Cheapest flower in Ewing Township, NJ
Cheapest right now: Dubai Chocolate | Ground | 14g at Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ — $70 ($5 per gram)
98 comparable flower listings at 1 Ewing Township dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every New Jersey city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dubai Chocolate | Ground | 14g Flower | half ounce | $70$8417% off | $5/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | The Chosen One | Ground | 14g Flower | half ounce | $70$8417% off | $5/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Maple Fizz | Shake Flower | half ounce | $70$8417% off | $5/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Grape Chateau | Shake Flower | half ounce | $70$8417% off | $5/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Lemon Let Die | Shake Flower | half ounce | $70$8417% off | $5/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Lemon Batter | Ground | 14g Flower | half ounce | $70$8417% off | $5/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Kel Mitchel | Ground | 14g Flower | half ounce | $70$8417% off | $5/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Hypnotik | Ground | 14g Flower | half ounce | $70$8417% off | $5/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Fresh | Key Lime Kiss | Big Buds | 3.5g Fresh · Flower | eighth | $18$4560% off | $5.14/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Lemon Let Die | Popcorn Flower | quarter | $36$4825% off | $5.14/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Berry Medley Flower | ounce | $149.99$18017% off | $5.36/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | The Flag | Big Buds | 3.5g Fresh · Flower | eighth | $20$4556% off | $5.71/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Moonbeam Gelato | Smalls Flower | half ounce | $90$15040% off | $6.43/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Lemon Let Die 5 | 3.5g Flower | eighth | $25$3222% off | $7.14/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Local Skunk | Pre-Ground Flower | quarter | $50 | $7.14/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Member Berry Flower | ounce | $220 | $7.86/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Baked Potato Kush Flower | half ounce | $117$13010% off | $8.36/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Dante's Wrath #47 Flower | eighth | $30$4025% off | $8.57/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Bread And Butter | 3.5g Flower | eighth | $30$4025% off | $8.57/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | The Botanist | Sour Banana Sherbert | Smalls | 7g The Botanist · Flower | half ounce | $120 | $8.57/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | GMO Cookies x Chillz | Flower | 14g The Botanist · Flower | half ounce | $120 | $8.57/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Mandarin Cookies Flower | gram | $10$1217% off | $10/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Banana Taffy Flower | gram | $10 | $10/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Golden Grenade Flower | gram | $10 | $10/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Zwedish Fish Flower | gram | $10 | $10/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | White Cherry Gelato Flower | eighth | $35 | $10/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Bubble Gum Flower | eighth | $35 | $10/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Lemon Cherry Gelato Flower | eighth | $35 | $10/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Candy Cut Flower | eighth | $35 | $10/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Snoop Latto Flower | eighth | $35 | $10/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Z Cube Flower | eighth | $35 | $10/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | BCC x Jealousy Flower | eighth | $35 | $10/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Uncle Snoop Flower | eighth | $35 | $10/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Sunset Frost Cookies | Popcorn Flower | quarter | $72$8010% off | $10.29/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Gorilla Pie | Smalls | 7g Flower | quarter | $72$8010% off | $10.29/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Chem Butter | Smalls | 7g Flower | quarter | $72$8010% off | $10.29/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Dawg Lemons | Popcorn Flower | quarter | $72$8010% off | $10.29/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Dr. Funkenstein | Smalls | 7g Flower | quarter | $72$8010% off | $10.29/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Grappe Pie Flower | quarter | $75 | $10.71/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Garden Greens | 14g Mixed Nugs - Super Lemon Haze Garden Greens · Flower | half ounce | $150 | $10.71/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Ewing Township flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Ewing Township price: $12.86 per gram (middle of $5.29–$18). That works out to about $45.01 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Ewing Township publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Ewing Township price data: cheapest weed in Ewing Township, cheap ounces, Ewing Township flower price index, Ewing Township deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New Jersey dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.