Cannabis Dispensary Pearl MS Pearl · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | 3.5G|Midsouth Extracts|Jack Ramsey Inf Flower Concentrates | each | $50 | $14.29/g | Cream Cannabis Company Pearl · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Belushi's Farm - 3.5g Pineapple Sage Moonrocks Concentrates | each | $50 | $14.29/g | Southern Sky Wellness Medical Cannabis Dispensary Pearl MS Pearl · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | 3.5G|Midsouth Extracts|Zookies INF Flower Concentrates | each | $50 | $14.29/g | Cream Cannabis Company Pearl · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Belushi's Farm - 3.5g Cadillac Gelato Moonrocks Concentrates | each | $50 | $14.29/g | Southern Sky Wellness Medical Cannabis Dispensary Pearl MS Pearl · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Platinum Kush Breath | Kief | 1g | each | $15$2540% off | $15/g | Southern Sky Wellness Medical Cannabis Dispensary Pearl MS Pearl · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Ole Bliss | Kief | 1g | each | $15$2540% off | $15/g | Southern Sky Wellness Medical Cannabis Dispensary Pearl MS Pearl · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Tyson 2.0 Pound for Poundcake Kief - 1g Concentrates | each | $16.20$2740% off | $16.20/g | Southern Sky Wellness Medical Cannabis Dispensary Pearl MS Pearl · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Belushi's Farm - 1g Sage OG Kief Concentrates | each | $16.20$2740% off | $16.20/g | Southern Sky Wellness Medical Cannabis Dispensary Pearl MS Pearl · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Lemon OG | Kief | 1g | gram | $17.50$2530% off | $17.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Pineapple Express Syringe - 1g | each | $24$4040% off | $24/g | Southern Sky Wellness Medical Cannabis Dispensary Pearl MS Pearl · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Cheeseberry | Shatter 1g Concentrates | gram | $24.50$3530% off | $24.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Pie Scream | Dab Syringe Concentrates | gram | $28$4030% off | $28/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Bobcat | Dab Syringe Concentrates | gram | $28$4030% off | $28/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Sour Diesel | Dab Syringe Concentrates | gram | $28$4030% off | $28/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | 1g Full Spec Syringe - I-65 | gram | $31.50$4530% off | $31.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Sundae Best | FSO Syringe 1g Concentrates | gram | $31.50$4530% off | $31.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Big River - Jack Herer Shatter - 1g Concentrates | each | $34 | $34/g | Southern Sky Wellness Medical Cannabis Dispensary Pearl MS Pearl · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Fun Dip I Wax 1g Concentrates | gram | $35$5030% off | $35/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Menage I Wax 1g Concentrates | gram | $35$5030% off | $35/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | 1G|Honey Farm|Chimera Shatter Concentrates | each | $35 | $35/g | Cream Cannabis Company Pearl · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Suite 1620 | Moonrocks Concentrates | gram | $35 | $35/g | VooDoo Buds Pearl · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | 1G|Honey Farm|West Coast Kush Shatter Concentrates | each | $35 | $35/g | Cream Cannabis Company Pearl · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Skylights I Wax 1g Concentrates | gram | $35$5030% off | $35/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Blueberry Raz Cake I Wax 1g Concentrates | gram | $35$5030% off | $35/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Hippopotagas I Wax 1g Concentrates | gram | $35$5030% off | $35/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Cloud Walker I Honeycomb Wax 1g Concentrates | gram | $35$5030% off | $35/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Fruitopotomis I Wax 1g Concentrates | gram | $35$5030% off | $35/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Pearl Pearl · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Fruit Punch Syringe - 1g Concentrates | each | $36 | $36/g | Southern Sky Wellness Medical Cannabis Dispensary Pearl MS Pearl · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Berry Scary Syringe - 1g Concentrates | each | $36 | $36/g | Southern Sky Wellness Medical Cannabis Dispensary Pearl MS Pearl · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Maui Wowie | Cannabis Syringe | 1g | each | $36 | $36/g | Southern Sky Wellness Medical Cannabis Dispensary Pearl MS Pearl · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Suite 1620 | Tiger's Blood Dispo. Concentrates | 2 g | $75 | $37.50/g | VooDoo Buds Pearl · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | 1g Full Spec Syringe - Lemon Tree | each | $40 | $40/g | Cream Cannabis Company Pearl · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |