Cheapest flower in Hamilton, MT
Cheapest right now: Cherry Pie 3.5g Flower at Grizzly Pine — $20 ($5.71 per gram)
104 comparable flower listings at 2 Hamilton dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Montana city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cherry Pie 3.5g Flower Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | California Octane 3.5g Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Super Buff Cherry 3.5g Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | MAC 3.5g Flower Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Hypothermia Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Corp Midz - Funk Bomb Flower | eighth | $22.14 | $6.33/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Corp Midz - Lemon Fresh Flower | eighth | $22.14 | $6.33/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Corp Midz - Scotch & Soda Flower | eighth | $22.14 | $6.33/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Corp Midz - Platinum Kush Breath Flower | eighth | $22.14 | $6.33/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Corp Midz - Lemon Sickle Flower | eighth | $22.14 | $6.33/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Blue Zushi 3.5g Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Hawaiian Rain 3.5g Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | SoulTonix | Huckleberry Runtz | Big Buds | 3.5g SoulTonix · Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Super Sherb Flower 3.5g Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Blue Dream 3.5g Flower Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | SoulTonix | Permanent Marker | Big Buds | 3.5g SoulTonix · Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Soap Gel 3.5g Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Papaya Pez 3.5g Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Permanent Chimera Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Afghani Sour 3.5g Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Wyatt Herb 3.5g Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | SoulTonix | Apples and Bananas | Big Buds | 3.5g SoulTonix · Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Revenge Runtz Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Mimosa 3.5g Flower Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Big Lenny 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Blockberry 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Cinnamon Rolz 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Cookies | Cheetah Piss | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Fusion 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | GMO Sunset 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Jelly Breath 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Tropicana Cherry Punch 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Tahoe OG 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Liquid Swords 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | SoulTonix | Superglue | Big Buds | 3.5g SoulTonix · Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Peanut Butter Pie 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | SoulTonix | Ice Cream Cake | Big Buds | 3.5g SoulTonix · Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Scooby Snacks Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Sasquatch Bait 3.5G Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Sasquatch Bait Good Good MT · Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Hamilton flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Hamilton price: $8.79 per gram (middle of $7.14–$10). That works out to about $30.76 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Hamilton publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Hamilton price data: cheapest weed in Hamilton, cheap ounces, Hamilton flower price index, Hamilton deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Montana dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.