Cheapest pre-rolls in Lambertville, NJ
Cheapest right now: Turtle Taffy | Minis | 0.5g | 2pk at Baked By The River Dispensary — $10 ($20 per gram)
25 comparable pre-rolls listings at 1 Lambertville dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every New Jersey city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Turtle Taffy | Minis | 0.5g | 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $10 | $20/g | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | North Lake Supply - Gummibears 2x.5G Flower Pre Rolls Pre-rolls | each | $10 | $20/g | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Headband x ChemD x Skunkdog Bx1 | 2pk Pre-Roll 1g Breakwater · Pre-rolls | each · 2-pack | $20 | $20/g | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Dirty Taxi | 1g Pre-rolls | each | $20 | $20/g | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | GH1 (Brighterside) | Joints | 1g Pre-rolls | each | $20 | $20/g | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Gelato Mints (Brighterside) | Joints | 1g Pre-rolls | each | $20 | $20/g | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Free MAC | Joints | 1g Pre-rolls | each | $20 | $20/g | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Blueberry Cherry | Blunts | 1g Pre-rolls | each | $22 | $22/g | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Full Tilt Labs - Uncle Larry Blunt 2G - 2 items Pre-rolls | each | $44 | $22/g | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Full Tilt Labs - Sticky Cat Blunt 2G Pre-rolls | each | $44 | $22/g | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Full Tilt Labs - Orangutang - 1g Blunt Pre Roll Pre-rolls | each | $24 | $24/g | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Full Tilt Labs - Special Z 2x.5G Pre Rolls - Sale Pre-rolls | each | $18 | $36/g | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Kusala Care - Gary Payton Handroll Pre-rolls | each | $45 | $45/piece | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Kusala Care - OMG Burger Handroll Pre-rolls | each | $45 | $45/piece | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Kusala Care - Koala Kush Handroll Pre-rolls | each | $45 | $45/piece | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Garlic Jam | Minis | 0.5g | 5pk Pre-rolls | each · 5-pack | $25 | $50/g | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | North Lake Supply - Turtle Taffy Flower Pre Roll 5x.5G Pre-rolls | each | $25 | $50/g | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | North Lake Supply - Gummibears 5x.5G Flower Pre Rolls Pre-rolls | each | $25 | $50/g | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Full Tilt Labs - Hell Z 5x.5G Pre Roll Pre-rolls | each | $40 | $80/g | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Strawrilla | Minis | 0.5g | 5pk Pre-rolls | each · 5-pack | $42 | $84/g | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Orangutang | Joints | 0.5g | 5pk Pre-rolls | each · 5-pack | $42 | $84/g | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Blueberry Cherry | Joints | 0.5g | 5pk Pre-rolls | each · 5-pack | $42 | $84/g | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Full Tilt Labs - Gyat 5-Pack .5g Pre Rolls Pre-rolls | each · 5-pack | $42 | $84/g | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Honey Bunny | Minis | 0.5g | 5pk Pre-rolls | each · 5-pack | $42 | $84/g | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | North Lake Supply - Pilot Light Whole Flower Pre Roll 10x.5G Pre-rolls | each | $55 | $110/g | Baked By The River Dispensary Lambertville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Lambertville pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Lambertville price: $30 per gram (middle of $20–$84). That works out to about $105 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Lambertville publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Lambertville price data: cheapest weed in Lambertville, cheap ounces, Lambertville flower price index, Lambertville deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New Jersey dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.