Cheapest concentrates in Hamilton, MT
Cheapest right now: Grizzly Gold BHO at Grizzly Pine — $10 ($10 per gram)
130 comparable concentrates listings at 2 Hamilton dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare concentrates prices across every Montana city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Grizzly Gold BHO Concentrates | gram | $10 | $10/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Stanky Leg BHO Concentrates | gram | $15 | $15/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Corp Midz - Lost Butter Badder Concentrates | 4 g | $73.80 | $18.45/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Corp Midz - Terp Island Badder Concentrates | 4 g | $73.80 | $18.45/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Corp Midz - Troplato Badder Concentrates | 4 g | $73.80 | $18.45/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Corp Midz - Huckleberry Cream Cake Badder Concentrates | 4 g | $73.80 | $18.45/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Corp Midz - Animal Cake Badder Concentrates | 4 g | $73.80 | $18.45/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Key Lime Jack BHO Concentrates | gram | $20 | $20/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Corp Midz - Expo Marker Badder Concentrates | gram | $22.14 | $22.14/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Corp Midz - Gorilla Runtz Badder Concentrates | gram | $22.14 | $22.14/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Corp Midz - Mega Mints Crumble Concentrates | gram | $22.14 | $22.14/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Corp Midz - Super Kush Badder Concentrates | gram | $22.14 | $22.14/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Corp Midz - Garys Strawberries Badder Concentrates | gram | $22.14 | $22.14/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Corp Midz - Lost Diesel Badder Concentrates | gram | $22.14 | $22.14/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Corp Midz - Hash Cookies Badder Concentrates | gram | $22.14 | $22.14/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Corp Midz - Deez Runtz Badder Concentrates | gram | $22.14 | $22.14/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Corp Midz - Triple Stack Badder Concentrates | gram | $22.14 | $22.14/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Bear Den Reserve BHO Concentrates | gram | $25 | $25/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | GMO Shatter Concentrates | gram | $25 | $25/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Orange Chem BHO Concentrates | gram | $25 | $25/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Alien Kush Cookies BHO Concentrates | gram | $25 | $25/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Sour Apple Dreams BHO Concentrates | gram | $25 | $25/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Hypothermia BHO Concentrates | gram | $25 | $25/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Key Lime Kandy BHO Concentrates | gram | $25 | $25/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | SoulTonix | Bruce Banner | Shatter | 1g SoulTonix · Concentrates | gram | $28.29 | $28.29/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | SoulTonix | Huckleberry Runtz | Shatter | 1g SoulTonix · Concentrates | gram | $28.29 | $28.29/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | SoulTonix | Hashburger | Shatter | 1g SoulTonix · Concentrates | gram | $28.29 | $28.29/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | SoulTonix | Curacao | Badder | 1g SoulTonix · Concentrates | gram | $28.29 | $28.29/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | SoulTonix | Gary Payton | Badder | 1g SoulTonix · Concentrates | gram | $28.29 | $28.29/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | SoulTonix | Gorilla Glue #4 (GG4) | Badder | 1g SoulTonix · Concentrates | gram | $28.29 | $28.29/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | SoulTonix | Gorilla Glue #4 (GG4) | Shatter | 1g SoulTonix · Concentrates | gram | $28.29 | $28.29/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | STX - GMO Shatter Concentrates | gram | $28.29 | $28.29/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | STX - TTWH Shatter Concentrates | gram | $28.29 | $28.29/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Awesome Blossoms - Hella Cherry Pop Badder Concentrates | gram | $28.29 | $28.29/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Awesome Blossoms - Mega Certs Sugar Concentrates | gram | $28.29 | $28.29/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Awesome Blossoms - Pink Runtz Sugar Concentrates | gram | $28.29 | $28.29/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | SoulTonix | White Nightmare | Shatter | 1g SoulTonix · Concentrates | gram | $28.29 | $28.29/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | SoulTonix | Tropicana Banana | Shatter | 1g SoulTonix · Concentrates | gram | $28.29 | $28.29/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | SoulTonix | Tropical Runtz | Shatter | 1g SoulTonix · Concentrates | gram | $28.29 | $28.29/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | SoulTonix | Tangerine Trainwreck Haze | Sugar | 1g SoulTonix · Concentrates | gram | $28.29 | $28.29/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Hamilton concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Hamilton price: $35 per gram (middle of $22.14–$49.20). That works out to about $122.50 an eighth.
- 99.2% of priced concentrates listings in Hamilton publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Hamilton price data: cheapest weed in Hamilton, cheap ounces, Hamilton flower price index, Hamilton deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Montana dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.