Cheapest weed in St Peters, MO
1,157 St Peters menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 1, 2026
↑ Compare every Missouri city: cheapest weed in Missouri
Cheapest flower in St Peters
See all flower prices →Cheapest right now: Stability - Flower - Wi-Fi OG #1 (SH) (14g) at Mint Cannabis - St. Peters — $45 ($3.21 per gram) · 342 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stability - Flower - Wi-Fi OG #1 (SH) (14g) Flower | half ounce | $45$9151% off | $3.21/g | Mint Cannabis - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Cream Pop | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $45$9151% off | $3.21/g | Mint Cannabis - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Farmer G - Flower - Purple Churro (IH) (28g) Flower | ounce | $96$12020% off | $3.43/g | Mint Cannabis - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Farmer G - Flower - Rose Gold Runtz (H) (28g) Flower | ounce | $96$12020% off | $3.43/g | Mint Cannabis - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Stability - Flower - Show Biz #2 (IH) (3.5g) Flower | eighth | $15$2540% off | $4.29/g | Mint Cannabis - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Stability - Flower - Planet of the Grapes #1 (H) (3.5g) Flower | eighth | $15$2540% off | $4.29/g | Mint Cannabis - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Stability - Flower - Goldust (IH) (3.5g) Flower | eighth | $15$2540% off | $4.29/g | Mint Cannabis - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | The Biz | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $15$2540% off | $4.29/g | Mint Cannabis - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest carts & vapes in St Peters
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: MEDIUM ROAST | 20 MG {4PK} COFFEE POD at Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters — $27.99 ($7 per cartridge) · 564 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MEDIUM ROAST | 20 MG {4PK} COFFEE POD Vape Pens | 0.02 g · 4-pack | $27.99 | $7/piece | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | BOUNDLESS TERP PEN VERSION 2 Vape Pens | each | $24$3020% off | $24/piece | Swade Dispensary St. Peters St Peters · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Origin Extracts - Cartridge Distillate - Grape (H) (1.0g) Vape Pens | gram | $25$4544% off | $25/g | Mint Cannabis - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Origin Extracts - Cartridge Distillate - Cherry Cola (H) (1.0g) Vape Pens | gram | $25$4544% off | $25/g | Mint Cannabis - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Origin Extracts - Cartridge Distillate - Banana Kush (H) (1.0g) Vape Pens | gram | $25$4544% off | $25/g | Mint Cannabis - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | STIIIZY - Pod Distillate - King Louis XIII (I) (0.5g) Vape Pens | 1/2 g | $13.75$2545% off | $27.50/g | Mint Cannabis - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | STIIIZY - Pod Distillate - Pineapple Runtz (H) (0.5g) Vape Pens | 1/2 g | $13.75$2545% off | $27.50/g | Mint Cannabis - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Vape - KING LOUIS XIII 1G All-In-One STIIIZY · Vape Pens | gram | $27.50$5045% off | $27.50/g | Mint Cannabis - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest edibles in St Peters
See all edibles prices →Cheapest right now: Sour Blackberry CBD Gummies | 250mg | 10ct | 25mg/ea at Mint Cannabis - St. Peters — $12.80 ($5.12 per 100mg of THC) · 86 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sour Blackberry CBD Gummies | 250mg | 10ct | 25mg/ea Smokiez Edibles · Edibles | each · 10-pack · 250mg THC | $12.80$1620% off | $5.12/100mg THC | Mint Cannabis - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Blackberry Yuzu 1000mg - Good Taste Edible Gummy Good Taste Edibles · Edibles | each · 1000mg THC | $65 | $6.50/100mg THC | Swade Dispensary St. Peters St Peters · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | GOLD VARIETY || 750MG {25PK} GUMMIES Edibles | each · 25-pack · 750mg THC | $54.99 | $7.33/100mg THC | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Nano Bites - Blood Orange - 2000mg DŌSD Edibles · Edibles | each · 2000mg THC | $150.99 | $7.55/100mg THC | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Watermelon Belts - High Dose 1000mg | 10 pack | 100mg Flav · Edibles | each · 10-pack · 1000mg THC | $80 | $8/100mg THC | Mint Cannabis - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Strawberry Belts - High Dose 1000mg | 10 pack | 100mg Flav · Edibles | each · 10-pack · 1000mg THC | $80 | $8/100mg THC | Mint Cannabis - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Sweet Jamberry Gummies 5:1 THC:CBD | 1000mg | 20ct | 50mg/ea Smokiez Edibles · Edibles | each · 20-pack · 1000mg THC | $80$10020% off | $8/100mg THC | Mint Cannabis - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Blueberry Belts - Nighttime 1000mg | 10 pack | 100mg Flav · Edibles | each · 10-pack · 1000mg THC | $82 | $8.20/100mg THC | Mint Cannabis - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest concentrates in St Peters
See all concentrates prices →Cheapest right now: WATERMELON LATERZ | 1G CURED BADDER at Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters — $19.99 ($19.99 per gram) · 72 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | WATERMELON LATERZ | 1G CURED BADDER Concentrates | gram | $19.99$2520% off | $19.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | RED RUNTZ | 3G CURED BADDER Concentrates | 3 g | $59.99 | $20/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | WATERMELON LATERZ | 3G LIVE BADDER Concentrates | 3 g | $70$89.9922% off | $23.33/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | FIRE WOMAN || 3G LIVE BADDER Concentrates | 3 g | $70$89.9922% off | $23.33/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | SUBZERO | 3G LIVE BADDER Concentrates | 3 g | $70$89.9922% off | $23.33/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | VELVET PIE X GG4 || 3G LIVE BADDER Concentrates | 3 g | $70$89.9922% off | $23.33/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | QUESO PERRO | 1G CURED BADDER Concentrates | gram | $29.99 | $29.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | KUSH MINT | 1G BADDER Concentrates | gram | $34.99 | $34.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters St Peters · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in St Peters
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Maui Waui | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g at Kind Goods Recreational Dispensary - St. Peters — $59.99 ($4 per gram) · 93 comparable items at 1 stores
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
St Peters flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in St Peters →Discounted items across St Peters menus, newest first.
Best dispensaries in St Peters →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Missouri dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.