Cheapest concentrates in Lambertville, NJ
Cheapest right now: midnight snack | Solventless | 1g at Baked By The River Dispensary — $33 ($33 per gram)
19 comparable concentrates listings at 1 Lambertville dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare concentrates prices across every New Jersey city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | midnight snack | Solventless | 1g Concentrates | each | $33 | $33/g | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | North Lake Supply - Turtle Taffy RSO 1G Concentrates | each | $33 | $33/g | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Super Lemon Haze | Solventless | 1g Concentrates | each | $33 | $33/g | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Brookside Reserve x Kusala Care - OMG Burger Temple Ball Hash 1G Concentrates | each | $60 | $60/g | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | ONYX - 1.0G MSG Live Rosin Cold Cure Concentrates | each | $76.80$9620% off | $76.80/g | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Brookside Reserve - Strawgrease Willy Live Rosin 2G Concentrates | each | $175.50$19510% off | $87.75/g | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | ONYX - 2.0G Wedding Pie Live Rosin Cold Cure - 2 items Concentrates | each | $178 | $89/g | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Brookside Reserve - Strawgrease Willy Live Rosin 1G Concentrates | each | $90$10010% off | $90/g | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Mojo Botanica x Kusala Care - OMG Burger Live Rosin 1G Concentrates | each | $90 | $90/g | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Full Tilt Labs - Gyat - 1g Rosin Cold Cure FS Concentrates | each | $90$10010% off | $90/g | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Full Tilt Labs - Blueberry Cherry Cold Cure Rosin 1g - Sale Concentrates | each | $90$10010% off | $90/g | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | ONYX - 1.0G Dulce de Papaya Live Rosin Cold Cure Concentrates | each | $96 | $96/g | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Full Tilt Labs - Zubai - .5g Rosin Cold Cure FS - Concentrates | each | $48.60$5410% off | $97.20/g | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Brookside Reserve - Strawpicana Live Rosin 2G Concentrates | each | $195 | $97.50/g | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Brookside Reserve - 1G Wine Drunk Rosin Concentrates | each | $100 | $100/g | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Brookside Reserve - Strawpicana Live Rosin 1G Concentrates | each | $100 | $100/g | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Brookside Reserve - Blue Limeade 1g Rosin Concentrates | each | $100 | $100/g | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Brookside Reserve - 8 Inch Bagel Rosin 1G Concentrates | each | $100 | $100/g | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Brookside Reserve - Sherbscotti 1g Rosin Concentrates | each | $100 | $100/g | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Lambertville concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Lambertville price: $90 per gram (middle of $33–$100). That works out to about $315 an eighth.
- 100% of priced concentrates listings in Lambertville publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Lambertville price data: cheapest weed in Lambertville, cheap ounces, Lambertville flower price index, Lambertville deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New Jersey dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.