| 1 | BRIQ 2 Flavor Series Misty Mint 2g | 2 g | $55$9240% off | $27.50/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | BRIQ 2 Flavor Series Grape Ape 2g | 2 g | $55$9240% off | $27.50/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | BRIQ 2 Flavor Series Raspberry Parfait 2g | 2 g | $55$9240% off | $27.50/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | BRIQ 2 Flavor Series Unicorn Piss 2g | 2 g | $55$9240% off | $27.50/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | BRIQ 2 Flavor Series Waffle Hut 2g | 2 g | $55$9240% off | $27.50/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Bold Rainbow Sherbert | Disposable | 1g | gram | $32$4020% off | $32/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | The Botanist | Bold Peach | Cartridge | 1g | gram | $32$4020% off | $32/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | The Botanist | Bold Pina Colada | Cartridge | 1g | gram | $32$4020% off | $32/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | The Botanist | Bold Pina Colada | Disposable | 1g | gram | $32$4020% off | $32/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Bold Orange Cream | Disposable | 1g | gram | $32$4020% off | $32/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | The Botanist | Bold Orange Cream | Cartridge | 1g | gram | $32$4020% off | $32/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Purple Drink | Disposable | 1g | gram | $32$4020% off | $32/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Purple Drink | Cartridge | 1g | gram | $32$4020% off | $32/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Bold Blue Razzberry | Disposable | 1g | gram | $32$4020% off | $32/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | The Botanist | Bold Rootbeer | Disposable | 1g | gram | $32$4020% off | $32/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | The Botanist | Bold Rainbow Sherbert | Cartridge | 1g | gram | $32$4020% off | $32/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | The Botanist | Bold Bubblegum | Cartridge | 1g | gram | $32$4020% off | $32/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | The Botanist | Bold Bubblegum | Disposable | 1g | gram | $32$4020% off | $32/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | The Botanist | Bold Mint | Cartridge | 1g | gram | $32$4020% off | $32/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | The Botanist | Bold Mint | Disposable | 1g | gram | $32$4020% off | $32/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | BRIQ 2 Legacy Series Northern Lights 1g | gram | $36$6040% off | $36/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | BRIQ 2 Legacy Series Tropic Thunder 1g | gram | $36$6040% off | $36/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | The Botanist | Train Wreck | Cartridge | 1g | gram | $36$4520% off | $36/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Grandaddy Purple | Cartridge Vape Pens | gram | $36$4520% off | $36/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | The Botanist | Lemon Cream Cookies | Cartridge | 1g | gram | $36$4520% off | $36/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | The Botanist | Dosi Pop | Cartridge | 1g | gram | $36$4520% off | $36/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Blue Dream | Cartridge Vape Pens | gram | $36$4520% off | $36/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Tahoe OG | Cartridge | 1g | gram | $36$4520% off | $36/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Sour Z | Cartridge Vape Pens | gram | $36$4520% off | $36/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Pink Lemonade | All-In-One BRIQ Vape Pens | gram | $36$6040% off | $36/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Love Jones | Live Resin Cartridge Vape Pens | gram | $39$6540% off | $39/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | The Botanist | Lemon Cream Cookies | Disposable | 1g | gram | $40$5020% off | $40/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Grandaddy Purple | Disposable Vape Pens | gram | $40$5020% off | $40/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | The Botanist | Dosi Pop | Disposable | 1g | gram | $40$5020% off | $40/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | The Botanist | Og Kush | Disposable | 1g | gram | $40$5020% off | $40/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Wifi OG | Disposable Vape Pens | gram | $40$5020% off | $40/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Kool Grape | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $88 | $44/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Razzle Dazzle | Cartridge Vape Pens | gram | $45 | $45/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Ghost | Cartridge Vape Pens | gram | $45 | $45/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Silverback | Cartridge Vape Pens | gram | $45 | $45/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |