Cheapest pre-rolls in Las Vegas, NV
Cheapest right now: AMA - Iced Out Biscuit - Multi Joint - 5ct at Cookies Flamingo Las Vegas Dispensary — $17.49 ($5 per gram)
140 comparable pre-rolls listings at 5 Las Vegas dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Nevada city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AMA - Iced Out Biscuit - Multi Joint - 5ct Pre-rolls | eighth · 5-pack | $17.49$24.9830% off | $5/g | Cookies Flamingo Las Vegas Dispensary Las Vegas · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Cold Start - 5pk Pre-rolls | eighth · 5-pack | $17.49$24.9830% off | $5/g | Cookies Flamingo Las Vegas Dispensary Las Vegas · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | 14g/14pk | Shark Bite Pre-rolls | half ounce · 14-pack | $80 | $5.71/g | The Grove Dispensary Las Vegas Las Vegas · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | 14g/14pk | Egyptian Water Pre-rolls | half ounce · 14-pack | $80 | $5.71/g | The Grove Dispensary Las Vegas Las Vegas · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Mojo | Mango Mintality | Joints | 1g ea | 14pk Mojo · Pre-rolls | half ounce · 14-pack | $80 | $5.71/g | The Grove Dispensary Las Vegas Las Vegas · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | 14g/14pk | DayStripper Pre-rolls | half ounce · 14-pack | $80 | $5.71/g | The Grove Dispensary Las Vegas Las Vegas · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | 14g/14pk | Lemon Rope Pre-rolls | half ounce · 14-pack | $80 | $5.71/g | The Grove Dispensary Las Vegas Las Vegas · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | 14g/14pk | Super Saiyan Haze Pre-rolls | half ounce · 14-pack | $80 | $5.71/g | The Grove Dispensary Las Vegas Las Vegas · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Puff Fiction Pre-rolls | gram | $6.29$8.9830% off | $6.29/g | Cookies Flamingo Las Vegas Dispensary Las Vegas · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Kush Cake Pre-rolls | gram | $6.29$8.9830% off | $6.29/g | Cookies Flamingo Las Vegas Dispensary Las Vegas · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Rainbow Pre-rolls | gram | $6.29$8.9830% off | $6.29/g | Cookies Flamingo Las Vegas Dispensary Las Vegas · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | CAP Junky Pre-rolls | gram | $6.29$8.9830% off | $6.29/g | Cookies Flamingo Las Vegas Dispensary Las Vegas · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | AJ SOUR PRE-ROLL 6PK [3.5G] Pre-rolls | each · 6-pack | $24.50$3530% off | $7/g | Jardín Premium Cannabis Dispensary Las Vegas · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | GRAPE GAS PRE-ROLL 6PK [3.5G] Pre-rolls | each · 6-pack | $24.50$3530% off | $7/g | Jardín Premium Cannabis Dispensary Las Vegas · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | - SWEET TANGIE - 2.5G Naked Preroll Multipack STIIIZY · Pre-rolls | 2.5 g | $19.59$27.9830% off | $7.84/g | Cookies Flamingo Las Vegas Dispensary Las Vegas · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | THC Design | Garlic Cocktail | Joints | 1g THC Design · Pre-rolls | gram | $8.39$11.9830% off | $8.39/g | Cookies Flamingo Las Vegas Dispensary Las Vegas · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | THC Design | Crescendo | Joints | 1g THC Design · Pre-rolls | gram | $8.39$11.9830% off | $8.39/g | Cookies Flamingo Las Vegas Dispensary Las Vegas · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | THC Design | Sour Orange | Joints | 1g THC Design · Pre-rolls | each | $8.45 | $8.45/g | Inyo Fine Cannabis Dispensary Las Vegas · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | THC Design | Super Lemon Haze | Joints | 1g THC Design · Pre-rolls | each | $8.45 | $8.45/g | Inyo Fine Cannabis Dispensary Las Vegas · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | THC Design | Grape Gas | Joints | 1g THC Design · Pre-rolls | each | $8.45 | $8.45/g | Inyo Fine Cannabis Dispensary Las Vegas · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | SWEET LEAF - GOVERNMINT OASIS 1G PR Pre-rolls | each | $8.45 | $8.45/g | Inyo Fine Cannabis Dispensary Las Vegas · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | SWEET LEAF - DON MEGA 1G PR Pre-rolls | each | $8.45 | $8.45/g | Inyo Fine Cannabis Dispensary Las Vegas · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | THC Design | AJ Sour | Joints | 1g THC Design · Pre-rolls | each | $8.45 | $8.45/g | Inyo Fine Cannabis Dispensary Las Vegas · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | SESH - LEMON BUTTER 1G PR Pre-rolls | each | $8.45 | $8.45/g | Inyo Fine Cannabis Dispensary Las Vegas · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | SESH - Grape Cream Cake 1g PR Pre-rolls | each | $8.45 | $8.45/g | Inyo Fine Cannabis Dispensary Las Vegas · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | SESH - BLUEBERRY DIESEL 1G PR Pre-rolls | each | $8.45 | $8.45/g | Inyo Fine Cannabis Dispensary Las Vegas · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Residual Sugar - 5pk Pre-rolls | eighth · 5-pack | $31.49$44.9930% off | $9/g | Cookies Flamingo Las Vegas Dispensary Las Vegas · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Cranberry Zkittlez - 5pk Pre-rolls | eighth · 5-pack | $31.49$44.9930% off | $9/g | Cookies Flamingo Las Vegas Dispensary Las Vegas · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Mule Fuel - 5pk Pre-rolls | eighth · 5-pack | $31.49$44.9930% off | $9/g | Cookies Flamingo Las Vegas Dispensary Las Vegas · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Jealousy 58 - 5pk Pre-rolls | eighth · 5-pack | $31.49$44.9930% off | $9/g | Cookies Flamingo Las Vegas Dispensary Las Vegas · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | AJ Sour - 6pk Pre-rolls | eighth · 6-pack | $33.59$47.9830% off | $9.60/g | Cookies Flamingo Las Vegas Dispensary Las Vegas · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Grape Gas - 6pk Pre-rolls | eighth · 6-pack | $33.59$47.9830% off | $9.60/g | Cookies Flamingo Las Vegas Dispensary Las Vegas · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | THC Design | Super Lemon Haze | Joints | 0.6g each | 6pk THC Design · Pre-rolls | eighth · 6-pack | $33.59$47.9830% off | $9.60/g | Cookies Flamingo Las Vegas Dispensary Las Vegas · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | LP Exotics - Cheddar Cheeze - Joint Pre-rolls | gram | $9.63$13.7530% off | $9.63/g | Cookies Flamingo Las Vegas Dispensary Las Vegas · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Animal Scout Mini Dog | Minis | 0.35g each | 5pk Dogwalkers · Pre-rolls | 1.75 g · 5-pack | $16.90 | $9.66/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas Las Vegas · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Dogwalkers Animal Scout "Sit" Preroll 5pk Pre-rolls | 1.75 g · 5-pack | $16.90 | $9.66/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas Las Vegas · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Dogwalkers 1.75g Mini Dog Pre-rolls | "Stay" Dogwalkers · Pre-rolls | 1.75 g | $16.99 | $9.71/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas Las Vegas · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Zkittlez Pre-rolls | gram | $9.79$13.9830% off | $9.79/g | Cookies Flamingo Las Vegas Dispensary Las Vegas · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Shady Apples Pre-rolls | gram | $9.79$13.9830% off | $9.79/g | Cookies Flamingo Las Vegas Dispensary Las Vegas · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Biscotti Sundae Pre-rolls | gram | $9.79$13.9830% off | $9.79/g | Cookies Flamingo Las Vegas Dispensary Las Vegas · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Las Vegas pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Las Vegas price: $11.89 per gram (middle of $7.59–$16). That works out to about $41.62 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Las Vegas publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Las Vegas price data: cheapest weed in Las Vegas, cheap ounces, Las Vegas flower price index, Las Vegas deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Nevada dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.