Cheapest infused pre-rolls in Hamilton, MT
Cheapest right now: SFV OG /Maple Dunks Infused 3pk at Grizzly Pine — $35 ($14.58 per gram)
45 comparable infused pre-rolls listings at 1 Hamilton dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Montana city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SFV OG /Maple Dunks Infused 3pk Infused Pre-rolls | 2.4 g · 3-pack | $35 | $14.58/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Rainbow Sherbert #11/Garlic Cookies Bubble Hash Infused 3pk Infused Pre-rolls | 2.4 g · 3-pack | $35 | $14.58/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Lemon Cherry Gelato/Mai Tai Bubble Hash Infused 3pk Infused Pre-rolls | 2.4 g · 3-pack | $35 | $14.58/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Infused Silver Lime Sorbet 5pk Peroll Infused Pre-rolls | 3.125 g · 5-pack | $52.50 | $16.80/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Infused Menthol Blends 5pk Prerolls Infused Pre-rolls | 3.125 g · 5-pack | $52.50 | $16.80/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Infused Huckleberry BOTR 5pk Prerolls Infused Pre-rolls | 3.125 g · 5-pack | $52.50 | $16.80/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Infused Super Fruit 5pk Preroll Infused Pre-rolls | 3.125 g · 5-pack | $52.50 | $16.80/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Infused Intergalactic Gorilla 5pk Prerolls Infused Pre-rolls | 3.125 g · 5-pack | $52.50 | $16.80/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Infused Hurricane Blurple 5pk Preroll Infused Pre-rolls | 3.125 g · 5-pack | $52.50 | $16.80/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Infused PBR 5pk Prerolls Infused Pre-rolls | 3.125 g · 5-pack | $52.50 | $16.80/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Infused Natural Gas 5pk Prerolls Infused Pre-rolls | 3.125 g · 5-pack | $52.50 | $16.80/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Infused Modified Apple 5pk Prerolls Infused Pre-rolls | 3.125 g · 5-pack | $52.50 | $16.80/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Infused Strawberry Champagne 1.25g Preroll Infused Pre-rolls | 1.25 g | $24 | $19.20/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Infused Pink Apple Cookies 1.25g Preroll Infused Pre-rolls | 1.25 g | $24 | $19.20/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Infused Huckleberry Smoothie 1.25g Preroll Infused Pre-rolls | 1.25 g | $24 | $19.20/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Infused Leveled Up 1.25g Preroll Infused Pre-rolls | 1.25 g | $24 | $19.20/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Solventless Infused Quadruple Burger 5pk Preroll Infused Pre-rolls | 3.125 g · 5-pack | $60 | $19.20/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Solventless Infused Hulu Crasher 5pk Preroll Infused Pre-rolls | 3.125 g · 5-pack | $60 | $19.20/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Solventless Infused Triple Scoop 5pk Prerolls Infused Pre-rolls | 3.125 g · 5-pack | $60 | $19.20/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Fused Infused Preroll - Raspberry Runtz Infused Pre-rolls | 1.25 g | $25 | $20/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Fused Infused Preroll - Banana Candy Infused Pre-rolls | 1.25 g | $25 | $20/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Fused Infused Preroll - Sweet & Sour Green Apple Infused Pre-rolls | 1.25 g | $25 | $20/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Fused Infused Preroll - Mimosa Pop Infused Pre-rolls | 1.25 g | $25 | $20/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Fused Infused Preroll - Blue Runtz Infused Pre-rolls | 1.25 g | $25 | $20/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Burger Basket - Solventless Big Daddy 2.5g Blunt Infused Pre-rolls | 2.5 g | $50 | $20/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Snozana - Big Daddy 2.5g Blunt Infused Pre-rolls | 2.5 g | $50 | $20/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Green Gas - Big Daddy 2.5g Blunt Infused Pre-rolls | 2.5 g | $50 | $20/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Sapphire Slurricane - Big Daddy 2.5g Blunt Infused Pre-rolls | 2.5 g | $50 | $20/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Flashback x Peach 1g Enhanced Preroll Infused Pre-rolls | gram | $22 | $22/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Peach x OKM 1g Enhanced Preroll Infused Pre-rolls | gram | $22 | $22/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Infused Watermelon Ice 1.25g Preroll Infused Pre-rolls | 1.25 g | $28 | $22.40/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Solventless Infused Hulu Crasher 1.25g Enhanced Preroll Infused Pre-rolls | 1.25 g | $28 | $22.40/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Infused Next Level Twisted 1.25g Infused Pre-rolls | 1.25 g | $28 | $22.40/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Infused Apple Tazer 1.25g Infused Pre-rolls | 1.25 g | $28 | $22.40/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Solventless Infused GMO Triple Stack 1.25g Preroll Infused Pre-rolls | 1.25 g | $28 | $22.40/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Strawberry Banana - Kief Coated Blunt 2.5g Infused Pre-rolls | 3.25 g | $75 | $23.08/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Realm Poison - Kief Coated Blunt 2.5g Infused Pre-rolls | 3.25 g | $75 | $23.08/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Fused Infused Dogwalkers 5pk - Super Gushers Infused Pre-rolls | 2.1 g · 5-pack | $50 | $23.81/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Fused Infused Dogwalkers 5pk - Strawberry Lemonade Infused Pre-rolls | 2.1 g · 5-pack | $50 | $23.81/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Fused Infused Dogwalkers 5pk - Strawberry Ice Cream Infused Pre-rolls | 2.1 g · 5-pack | $50 | $23.81/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Hamilton infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Hamilton price: $20 per gram (middle of $16.80–$23.81). That works out to about $70 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Hamilton publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Hamilton price data: cheapest weed in Hamilton, cheap ounces, Hamilton flower price index, Hamilton deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Montana dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.