Cheapest pre-rolls in Ewing Township, NJ
Cheapest right now: Road Trip | 28pk Pre-Roll at Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ — $140 ($5 per gram)
38 comparable pre-rolls listings at 1 Ewing Township dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every New Jersey city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Road Trip | 28pk Pre-Roll Pre-rolls | ounce · 28-pack | $140 | $5/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | High Society | 28pk Pre-Roll Pre-rolls | ounce · 28-pack | $140 | $5/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Papaymosa | 28pk Pre-Roll Pre-rolls | ounce · 28-pack | $140 | $5/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Limesicle | 28pk Pre-Roll Pre-rolls | ounce · 28-pack | $140 | $5/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Rose Pop | 28pk Pre-Roll Pre-rolls | ounce · 28-pack | $140 | $5/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | High Society | 14pk Pre-Roll Pre-rolls | half ounce · 14-pack | $80 | $5.71/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Papaymosa | 14pk Pre-Roll Pre-rolls | half ounce · 14-pack | $80 | $5.71/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Rose Pop | 14pk Pre-Roll Pre-rolls | half ounce · 14-pack | $80 | $5.71/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | GG #4 | 14pk Pre-Roll Pre-rolls | half ounce · 14-pack | $80 | $5.71/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Road Trip | 14pk Pre-Roll Pre-rolls | half ounce · 14-pack | $80 | $5.71/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Blue Dream | 14pk Pre-Roll Pre-rolls | half ounce · 14-pack | $80 | $5.71/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Blue Dream | Single Pre-Roll Pre-rolls | gram | $7$922% off | $7/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Mega Squirt | 5pk Pre-Roll Pre-rolls | eighth · 5-pack | $26 | $7.43/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Sun Cake | 5pk Pre-Roll Pre-rolls | eighth · 5-pack | $26 | $7.43/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Headband Cookies | Minis | 0.5g | 5pk Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $22 | $8.80/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Ice Cream Cake | Minis | 0.5g | 5pk Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $22 | $8.80/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Grape Bubblegum | Minis | 0.5g | 5pk Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $22 | $8.80/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Bridgegate – Pre Roll – 1g Pete's Farmstand · Pre-rolls | quarter | $65 | $9.29/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | A1 | 10pk Pre-Roll Pre-rolls | eighth · 10-pack | $34 | $9.71/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Lemon Fresh | Joints | 1g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $10$1533% off | $10/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Grape Bubblegum | 2pk Pre-Roll Pre-rolls | gram · 2-pack | $10$1217% off | $10/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Purple Punch | 2pk Pre-Roll Pre-rolls | gram · 2-pack | $10$1217% off | $10/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Uncle Snoop | 2pk Pre-Roll Pre-rolls | gram · 2-pack | $10 | $10/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | A1 | 2pk Pre-Roll Pre-rolls | gram · 2-pack | $10 | $10/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Ice Cream Cake | Joints | 1g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $10$1217% off | $10/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Headband Cookies | Joints | 1g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $10$1217% off | $10/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | A1 | 5pk Pre-Roll Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $25 | $10/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Dr. Funkenstein | Minis | 0.5g | 5pk Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $27$3010% off | $10.80/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | TK Headband | 7pk Pre-Roll Pre-rolls | eighth · 7-pack | $40 | $11.43/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Exit 7 Hashplant | 7pk Pre-Roll Pre-rolls | eighth · 7-pack | $40 | $11.43/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | 707 Kush | 7pk Pre-Roll Pre-rolls | eighth · 7-pack | $45 | $12.86/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Sticky Bobbi | 5pk Pre-Roll Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $32.40$3610% off | $12.96/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Joint Custody | 5pk Pre-Roll Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $32.40$3610% off | $12.96/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Cadillac Rainbow l | 5pk Pre-Roll Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $34 | $13.60/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Blue Dream | 5pk Pre-Roll Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $35 | $14/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Apple Jelly | 4pk Pre-Roll Pre-rolls | 3 g · 4-pack | $50 | $16.67/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Nightmare Runtz | Single Pre-Roll Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Disco Nap | Single Pre-Roll Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Ewing Township pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Ewing Township price: $9.86 per gram (middle of $5–$13.72). That works out to about $34.51 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Ewing Township publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Ewing Township price data: cheapest weed in Ewing Township, cheap ounces, Ewing Township flower price index, Ewing Township deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New Jersey dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.