| 1 | Rove Birthday Bundle Vape Pens | 1/10 g | $110 | $11/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | &Shine | Super Sour Diesel | Disposable Vape Pen | 2000mg | 2 g | $56.25$7525% off | $28.13/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Rainbow Sherbert | Disposable Vape Pens | 2 g | $56.25$7525% off | $28.13/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Blue Z | Disposable Vape Pens | 2 g | $56.25$7525% off | $28.13/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | The Botanist | Bold Rainbow Sherbert | Cartridge | 1g | gram | $30$4025% off | $30/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | The Botanist | Bold Bubblegum | Cartridge | 1g | gram | $30$4025% off | $30/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Purple Drink | Cartridge | 1g | gram | $30$4025% off | $30/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Chem Dawg | Full Spectrum Live Disposable Vape Pens | 2 g | $60$8025% off | $30/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Purpz | Full Spectrum Live Disposable Vape Pens | 2 g | $60$8025% off | $30/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | &Shine 1g Cartridge - Biscotti | gram | $33.75$4525% off | $33.75/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | The Botanist | Bold Pina Colada | Disposable | 1g | gram | $33.75$4525% off | $33.75/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | &Shine 1g Cartridge - Granddaddy Purple | gram | $33.75$4525% off | $33.75/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | &Shine | Chemdawg | Cartridge | 1g | gram | $33.75$4525% off | $33.75/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | &Shine | XJ-13 | Cartridge | 1g | gram | $33.75$4525% off | $33.75/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | &Shine 1g Disposable - Fire OG | gram | $36$4825% off | $36/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | &Shine | Sour Tangie | Disposable Vape Pen | 1000mg | gram | $36$4825% off | $36/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | &Shine 1g Disposable - Northern Lights | gram | $36$4825% off | $36/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Summer Melon | Happy Hour | Strut Disposable Vape Pens | 2 g | $74 | $37/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Grape Kush | Hyphen | Ready-To-Use Reload Vape Pens | 2 g | $74 | $37/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Juicy Mango | Happy Hour | Strut Disposable Vape Pens | 2 g | $74 | $37/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Apple Fritter | Hyphen | Ready-To-Use Reload Vape Pens | 2 g | $74 | $37/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Sour Tangie | Hyphen | Ready-To-Use Reload Vape Pens | 2 g | $74 | $37/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Savvy | Fresh Berry | Disposable | 2g | 2 g | $74 | $37/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Savvy | Clementine | Pods | 2g | 2 g | $74 | $37/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Peaches and Cream | Vacay | Strut Disposable Vape Pens | 2 g | $74 | $37/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | &Shine 1g Cartridge - Mango | gram | $37.50$5025% off | $37.50/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Savvy | White Widow | Disposable | 2g | 2 g | $79 | $39.50/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Savvy | Apple Fritter | Disposable | 2g | 2 g | $79 | $39.50/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Savvy | Sour Tangie | Disposable | 2g | 2 g | $79 | $39.50/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Savvy | Watermelon Z | Disposable | 2g | 2 g | $79 | $39.50/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Lemon Cheesecake | Disposable | 2g | 2 g | $80 | $40/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Marshmallow Puff | Natural Disposable Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Savvy | Bacio Gelato | Cartridge | 2g | 2 g | $80 | $40/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Pineapple Whip | Natural Disposable Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Pineapple Pop | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $85 | $42.50/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Cantaloupe Crush | Briq Disposable Vape Pens | 2 g | $85 | $42.50/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Frosted Sugarplum | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $85 | $42.50/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | BRIQ Essentials Unicorn Piss 2g All in One | 2 g | $85 | $42.50/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Sour Tangie | Briq Disposable Vape Pens | 2 g | $85 | $42.50/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Summer Lemon | Disposable Vape Pens | 2 g | $85 | $42.50/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |