Cheapest infused pre-rolls in Las Vegas, NV
Cheapest right now: Apple Fritter | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 3x 0.5g at The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas — $33.79 ($7.51 per gram)
253 comparable infused pre-rolls listings at 6 Las Vegas dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Nevada city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Apple Fritter | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 3x 0.5g ROVE · Infused Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $33.79 | $7.51/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas Las Vegas · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Kiwi Kush | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 3x 0.5g ROVE · Infused Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $33.79 | $7.51/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas Las Vegas · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Blueberry Kush | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 3x 0.5g ROVE · Infused Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $33.79 | $7.51/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas Las Vegas · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Maui Waui | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 3x 0.5g ROVE · Infused Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $42.50 | $9.44/g | Mint Cannabis - Las Vegas Strip Las Vegas · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Acapulco Gold | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 3x 0.5g ROVE · Infused Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $42.50 | $9.44/g | Mint Cannabis - Las Vegas Strip Las Vegas · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Purple Trainwreck | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 3x 0.5g ROVE · Infused Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $42.50 | $9.44/g | Mint Cannabis - Las Vegas Strip Las Vegas · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | BAM - SUNSET SHERBERT INFUSED 1.6G PR Infused Pre-rolls | each | $18.58 | $11.61/g | Inyo Fine Cannabis Dispensary Las Vegas · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Blueberry | Infused Joints | 1.25g Infused Pre-rolls | each | $16 | $12.80/g | Jardín Premium Cannabis Dispensary Las Vegas · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | First Class Funk | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $13 | $13/g | The Grove Dispensary Las Vegas Las Vegas · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Dogwalkers Animal Face "SIT" Infused Preroll 5pk Infused Pre-rolls | 2.25 g · 5-pack | $30 | $13.33/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas Las Vegas · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | - STRAWBERRY COUGH - 1G 40's Infused Preroll STIIIZY · Infused Pre-rolls | gram | $14.36 | $14.36/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas Las Vegas · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | STINGER - CHERRY POISON 1G PR Infused Pre-rolls | each | $14.36 | $14.36/g | Inyo Fine Cannabis Dispensary Las Vegas · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | STINGER - GARLIC SUNDAE 1G PR Infused Pre-rolls | each | $14.36 | $14.36/g | Inyo Fine Cannabis Dispensary Las Vegas · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | STINGER - GRAPE GELATO 1G PR Infused Pre-rolls | each | $14.36 | $14.36/g | Inyo Fine Cannabis Dispensary Las Vegas · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | STINGER - ICED OUT BISCUIT 1G PR Infused Pre-rolls | each | $14.36 | $14.36/g | Inyo Fine Cannabis Dispensary Las Vegas · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | - STRAWBERRY MANGO - 1G 40's Infused Preroll STIIIZY · Infused Pre-rolls | gram | $14.36 | $14.36/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas Las Vegas · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | STINGER - RAINBOW CAKE 1G PR Infused Pre-rolls | each | $14.36 | $14.36/g | Inyo Fine Cannabis Dispensary Las Vegas · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | STINGER - BLUEBERRY MONSTER 1G PR Infused Pre-rolls | each | $14.36 | $14.36/g | Inyo Fine Cannabis Dispensary Las Vegas · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | STIIIZY - 40S PINK ACAI 2G 4PK INFUSED PR Infused Pre-rolls | 2 g · 4-pack | $29.57 | $14.79/g | Inyo Fine Cannabis Dispensary Las Vegas · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | STIIIZY - 40S GELATO 2G 4PK PR Infused Pre-rolls | 2 g · 4-pack | $29.57 | $14.79/g | Inyo Fine Cannabis Dispensary Las Vegas · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | STIIIZY - 40S WATERMELON Z 2G 4PK INFUSED PR Infused Pre-rolls | 2 g · 4-pack | $29.57 | $14.79/g | Inyo Fine Cannabis Dispensary Las Vegas · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | STIIIZY - 40's CEREAL MILK 2G 4pk INFUSED PR Infused Pre-rolls | 2 g · 4-pack | $29.57 | $14.79/g | Inyo Fine Cannabis Dispensary Las Vegas · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | - KING LOUIS XIII - .5G 40's Infused Preroll 4 Pack [2g] STIIIZY · Infused Pre-rolls | 2 g · 4-pack | $29.57 | $14.79/g | Inyo Fine Cannabis Dispensary Las Vegas · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | STIIIZY - 40S PINEAPPLE EXPRESS 2G 4PK INFUSED PR Infused Pre-rolls | 2 g · 4-pack | $29.57 | $14.79/g | Inyo Fine Cannabis Dispensary Las Vegas · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | STIIIZY - 40S BLUE BURST 2G 4PK INFUSED PR Infused Pre-rolls | 2 g · 4-pack | $29.57 | $14.79/g | Inyo Fine Cannabis Dispensary Las Vegas · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | STIIIZY - 40S ORANGE SUNSET 2G 4PK INFUSED PR Infused Pre-rolls | 2 g · 4-pack | $29.57 | $14.79/g | Inyo Fine Cannabis Dispensary Las Vegas · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | - BISCOTTI - .5G 40's Infused Preroll 4 Pack [2g] STIIIZY · Infused Pre-rolls | 2 g · 4-pack | $29.57 | $14.79/g | Inyo Fine Cannabis Dispensary Las Vegas · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | The Clear TWAX Grapevine Infused Pre-roll Infused Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas Las Vegas · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | 9th Island Glue | Infused Minis | 0.5g each | 4pk Doinks · Infused Pre-rolls | 2 g · 4-pack | $30$37.5020% off | $15/g | Mint Cannabis - Las Vegas Strip Las Vegas · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | - MAGIC MELON - 1G 40's Infused Preroll STIIIZY · Infused Pre-rolls | each | $15.21 | $15.21/g | Inyo Fine Cannabis Dispensary Las Vegas · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | - WATERMELON Z - 1G 40's Infused Preroll STIIIZY · Infused Pre-rolls | each | $15.21 | $15.21/g | Inyo Fine Cannabis Dispensary Las Vegas · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | - PURPLE PUNCH - 1G 40's Infused Preroll STIIIZY · Infused Pre-rolls | each | $15.21 | $15.21/g | Inyo Fine Cannabis Dispensary Las Vegas · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | STIIIZY - 40S BLUE BURST 1G INFUSED PR Infused Pre-rolls | each | $15.21 | $15.21/g | Inyo Fine Cannabis Dispensary Las Vegas · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | - PINK ACAI - 1G 40's Infused Preroll STIIIZY · Infused Pre-rolls | each | $15.21 | $15.21/g | Inyo Fine Cannabis Dispensary Las Vegas · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | STIIIZY - 40S BISCOTTI 1G INFUSED PR Infused Pre-rolls | each | $15.21 | $15.21/g | Inyo Fine Cannabis Dispensary Las Vegas · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | - ORANGE SUNSET - 1G 40's Infused Preroll STIIIZY · Infused Pre-rolls | each | $15.21 | $15.21/g | Inyo Fine Cannabis Dispensary Las Vegas · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | STIIIZY - 40's Cereal Milk 1g Infused PR Infused Pre-rolls | each | $15.21 | $15.21/g | Inyo Fine Cannabis Dispensary Las Vegas · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | - PINEAPPLE EXPRESS - 1G 40's Infused Preroll STIIIZY · Infused Pre-rolls | each | $15.21 | $15.21/g | Inyo Fine Cannabis Dispensary Las Vegas · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | - STRAWNANA - 1G 40's Infused Preroll STIIIZY · Infused Pre-rolls | each | $15.21 | $15.21/g | Inyo Fine Cannabis Dispensary Las Vegas · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | - STRAWBERRY COUGH - 1G 40's Infused Preroll STIIIZY · Infused Pre-rolls | each | $15.21 | $15.21/g | Inyo Fine Cannabis Dispensary Las Vegas · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Las Vegas infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Las Vegas price: $18.40 per gram (middle of $14.70–$26). That works out to about $64.40 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Las Vegas publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Las Vegas price data: cheapest weed in Las Vegas, cheap ounces, Las Vegas flower price index, Las Vegas deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Nevada dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.