Cheapest concentrates in St Peters, MO
Cheapest right now: WATERMELON LATERZ | 1G CURED BADDER at Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters — $19.99 ($19.99 per gram)
72 comparable concentrates listings at 1 St Peters dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare concentrates prices across every Missouri city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | WATERMELON LATERZ | 1G CURED BADDER Concentrates | gram | $19.99$2520% off | $19.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | RED RUNTZ | 3G CURED BADDER Concentrates | 3 g | $59.99 | $20/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | WATERMELON LATERZ | 3G LIVE BADDER Concentrates | 3 g | $70$89.9922% off | $23.33/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | FIRE WOMAN || 3G LIVE BADDER Concentrates | 3 g | $70$89.9922% off | $23.33/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | SUBZERO | 3G LIVE BADDER Concentrates | 3 g | $70$89.9922% off | $23.33/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | VELVET PIE X GG4 || 3G LIVE BADDER Concentrates | 3 g | $70$89.9922% off | $23.33/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | QUESO PERRO | 1G CURED BADDER Concentrates | gram | $29.99 | $29.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | KUSH MINT | 1G BADDER Concentrates | gram | $34.99 | $34.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | HASH BURGER | 1G BADDER Concentrates | gram | $34.99 | $34.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Pink MAC | Solvent | Crumble | 1g Concentrates | gram | $35.99 | $35.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | SUBZERO | 1G LIVE BADDER Concentrates | gram | $35.99 | $35.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | BLUE LOBSTER || 1G LIVE BADDER Concentrates | gram | $35.99 | $35.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | STRAWBERRY OG COOKIES R1 | 1G LIVE BADDER Concentrates | gram | $35.99 | $35.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | BLUE ALIEN || 1G LIVE BADDER Concentrates | gram | $35.99 | $35.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | POLAR POP | 1G LIVE BADDER Concentrates | gram | $35.99 | $35.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | THE SCROOGE | 1G LIVE BADDER Concentrates | gram | $35.99 | $35.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Vivid - Alien Mints Live Badder - Indica Hybrid Vivid · Concentrates | 1.1 g | $39.99 | $36.35/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | FLORIDA KUSH | 1.1G LIVE BADDER Concentrates | 1.1 g | $39.99 | $36.35/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | VIBE CANNA | Sewer Surfer | Cold Cure | Concentrates | gram | $39.99$49.9920% off | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | PARIS MADNESS | 1G LIVE ROSIN Concentrates | gram | $39.99$49.9920% off | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | CHEM 91 | 1G LIVE ROSIN Concentrates | gram | $39.99$49.9920% off | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | EL CHIVO | 1G LIVE ROSIN Concentrates | gram | $39.99$49.9920% off | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | EL SQUACHO | 1G SECOND PRESS ROSIN Concentrates | gram | $39.99 | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | POMELO PUNCH | 1G LIVE ROSIN Concentrates | gram | $39.99$49.9920% off | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Robust | California Raisins #4 | Live Hash Rosin | 1G Robust · Concentrates | gram | $39.99$49.9920% off | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | TROPICAL FRUZ | 1G LIVE ROSIN Concentrates | gram | $39.99$49.9920% off | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | LIME TIME | 1G LIVE BADDER Concentrates | gram | $39.99 | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Z UNIT || 1G LIVE ROSIN Concentrates | gram | $39.99$49.9920% off | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | YUBABA'S REMEDY | 1G LIVE ROSIN Concentrates | gram | $39.99$49.9920% off | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | BISCOTTI MINTS | 1G LIVE ROSIN Concentrates | gram | $39.99$49.9920% off | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | STRAWBERRY GUAVA | 1G LIVE ROSIN Concentrates | gram | $39.99$49.9920% off | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | BISCOTTI || 1G LIVE ROSIN Concentrates | gram | $39.99$49.9920% off | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Proper Cannabis - GMO Cookies Live Rosin | 1g Proper Cannabis · Concentrates | gram | $39.99$49.9920% off | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | RAINBOW SNOWMAN | 1G LIVE ROSIN Concentrates | gram | $39.99$49.9920% off | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | GRAPE SHERB || 1G LIVE ROSIN Concentrates | gram | $39.99$49.9920% off | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Monopoly Melts | Papaya Crush | Live Rosin | 1g Monopoly Melts · Concentrates | gram | $39.99$49.9920% off | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | GANJA PARTY | 1G LIVE ROSIN Concentrates | gram | $39.99$49.9920% off | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | JUMP MAN || 1G LIVE ROSIN Concentrates | gram | $39.99$49.9920% off | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | GARLIC JUICE || 1G LIVE ROSIN Concentrates | gram | $39.99$49.9920% off | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Garlic Runtz One Gram Cold Cure Live Hash Rosin Monopoly Melts · Concentrates | gram | $39.99$49.9920% off | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
How St Peters concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical St Peters price: $39.99 per gram (middle of $34.99–$49.99). That works out to about $139.97 an eighth.
- 98.6% of priced concentrates listings in St Peters publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More St Peters price data: cheapest weed in St Peters, cheap ounces, St Peters flower price index, St Peters deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Missouri dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.