Cheapest pre-rolls in Ely, NV
Cheapest right now: Pineapple Breeze Blunt at Tsaa Nesunkwa Dispensary — $32.13 ($6.43 per gram)
16 comparable pre-rolls listings at 1 Ely dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Nevada city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pineapple Breeze Blunt Pre-rolls | 5 g | $32.13 | $6.43/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Papaya Bomb 10pk Pre-Roll Pre-rolls | 10 g · 10-pack | $80.33 | $8.03/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Sour Diesel Cake 10pk Pre-Rolls Pre-rolls | 10 g · 10-pack | $80.33 | $8.03/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Pineapple Breeze Pre-Roll Pre-rolls | gram | $8.45 | $8.45/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Papaya Bomb .5g 3pk Pre-Rolls Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $12.68 | $8.45/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Papaya Bomb 5pk Pre-Roll Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $42.28 | $8.46/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | G-Runtz Pre-roll 5pk Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $42.28 | $8.46/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | - SHERBBLES- 1G Naked Preroll STIIIZY · Pre-rolls | gram | $10.15 | $10.15/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | High Sierra Pre-Roll Pre-rolls | gram | $12.68 | $12.68/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Orange Juice MAC Pre-Roll Pre-rolls | gram | $12.68 | $12.68/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Sundae Brunch Pre-Roll Pre-rolls | gram | $12.68 | $12.68/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | .5g G-Runtz 5pk Pre-Roll Pre-rolls | 1/2 g · 5-pack | $16.91 | $33.82/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Pineapple Breeze 5pk Pre-Roll Pre-rolls | gram · 5-pack | $42.28 | $42.28/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Platinum Bird 5pk Pre-Roll Pre-rolls | gram · 5-pack | $42.28 | $42.28/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Street Tarts 5pk Pre-Roll Pre-rolls | gram · 5-pack | $42.28 | $42.28/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Platinum bird 10pk Pre-Rolls Pre-rolls | gram · 10-pack | $80.33 | $80.33/g | Tsaa Nesunkwa Dispensary Ely · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Ely pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Ely price: $11.42 per gram (middle of $8.03–$42.28). That works out to about $39.97 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Ely publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Ely price data: cheapest weed in Ely, cheap ounces, Ely flower price index, Ely deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Nevada dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.