Cheapest weed in Ely, NV
135 Ely menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Nevada city: cheapest weed in Nevada
Cheapest flower in Ely
See all flower prices →Cheapest right now: 7g Super Lemon Haze at Tsaa Nesunkwa Dispensary — $29.59 ($4.23 per gram) · 8 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7g Super Lemon Haze Flower | quarter | $29.59 | $4.23/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Peak 112 Flower | eighth | $16.91 | $4.83/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Platinum Bird Flower | eighth | $16.91 | $4.83/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | 7g G-Runtz Flower | quarter | $41.44 | $5.92/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Papaya Bomb Flower | quarter | $41.44 | $5.92/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Street Tarts Flower | quarter | $50.74 | $7.25/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Delicata Cookies Flower | quarter | $50.74 | $7.25/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | 3.5g G-Runtz Flower | eighth | $27.05 | $7.73/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Ely
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Mend Cart at Tsaa Nesunkwa Dispensary — $25.36 ($25.36 per gram) · 40 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mend Cart Vape Pens | gram | $25.36 | $25.36/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Lazy Cart Vape Pens | gram | $25.36 | $25.36/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Blue Diesel Cart Vape Pens | gram | $25.36 | $25.36/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Grape Ape Cartridge Vape Pens | gram | $25.36 | $25.36/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Mimosa Haze Cart Vape Pens | gram | $25.36 | $25.36/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | (04398) 800mg Mango Cart Vape Pens | gram | $25.36 | $25.36/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Woke Cart Vape Pens | gram | $25.36 | $25.36/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | City Trees Atomic Pop (H) Vape Cartridge | 1g City Trees · Vape Pens | gram | $26.21 | $26.21/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Ely
See all edibles prices →Cheapest right now: IndoTabs | Flowbars | 400mg at Tsaa Nesunkwa Dispensary — $20.29 ($5.07 per 100mg of THC) · 12 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | IndoTabs | Flowbars | 400mg INDO Cannabis · Edibles | each · 400mg THC | $20.29 | $5.07/100mg THC | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | IndoTabs | Glowbars | 600mg INDO Cannabis · Edibles | each · 600mg THC | $54.96 | $9.16/100mg THC | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | 100mg Classic Variety Gummies Edibles | each · 100mg THC | $15.22 | $15.22/100mg THC | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | 100mg Tropical Variety Gummies Edibles | each · 100mg THC | $15.22 | $15.22/100mg THC | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | SSW 100mg Purple Passion Xtreme Drink Edibles | each · 100mg THC | $16.91 | $16.91/100mg THC | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | 100mg Lemonade Mocktail Edibles | each · 100mg THC | $16.91 | $16.91/100mg THC | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | 100mg Orange Kush Xtreme Drink Edibles | each · 100mg THC | $16.91 | $16.91/100mg THC | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | 100mg Pineapple Mocktail Edibles | each · 100mg THC | $16.91 | $16.91/100mg THC | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Ely
See all concentrates prices →Cheapest right now: Pablo Escobar Wax at Tsaa Nesunkwa Dispensary — $38.05 ($10.87 per gram) · 28 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pablo Escobar Wax Concentrates | eighth | $38.05 | $10.87/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | NWCLV Wax Concentrates | eighth | $38.05 | $10.87/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | 3.52g 4 My Boys Wax Concentrates | eighth | $38.05 | $10.87/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | 3.5g Blue Gushers Cured Resin Shatter Concentrates | eighth | $45.66 | $13.05/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | 3.5g Lemon Zest Cures Resin Sugar Concentrates | eighth | $45.66 | $13.05/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Banana Punch Mini Slab Concentrates | eighth | $45.66 | $13.05/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | 3.5 Citrus Cake Cured Resin Batter Concentrates | eighth | $45.66 | $13.05/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Key Lime Jack Shatter Concentrates | gram | $20.29 | $20.29/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Ely
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Pineapple Breeze Blunt at Tsaa Nesunkwa Dispensary — $32.13 ($6.43 per gram) · 16 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pineapple Breeze Blunt Pre-rolls | 5 g | $32.13 | $6.43/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Papaya Bomb 10pk Pre-Roll Pre-rolls | 10 g · 10-pack | $80.33 | $8.03/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Sour Diesel Cake 10pk Pre-Rolls Pre-rolls | 10 g · 10-pack | $80.33 | $8.03/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Pineapple Breeze Pre-Roll Pre-rolls | gram | $8.45 | $8.45/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Papaya Bomb .5g 3pk Pre-Rolls Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $12.68 | $8.45/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Papaya Bomb 5pk Pre-Roll Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $42.28 | $8.46/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | G-Runtz Pre-roll 5pk Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $42.28 | $8.46/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | - SHERBBLES- 1G Naked Preroll STIIIZY · Pre-rolls | gram | $10.15 | $10.15/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Ely
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Turnover IPR at Tsaa Nesunkwa Dispensary — $16.91 ($16.91 per gram) · 26 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Turnover IPR Infused Pre-rolls | gram | $16.91 | $16.91/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Moroccan Peaches IPR Infused Pre-rolls | gram | $16.91 | $16.91/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Gush Mints Infused Pre-roll Infused Pre-rolls | gram | $16.91 | $16.91/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | 1g Hazey Bandito Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $18.60 | $18.60/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Strawberry Cough IPR Infused Pre-rolls | gram | $18.60 | $18.60/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Jungle Juice 2pk Infused Pre-roll Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $18.60 | $18.60/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Purple Starfruit Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $21.14 | $21.14/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Spiked Nectar Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $21.14 | $21.14/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Ely flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Ely →Discounted items across Ely menus, newest first.
Best dispensaries in Ely →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank flower (8 items at 1 store), drinks (5 items at 1 store) in Ely — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Nevada dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.