Cheapest infused pre-rolls in Ely, NV
Cheapest right now: Turnover IPR at Tsaa Nesunkwa Dispensary — $16.91 ($16.91 per gram)
26 comparable infused pre-rolls listings at 1 Ely dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Nevada city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Turnover IPR Infused Pre-rolls | gram | $16.91 | $16.91/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Moroccan Peaches IPR Infused Pre-rolls | gram | $16.91 | $16.91/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Gush Mints Infused Pre-roll Infused Pre-rolls | gram | $16.91 | $16.91/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | 1g Hazey Bandito Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $18.60 | $18.60/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Strawberry Cough IPR Infused Pre-rolls | gram | $18.60 | $18.60/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Jungle Juice 2pk Infused Pre-roll Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $18.60 | $18.60/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Purple Starfruit Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $21.14 | $21.14/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Spiked Nectar Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $21.14 | $21.14/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Mazar Mule Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $21.14 | $21.14/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Presidential | Rove | Waui | Infused Joint | 1g Presidential · Infused Pre-rolls | 1.5 g | $32.13 | $21.42/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Presidential Moon Rock Preroll - Watermelon (1g) Presidential · Infused Pre-rolls | 1.5 g | $32.13 | $21.42/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Presidential Moon Rock Preroll - Pink Cookies (1g) Presidential · Infused Pre-rolls | 1.5 g | $32.13 | $21.42/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Presidential Moon Rock Preroll - Papaya Punch Presidential · Infused Pre-rolls | 1.5 g | $32.13 | $21.42/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Presidential Moon Rock Preroll - NYC Diesel Presidential · Infused Pre-rolls | 1.5 g | $32.13 | $21.42/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Presidential Moon Rock Preroll - Blue Raspberry (1g) Presidential · Infused Pre-rolls | gram | $21.98 | $21.98/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Presidential | Ghost Train Haze Moon Rock | Infused Joint | 1g Presidential · Infused Pre-rolls | gram | $21.98 | $21.98/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Presidential Moon Rock Preroll -Rainbow Belts Presidential · Infused Pre-rolls | gram | $21.98 | $21.98/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Waui Infused Pre-roll Infused Pre-rolls | gram | $21.98 | $21.98/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Strawberry Infused Blunt 3pk Infused Pre-rolls | 1.8 g · 3-pack | $41.44 | $23.02/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Blueberry Infused Pre-roll Infused Pre-rolls | 4/5 g | $18.60 | $23.25/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Tropic Thunder Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | 4/5 g | $18.60 | $23.25/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Sunset Sherbet Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | 4/5 g | $18.60 | $23.25/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Apple Jack Infused Pre-roll Infused Pre-rolls | 4/5 g | $18.60 | $23.25/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Turn Over IPR Infused Pre-rolls | 1/2 g | $12.68 | $25.36/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Presidential Moon Rock Blunt - Cherry Gelato (1.5g) Presidential · Infused Pre-rolls | 1.5 g | $41.44 | $27.63/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Grape Infused Blunt 3PK Infused Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $41.44 | $27.63/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Ely infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Ely price: $21.42 per gram (middle of $17.76–$24.31). That works out to about $74.97 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Ely publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Ely price data: cheapest weed in Ely, cheap ounces, Ely flower price index, Ely deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Nevada dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.