| 1 | Purple Trainwreck | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g | 2.5 g · 5-pack | $60 | $4.80/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Blueberry Kush | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g | 2.5 g · 5-pack | $60 | $4.80/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Kiwi Kush | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 2.5 g · 5-pack | $60 | $4.80/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | King Louis XIII | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g | 2.5 g · 5-pack | $60 | $4.80/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Acapulco Gold | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g | 2.5 g · 5-pack | $60 | $4.80/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Frosted Melon | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 2.5 g · 5-pack | $60 | $4.80/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Peaches & Cream | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g | 2.5 g · 5-pack | $60 | $4.80/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Apple Fritter | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g | 2.5 g · 5-pack | $60 | $4.80/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Watermelon Burst | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g | 2.5 g · 5-pack | $60 | $4.80/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Strawberry Cough | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 2.5 g · 5-pack | $60 | $4.80/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Grape Stomper OG | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g | 2.5 g · 5-pack | $60 | $4.80/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Medellin | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Joint Custody | Infused Joints | 1g | 3pk Infused Pre-rolls | eighth · 3-pack | $45$5010% off | $12.86/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Skittlez | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $14 | $14/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Blueberry | Infused Minis | 0.5g | 5pk Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $36 | $14.40/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Smokos Indica | Infused Minis | 0.5g | 5pk Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $36$4010% off | $14.40/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Lemon Boho Burst | Infused Minis | 0.5g | 5pk Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $36 | $14.40/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Strawberry | Infused Minis | 0.5g | 5pk Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $36 | $14.40/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Toasted R1 | 2pk Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $16 | $16/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Red Bullz | 2pk Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $16 | $16/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Push OG | 2pk Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $16 | $16/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Texas Butter | 2pk Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $16 | $16/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Grape | 5pk Double Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $40 | $16/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Strawberry | 5pk Double Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $40 | $16/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Lemon | Infused Minis | 0.5g | 5pk Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $40 | $16/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Blueberry Boho Burst | Infused Minis | 0.5g | 5pk Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $40 | $16/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Ghost | Infused Popcorn Infused Pre-rolls | 4 g | $70 | $17.50/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Durban Poison | Single Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Grape Boho Burst | Infused Minis | 0.5g | 5pk Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $45 | $18/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Strawberry | 5pk Triple Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $45 | $18/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Blueberry | 5pk Triple Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $45 | $18/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Lemon | Double Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $21 | $21/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Strawberry | Double Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $21 | $21/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Gorilla Pie | Single Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $22.50$2510% off | $22.50/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Charm Cereal | Single Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $22.50$2510% off | $22.50/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Lemon Drop | Single Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $22.50$2510% off | $22.50/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Tropical Maui Wowie | Single Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | 1.2 g | $28 | $23.33/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Blue Dream Razz | Single Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | 1.2 g | $28 | $23.33/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Frozen Watermelon Sorbet | Single Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | 1.2 g | $28 | $23.33/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | White Widow x Strawberry Cough | Single Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | 1.2 g | $28 | $23.33/g | Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJ Ewing Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |