| 1 | Maui Waui | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 3 g · 5-pack | $59.99 | $4/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Blueberry Kush | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 3 g · 5-pack | $59.99 | $4/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Sour Lime Haze | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 3 g · 5-pack | $59.99 | $4/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | King Louis XIII | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 3 g · 5-pack | $59.99 | $4/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Grape Stomper OG | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 3 g · 5-pack | $59.99 | $4/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Apple Fritter | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 3 g · 5-pack | $59.99 | $4/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Strawberry Cough | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 3 g · 5-pack | $59.99 | $4/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | bubble gum | Infused Joints | 0.6g Infused Pre-rolls | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | ORANGE CREAMSICLE | .6G INFUSED PRE ROLL Infused Pre-rolls | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Grape | Infused Minis | 0.6g Infused Pre-rolls | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | FRUIT PUNCH | .6G INFUSED PRE ROLL Infused Pre-rolls | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | TRIPLE BURGERS | .75G {5PK} INFUSED BLUNT Infused Pre-rolls | 3.75 g · 5-pack | $32.79$40.9920% off | $8.74/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Watermelon | Infused Minis | 0.6g | 5pk Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $31.99$39.9920% off | $10.66/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | BUBBLE GUM | .6G {5PK} INFUSED PRE ROLL Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $31.99$39.9920% off | $10.66/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Infused Joints | 0.6g | 5pk Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $31.99$39.9920% off | $10.66/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Blue Razz | Infused Minis | 0.6g | 5pk Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $31.99$39.9920% off | $10.66/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | SHOW TIME | .75G {5PK} INFUSED BLUNT Infused Pre-rolls | 3.75 g · 5-pack | $39.99$49.9920% off | $10.66/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Peaches n Cream | Infused Joints | 1.1g Infused Pre-rolls | 1.1 g | $11.99$14.9920% off | $10.90/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | BUBBLE GUM | 1.1G INFUSED PRE ROLL Infused Pre-rolls | gram | $11.99$14.9920% off | $11.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Orange Tsunami 1g Infused Prerolls 2pkILLICIT · Infused Pre-rolls | 2 g · 2-pack | $23.99$29.9920% off | $11.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Charm Cereal 1g Infused Prerolls 2pkILLICIT · Infused Pre-rolls | 2 g · 2-pack | $23.99$29.9920% off | $11.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | SHOW STOPPER | 1G MINI BANGER Infused Pre-rolls | gram | $15.19$18.9920% off | $15.19/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | INFUSED INDICA || 3G {5PK} INFUSED PRE ROLL Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $45.99 | $15.33/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Blueberry Muffin 1g Infused Preroll SingleILLICIT · Infused Pre-rolls | gram | $15.99$19.9920% off | $15.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Banana Pie 1g Infused Preroll SingleILLICIT · Infused Pre-rolls | gram | $15.99$19.9920% off | $15.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Charm Cereal 1g Infused Preroll SingleILLICIT · Infused Pre-rolls | gram | $15.99$19.9920% off | $15.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Fresh Lemon | Infused Minis | 0.5g | 2pk Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $15.99 | $15.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Lemon Drop 1g Infused Preroll SingleILLICIT · Infused Pre-rolls | gram | $15.99$19.9920% off | $15.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Mellow Melon | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $15.99 | $15.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Peaches & Creme | Infused Minis | 0.5g | 2pk Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $15.99 | $15.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Polar Berry | Infused Minis | 0.5g | 2pk Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $15.99 | $15.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | RED ZKITTLEZ FORTI-FIRES | 2 PACK [2x.5G] HTE-INFUSED PRE-ROLL Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $17.99 | $17.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | PURPLE CHURRO FORTI-FIRES | 2 PACK [2x.5G] HTE-INFUSED PRE-ROLL Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $17.99 | $17.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | VELVET PIE X GG4 FORTI-FIRES | 1G HTE-INFUSED PRE-ROLL Infused Pre-rolls | gram | $17.99 | $17.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | STRAWBERRY PIE FORTI-FIRES | 2 PACK [2x.5G] HTE-INFUSED PRE-ROLL Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $17.99 | $17.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | GOT CAUGHT FORTI-FIRES | 2 PACK [2X.5G] THCA INFUSED PRE-ROLL Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $17.99 | $17.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | RED ZKITTLEZ FORTI-FIRES | 1G THCA INFUSED PRE-ROLL Infused Pre-rolls | gram | $17.99 | $17.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | JUNGLE COOKIE X BLUEBERRY MUFFIN | 1G INFUSED PRE ROLL Infused Pre-rolls | gram | $19.99 | $19.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | MELTED STRAWBERRY | 2 PACK [2x.5G] INFUSED PRE ROLL Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $19.99 | $19.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | BLUEBERRY MUFFIN X LEMON ROYALE | 1G INFUSED PRE ROLL Infused Pre-rolls | gram | $19.99 | $19.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |