| 1 | Poundcake's: 7g Exotic Crumbs - Lemon Up Concentrates | each | $58 | $8.29/g | Rockstar cannabis shop Bronx · ★ 3.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Eighth Brother | Bubble Hash | Ice Water Hash | 1gEighth Brother · Concentrates | each | $10 | $10/g | Rockstar cannabis shop Bronx · ★ 3.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Eighth Brother | Mendo Fuel | Crumble | 1gEighth Brother · Concentrates | each | $10 | $10/g | Rockstar cannabis shop Bronx · ★ 3.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Eighth Brother | Mimosa OG | Crumble | 1gEighth Brother · Concentrates | each | $10 | $10/g | Rockstar cannabis shop Bronx · ★ 3.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Smoakland | Donny Burger | Crumble | 1g | each | $15 | $15/g | Rockstar cannabis shop Bronx · ★ 3.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Jeff's Sessions: 1g Badder - Sour Bubble Concentrates | each | $15 | $15/g | Rockstar cannabis shop Bronx · ★ 3.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Jeff's Sessions: 1g Badder - Banana Cake Concentrates | each | $15 | $15/g | Rockstar cannabis shop Bronx · ★ 3.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Jeff's Sessions | OG Kush 1g | BadderJeff's Sessions · Concentrates | each | $15 | $15/g | Rockstar cannabis shop Bronx · ★ 3.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Jeff's Sessions | Caramel Runtz 1g | BadderJeff's Sessions · Concentrates | each | $15 | $15/g | Rockstar cannabis shop Bronx · ★ 3.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Smoakland | Marathon OG | Live Resin | Crumble | 1g | each | $15 | $15/g | Rockstar cannabis shop Bronx · ★ 3.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Smoakland | Larry Bird | Crumble | 1g | each | $15 | $15/g | Rockstar cannabis shop Bronx · ★ 3.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Jackalope Pharms "Lunar Gems" Moon Rocks - Space Cookie - 2 Grams Concentrates | 2 g | $43 | $21.50/g | Guardian Wellness licensed Dispensary Bronx · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Sour Fuel Wax Budder (1g) Concentrates | each | $25 | $25/g | Hush New York - Bronx NY State Licensed Adult-Use Recreational Bronx · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | NEW YORK HONEY | 2G DAB DART | SUPER LEMON HAZENew York Honey · Concentrates | 2 g | $55 | $27.50/g | The Flowery Dispensary Bronx Bronx · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | NEW YORK HONEY | 2G | DAB DART | WEDDING CRASHERNew York Honey · Concentrates | 2 g | $55 | $27.50/g | The Flowery Dispensary Bronx Bronx · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | NEW YORK HONEY | 2G | DAB DART | STRAWBERRY COUGHNew York Honey · Concentrates | 2 g | $55 | $27.50/g | The Flowery Dispensary Bronx Bronx · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | jack fruit | Solvent | Sugar | 2g Concentrates | 2 g | $57 | $28.50/g | Guardian Wellness licensed Dispensary Bronx · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Hepworth Red Velvet x LCG 1G Sugar Concentrates | gram | $33 | $33/g | The Flowery Dispensary Bronx Bronx · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Hepworth Terp Poison 1g Sugar Concentrates | gram | $40 | $40/g | The Flowery Dispensary Bronx Bronx · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | NYC Sour Diesel | Solventless | Ice Water Hash | 1g Concentrates | gram | $45 | $45/g | The Flowery Dispensary Bronx Bronx · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Indica | Solventless Concentrate | 1g | each | $46 | $46/g | Celestial Herbs Bronx · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Oishii - 1 g Concentrates | each | $46.75$5515% off | $46.75/g | victory Dispensary Bronx · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | StrawPaya Live Resin Badder | 1g | each | $46.75$5515% off | $46.75/g | victory Dispensary Bronx · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Candy Rain - 1 g Concentrates | each | $46.75$5515% off | $46.75/g | victory Dispensary Bronx · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Lemon Cane Live Resin Badder | 1g | each | $46.75$5515% off | $46.75/g | victory Dispensary Bronx · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | NY Dablicator™ | GDP | Oil | 1gJetty Extracts · Concentrates | each | $50 | $50/g | Celestial Herbs Bronx · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Jetty Concentrate Dablicator High THC 1g Sour Diesel - Sativa Concentrates | each | $50 | $50/g | Celestial Herbs Bronx · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Jetty Concentrate Dablicator High THC 1g Alien OG - Hybrid Concentrates | each | $50 | $50/g | Celestial Herbs Bronx · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Honey Burst | Cold Cure | Live Rosin | Hybrid | 1g | each | $51.15$60.1815% off | $51.15/g | victory Dispensary Bronx · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Ice Cream Soufflé | Cold Cure | Live Rosin | Hybrid | 1g | each | $51.15$60.1815% off | $51.15/g | victory Dispensary Bronx · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Chemdog Live Resin Badder | 1g Concentrates | each | $54 | $54/g | Celestial Herbs Bronx · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Sour Diesel Live Resin Badder | 1g Concentrates | each | $54 | $54/g | Celestial Herbs Bronx · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Strawpaya Live Resin Badder | 1g Concentrates | each | $54 | $54/g | Celestial Herbs Bronx · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Oishii Live Resin Badder | 1g Concentrates | each | $54 | $54/g | Celestial Herbs Bronx · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Jaunty-Badder - Ice Cream Souffle Concentrates | gram | $68 | $68/g | Guardian Wellness licensed Dispensary Bronx · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Honey Burst | Cold Cure | Live Rosin | Hybrid | 1g | gram | $68 | $68/g | Guardian Wellness licensed Dispensary Bronx · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Velvet Vine | Cold Cure | Live Rosin | 1g | gram | $68 | $68/g | Guardian Wellness licensed Dispensary Bronx · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Jaunty-E85-Badder - 1G Concentrates | gram | $68 | $68/g | Guardian Wellness licensed Dispensary Bronx · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | TheONE - DABGO Resin Badder - Mendo Breath - 0.5G Concentrates | 1/2 g | $50 | $100/g | Guardian Wellness licensed Dispensary Bronx · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |