| 1 | Exit 14G | Wholes | Merging Lane | 3.5g Flower | each | $45 | $3.21/g | Hudsonica Weed Dispensary & Delivery Hoboken · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Agri-Kind | Essentials | Pre-Ground | Hella Jelly | 28g Flower | each | $90 | $3.21/g | Hudsonica Weed Dispensary & Delivery Hoboken · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Agri-Kind | Essentials | Pre-Ground | Egg Roll | 28g Flower | each | $90 | $3.21/g | Hudsonica Weed Dispensary & Delivery Hoboken · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Jack Herer | Pre Ground | 28g Flower | ounce | $135 | $4.82/g | Village Dispensary Hoboken Hoboken · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Agri-Kind | Essentials | Pre-Ground | GG4 | 7g Flower | each | $50 | $7.14/g | Hudsonica Weed Dispensary & Delivery Hoboken · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | go 2 | Shake | Lamb's Bread | 7g Flower | each | $50 | $7.14/g | Hudsonica Weed Dispensary & Delivery Hoboken · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Crostada | 7g Flower | each | $50 | $7.14/g | Hudsonica Weed Dispensary & Delivery Hoboken · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Go 2 | Shake | XJ13 | 7g Flower | each | $50 | $7.14/g | Hudsonica Weed Dispensary & Delivery Hoboken · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Agri-Kind | Essentials | Pre-Ground | Egg Roll | 7g Flower | each | $50 | $7.14/g | Hudsonica Weed Dispensary & Delivery Hoboken · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Agri-Kind | Essentials | Pre Ground | Hella Jelly |7g Flower | each | $50 | $7.14/g | Hudsonica Weed Dispensary & Delivery Hoboken · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | White Durban | Mixed Buds | 28g Flower | ounce | $200 | $7.14/g | Village Dispensary Hoboken Hoboken · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | BABY YODA | 28g Flower | each | $200 | $7.14/g | Hudsonica Weed Dispensary & Delivery Hoboken · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Authorized Dealer | Wholes | Permanent Marker | 28g Flower | each | $200 | $7.14/g | Hudsonica Weed Dispensary & Delivery Hoboken · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Unbranded | Mixed Buds | Berry Medley | 28g Flower | each | $200 | $7.14/g | Hudsonica Weed Dispensary & Delivery Hoboken · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Unbranded | Mixed Buds | Bulbz | 28g Flower | each | $200 | $7.14/g | Hudsonica Weed Dispensary & Delivery Hoboken · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Authorized Dealer | Wholes | White Iverson | 28g Flower | each | $200 | $7.14/g | Hudsonica Weed Dispensary & Delivery Hoboken · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Good Green | Mixed | Couch Crasher | 28g Flower | each | $200 | $7.14/g | Hudsonica Weed Dispensary & Delivery Hoboken · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Go 2 | Mixed | Grape Fog | 14g Flower | each | $104 | $7.43/g | Hudsonica Weed Dispensary & Delivery Hoboken · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Platinum LCG | Flower | 14g Flower | half ounce | $110 | $7.86/g | Village Dispensary Hoboken Hoboken · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Punch Breath | Flower | 14g Flower | half ounce | $110 | $7.86/g | Village Dispensary Hoboken Hoboken · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Candy Cut | Mixed Nugs | 14g Flower | half ounce | $110 | $7.86/g | Village Dispensary Hoboken Hoboken · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Ozone | Smalls | Happy Hour #21 | 28g Flower | each | $220 | $7.86/g | Hudsonica Weed Dispensary & Delivery Hoboken · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Ozone | Smalls | Pave | 28g Flower | each | $220 | $7.86/g | Hudsonica Weed Dispensary & Delivery Hoboken · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Ozone | Smalls | Butterstuff #6 | 28g Flower | each | $220 | $7.86/g | Hudsonica Weed Dispensary & Delivery Hoboken · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Go 2 | Wholes | Grape Fog | 3.5g Flower | each | $30 | $8.57/g | Hudsonica Weed Dispensary & Delivery Hoboken · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Sunday Driver | Big Buds | 3.5g Flower | each | $30 | $8.57/g | Hudsonica Weed Dispensary & Delivery Hoboken · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Authorized Dealer | Wholes | Super Boof | 3.5g Flower | each | $30 | $8.57/g | Hudsonica Weed Dispensary & Delivery Hoboken · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Go 2 | Wholes | Bryberry OG | 7g Flower | each | $60 | $8.57/g | Hudsonica Weed Dispensary & Delivery Hoboken · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Simply Herb | Smalls | Banana Daddy | 7g Flower | each | $60 | $8.57/g | Hudsonica Weed Dispensary & Delivery Hoboken · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Red Hot Grapes | 7g Flower | each | $60 | $8.57/g | Hudsonica Weed Dispensary & Delivery Hoboken · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Go 2 | Wholes | Grape Fog | 7g Flower | each | $60 | $8.57/g | Hudsonica Weed Dispensary & Delivery Hoboken · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Hi - Flyer | Pre-Ground Flower | 7g Flower | quarter | $60 | $8.57/g | Village Dispensary Hoboken Hoboken · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Glass Meadows | Smalls | YeaNo | 7g Flower | each | $60 | $8.57/g | Hudsonica Weed Dispensary & Delivery Hoboken · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | 95 Cookies | Pre Ground | 7g Flower | quarter | $60 | $8.57/g | Village Dispensary Hoboken Hoboken · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Agri-Kind | Essentials | Mixed | Trop Cherry | 7g Flower | each | $60 | $8.57/g | Hudsonica Weed Dispensary & Delivery Hoboken · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Ozone | Smalls | Butterstuff #6 | 14g Flower | each | $120 | $8.57/g | Hudsonica Weed Dispensary & Delivery Hoboken · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Ozone | Smalls | Pave | 14g Flower | each | $120 | $8.57/g | Hudsonica Weed Dispensary & Delivery Hoboken · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Chem Scout '87 Mixed Buds 14g | half ounce | $120 | $8.57/g | Village Dispensary Hoboken Hoboken · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Jet Fuel OG | Mixed Bud | 14g Flower | half ounce | $120 | $8.57/g | Village Dispensary Hoboken Hoboken · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Black Afghan | Mixed Buds | 14g Flower | half ounce | $120 | $8.57/g | Village Dispensary Hoboken Hoboken · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |