Cheapest flower in St Peters, MO
Cheapest right now: Stability - Flower - Wi-Fi OG #1 (SH) (14g) at Mint Cannabis - St. Peters — $45 ($3.21 per gram)
342 comparable flower listings at 3 St Peters dispensaries · ranked per gram · updated Oct 1, 2026
↑ Compare flower prices across every Missouri city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stability - Flower - Wi-Fi OG #1 (SH) (14g) Flower | half ounce | $45$9151% off | $3.21/g | Mint Cannabis - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Cream Pop | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $45$9151% off | $3.21/g | Mint Cannabis - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Farmer G - Flower - Purple Churro (IH) (28g) Flower | ounce | $96$12020% off | $3.43/g | Mint Cannabis - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Farmer G - Flower - Rose Gold Runtz (H) (28g) Flower | ounce | $96$12020% off | $3.43/g | Mint Cannabis - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Stability - Flower - Show Biz #2 (IH) (3.5g) Flower | eighth | $15$2540% off | $4.29/g | Mint Cannabis - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Stability - Flower - Planet of the Grapes #1 (H) (3.5g) Flower | eighth | $15$2540% off | $4.29/g | Mint Cannabis - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Stability - Flower - Goldust (IH) (3.5g) Flower | eighth | $15$2540% off | $4.29/g | Mint Cannabis - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | The Biz | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $15$2540% off | $4.29/g | Mint Cannabis - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Stability - Flower - Cream Pop (IH) (3.5g) Flower | eighth | $15$2540% off | $4.29/g | Mint Cannabis - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Stability - Flower - Twizzle Dance (IH) (3.5g) Flower | eighth | $15$2540% off | $4.29/g | Mint Cannabis - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Stability - Flower - 91' Octane (SH) (3.5g) Flower | eighth | $15$2540% off | $4.29/g | Mint Cannabis - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | 28G BLUE TAFFEZE Flower | each | $135 | $4.82/g | Swade Dispensary St. Peters St Peters · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | 28G PINYATTI Flower | each | $135 | $4.82/g | Swade Dispensary St. Peters St Peters · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | 28G SUNSET CIDER Flower | each | $135 | $4.82/g | Swade Dispensary St. Peters St Peters · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | 28G JEALOUSY Flower | each | $135 | $4.82/g | Swade Dispensary St. Peters St Peters · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | 14G WHITE OUT Flower | each | $70 | $5/g | Swade Dispensary St. Peters St Peters · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | 14G GELATO 33 Flower | each | $70 | $5/g | Swade Dispensary St. Peters St Peters · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | 14G PRIMETIME Flower | each | $70 | $5/g | Swade Dispensary St. Peters St Peters · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | 14G DOUGH HEAD Flower | each | $70 | $5/g | Swade Dispensary St. Peters St Peters · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | 14G WHITE 99 Flower | each | $70 | $5/g | Swade Dispensary St. Peters St Peters · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | 14G PURPLE RAIN Flower | each | $75 | $5.36/g | Swade Dispensary St. Peters St Peters · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | 14G LILAC DIESEL Flower | each | $75 | $5.36/g | Swade Dispensary St. Peters St Peters · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Flora Farms | 24k Gold / Kosher Tangie 14g Flora Farms · Flower | each | $75 | $5.36/g | Swade Dispensary St. Peters St Peters · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Flora Farms | Banana Zoap 14g Flora Farms · Flower | each | $75 | $5.36/g | Swade Dispensary St. Peters St Peters · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Flora Farms | Black Ice | 14g Flora Farms · Flower | each | $75 | $5.36/g | Swade Dispensary St. Peters St Peters · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Flora Farms | Donny Burger 14g Flora Farms · Flower | each | $75 | $5.36/g | Swade Dispensary St. Peters St Peters · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Flora Farms | Durban Glue 14g Flora Farms · Flower | each | $75 | $5.36/g | Swade Dispensary St. Peters St Peters · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Flora Farms | Gator Breath 14g Flora Farms · Flower | each | $75 | $5.36/g | Swade Dispensary St. Peters St Peters · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Flora Farms | Ice Cream Runtz 14g Flora Farms · Flower | each | $75 | $5.36/g | Swade Dispensary St. Peters St Peters · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Flora Farms | Lazer Wolf 14g Flora Farms · Flower | each | $75 | $5.36/g | Swade Dispensary St. Peters St Peters · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Flora Farms | Lemon Cheese 14g Flora Farms · Flower | each | $75 | $5.36/g | Swade Dispensary St. Peters St Peters · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Flora Farms | Palm Beach Sour 14g Flora Farms · Flower | each | $75 | $5.36/g | Swade Dispensary St. Peters St Peters · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Flora Farms | Peach Fuzz 14g Flora Farms · Flower | each | $75 | $5.36/g | Swade Dispensary St. Peters St Peters · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Flora Farms | Watermelon Milkshake 14g Flora Farms · Flower | each | $75 | $5.36/g | Swade Dispensary St. Peters St Peters · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Flora Farms | White 99 14g Flora Farms · Flower | each | $75 | $5.36/g | Swade Dispensary St. Peters St Peters · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | 28G APPLE TARTZ Flower | each | $150 | $5.36/g | Swade Dispensary St. Peters St Peters · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Detroit Runtz Flower 1oz (28g) Galactic Cannabis · Flower | each | $150 | $5.36/g | Swade Dispensary St. Peters St Peters · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Nectarine Squeeze Flower 1oz (28g) Galactic Cannabis · Flower | each | $150 | $5.36/g | Swade Dispensary St. Peters St Peters · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Farmer G - Flower - White Gummy (IH) (3.5g) Flower | eighth | $20$2520% off | $5.71/g | Mint Cannabis - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Bolo Runtz | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $20$2520% off | $5.71/g | Mint Cannabis - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
How St Peters flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical St Peters price: $9.71 per gram (middle of $5.36–$11.43). That works out to about $33.98 an eighth.
- 98% of priced flower listings in St Peters publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More St Peters price data: cheapest weed in St Peters, cheap ounces, St Peters flower price index, St Peters deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Missouri dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.