Cheapest pre-rolls in Hamilton, MT
Cheapest right now: Blue Zushi Preroll at Grizzly Pine — $3.50 ($5.83 per gram)
100 comparable pre-rolls listings at 2 Hamilton dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Montana city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Blue Zushi Preroll Pre-rolls | 3/5 g | $3.50 | $5.83/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Carousel Preroll Pre-rolls | 3/5 g | $3.50 | $5.83/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Plat. Candy Kush 2pk 1.2g Pre-rolls | 1.2 g · 2-pack | $10 | $8.33/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Banana Berry Candy 2pk - 1.2g Pre-rolls | 1.2 g · 2-pack | $10 | $8.33/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Tahoe OG 2pk - 1.2g Pre-rolls | 1.2 g · 2-pack | $10 | $8.33/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | NYCD X Endgame 1g Preroll Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Zkittles x Tahoe 1g Preroll Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Amherst Sour Diesel 1g Preroll Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Chem 91 BX3 | Joints | 1g | 4pk Pre-rolls | 4 g · 4-pack | $42 | $10.50/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Banana Face | Minis | 0.35g | 10pk Legends · Pre-rolls | eighth · 10-pack | $38.13 | $10.89/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Donny Burger | Minis | 0.35g | 10pk Legends · Pre-rolls | eighth · 10-pack | $38.13 | $10.89/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Wedding Cake 1g Preroll Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Shamrocked 1g Preroll Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Mimosa 2pk .5g Prerolls Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Candy Kush 1G Preroll Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Super Boof 1g Preroll Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Dumb Gas 1g Preroll Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Animal Tsunami 1g Preroll Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Next Level 1g Prerolls Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Modified Grapes 1g Preroll Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Gas Basket 1g Preroll Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Game Over 1g Preroll Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Cougar Candy 1g Preroll Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Grizzly Pine Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | SoulTonix | Delicata Cookies | Minis | 0.5g each | 2pk SoulTonix · Pre-rolls | gram · 2-pack | $12.30 | $12.30/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | SoulTonix | Hashburger | Minis | 0.5g each | 2pk SoulTonix · Pre-rolls | gram · 2-pack | $12.30 | $12.30/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | SoulTonix | Curacao | Minis | 0.5g each | 2pk SoulTonix · Pre-rolls | gram · 2-pack | $12.30 | $12.30/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | SoulTonix | Permanent Marker | Minis | 0.5g each | 2pk SoulTonix · Pre-rolls | gram · 2-pack | $12.30 | $12.30/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | SoulTonix | Super Boof | Minis | 0.5g each | 2pk SoulTonix · Pre-rolls | gram · 2-pack | $12.30 | $12.30/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | SoulTonix | White Nightmare | Minis | 0.5g each | 2pk SoulTonix · Pre-rolls | gram · 2-pack | $12.30 | $12.30/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | SoulTonix | Gorilla Glue #4 (GG4) | Minis | 0.5g each | 2pk SoulTonix · Pre-rolls | gram · 2-pack | $12.30 | $12.30/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | SoulTonix | Stacked Kush | Minis | 0.5g each | 2pk SoulTonix · Pre-rolls | gram · 2-pack | $12.30 | $12.30/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | SoulTonix | Sour Diesel | Minis | 0.5g each | 2pk SoulTonix · Pre-rolls | gram · 2-pack | $12.30 | $12.30/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | STX - TTWH 2pk Pre-Roll Pre-rolls | gram · 2-pack | $12.30 | $12.30/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | SoulTonix | Strawberry Sequoia | Minis | 0.5g each | 2pk SoulTonix · Pre-rolls | gram · 2-pack | $12.30 | $12.30/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | STX - GMO 2pk Pre-Roll Pre-rolls | gram · 2-pack | $12.30 | $12.30/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | SoulTonix | Superglue | Minis | 0.5g each | 2pk SoulTonix · Pre-rolls | gram · 2-pack | $12.30 | $12.30/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | SoulTonix | Orange Cookies | Minis | 0.5g each | 2pk SoulTonix · Pre-rolls | gram · 2-pack | $12.30 | $12.30/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | SoulTonix | Melted Strawberries | Minis | 0.5g each | 2pk SoulTonix · Pre-rolls | gram · 2-pack | $12.30 | $12.30/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | SoulTonix | Baby Yoda | Minis | 0.5g each | 2pk SoulTonix · Pre-rolls | gram · 2-pack | $12.30 | $12.30/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | SoulTonix | Tropical Runtz | Minis | 0.5g each | 2pk SoulTonix · Pre-rolls | gram · 2-pack | $12.30 | $12.30/g | Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton Hamilton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Hamilton pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Hamilton price: $12.30 per gram (middle of $10.89–$14). That works out to about $43.05 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Hamilton publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Hamilton price data: cheapest weed in Hamilton, cheap ounces, Hamilton flower price index, Hamilton deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Montana dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.