Cheapest infused pre-rolls in Bronx, NY
Cheapest right now: Sluggers | Infused Preroll 1pk | Juiced | Rose at Guardian Wellness licensed Dispensary — $12 ($1.20 per gram)
158 comparable infused pre-rolls listings at 6 Bronx dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every New York city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sluggers | Infused Preroll 1pk | Juiced | Rose Infused Pre-rolls | 7/10 g | $12 | $1.20/g | Guardian Wellness licensed Dispensary Bronx · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Sluggers - Infused Preroll - 0.7g 1pk - Fire OG Sluggers Hit · Infused Pre-rolls | 7/10 g | $12 | $1.20/g | The Flowery Dispensary Bronx Bronx · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Sluggers Juiced Temptation .7g Infused Pre Roll Infused Pre-rolls | 7/10 g | $12 | $1.20/g | The Flowery Dispensary Bronx Bronx · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Blueberry Kush | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g ROVE · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $53.10 | $4.25/g | My Bud 420 Bronx · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Apple Fritter | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g ROVE · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $53.10 | $4.25/g | My Bud 420 Bronx · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Purple Trainwreck | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g ROVE · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $53.10 | $4.25/g | My Bud 420 Bronx · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | ayrloom | Pink Rozay Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $34.60$40.7115% off | $6.92/piece | victory Dispensary Bronx · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Grassroots Diamond Infused Preroll 1g:Indica:Facetz 12 Infused Pre-rolls | each | $7 | $7/g | Celestial Herbs Bronx · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Passion Orange Guava | Infused Joints | 1.25g Dragonfly · Infused Pre-rolls | each | $9.77$11.5015% off | $7.82/g | victory Dispensary Bronx · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Dragonfly - Blackberry Sherbet - 1.25g Pre Roll Dragonfly · Infused Pre-rolls | each | $9.77$11.5015% off | $7.82/g | victory Dispensary Bronx · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Her Highness | Infused Pre-Ground Flower | Skunk in the Trunk Infused Pre-rolls | quarter | $55 | $7.86/g | Guardian Wellness licensed Dispensary Bronx · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Grassroots Diamond Infused Preroll 5 Pack 2g:Indica:Wild Garlic Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $18 | $9/g | Celestial Herbs Bronx · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Apple Tart - 1.25 g Infused Pre-rolls | each | $11.28$13.2715% off | $9.02/g | victory Dispensary Bronx · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Mango Kush - 1 g Infused Pre-rolls | each | $9.77$11.5015% off | $9.77/g | victory Dispensary Bronx · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Grasshoppers - Infused Flavors Preroll 1g - Pineapple Express Grasshoppers · Infused Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Rockstar cannabis shop Bronx · ★ 3.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | HONEY KING 7X ROYAL MINIS 3.5G - LEMON CHERRY GELATO Honey King · Infused Pre-rolls | eighth | $39.83 | $11.38/g | My Bud 420 Bronx · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | HONEY KING 7X ROYAL MINIS 3.5G - GRAPE DOSI Honey King · Infused Pre-rolls | eighth | $39.83 | $11.38/g | My Bud 420 Bronx · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | HONEY KING 7X ROYAL MINIS 3.5G - PAPAYA MELON Honey King · Infused Pre-rolls | eighth | $39.83 | $11.38/g | My Bud 420 Bronx · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | HONEY KING 7X ROYAL MINIS 3.5G - BLUEBERRY Honey King · Infused Pre-rolls | eighth | $39.83 | $11.38/g | My Bud 420 Bronx · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Grassroots - 3.5g - Zesty Garlic cookies Infused Pre-rolls | each | $40 | $11.43/g | Celestial Herbs Bronx · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Honey King| 1.5g Kief Coated Diamond Infused Preroll | Tangi Infused Pre-rolls | 1.5 g | $17.70 | $11.80/g | My Bud 420 Bronx · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Honey King| 1.5g Kief Coated Diamond Infused Preroll | Blackberry Kush Infused Pre-rolls | 1.5 g | $17.70 | $11.80/g | My Bud 420 Bronx · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Honey King| 1.5g Kief Coated Diamond Infused Pre-Roll | Og Kush Infused Pre-rolls | 1.5 g | $17.70 | $11.80/g | My Bud 420 Bronx · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | HONEY KING 1.5G DIAMOND INFUSED PRE-ROLL - COTTON CANDY Honey King · Infused Pre-rolls | 1.5 g | $17.70 | $11.80/g | My Bud 420 Bronx · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | blueberry haze | Infused Joints | 1g Goodlyfe Farms · Infused Pre-rolls | each | $12 | $12/g | Celestial Herbs Bronx · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | White Widow | Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Guardian Wellness licensed Dispensary Bronx · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Poundcake's: 3.5g Exotic Flower - Blue Label Infused Pre-rolls | each | $42 | $12/g | Rockstar cannabis shop Bronx · ★ 3.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | sunkiss | Infused Joints | 0.4g | 10pk Infused Pre-rolls | 4 g · 10-pack | $48 | $12/g | Guardian Wellness licensed Dispensary Bronx · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Georgia Pie - Puff Prerolls - 7pk 0.5g Cannabals · Infused Pre-rolls | eighth · 7-pack | $45 | $12.86/g | Guardian Wellness licensed Dispensary Bronx · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Maui Wowie | Mini Joint | 0.5g each | 7pk Cannabals · Infused Pre-rolls | eighth · 7-pack | $45 | $12.86/g | Guardian Wellness licensed Dispensary Bronx · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Apple Burst - Puff Prerolls - 7pk 0.5g Cannabals · Infused Pre-rolls | eighth · 7-pack | $45 | $12.86/g | Guardian Wellness licensed Dispensary Bronx · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | ayrloom | Alaskan Thunder Fuck Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $39.83 | $13.28/g | My Bud 420 Bronx · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | ayrloom | Pink Rozay Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $39.83 | $13.28/g | My Bud 420 Bronx · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | ayrloom | Lychee Dream Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $39.83 | $13.28/g | My Bud 420 Bronx · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | ayrloom | Key Lime Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $39.83 | $13.28/g | My Bud 420 Bronx · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | ayrloom | Bomb Popz Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $39.83 | $13.28/g | My Bud 420 Bronx · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | ayrloom | Cereal Milk Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $39.83 | $13.28/g | My Bud 420 Bronx · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Mad Mimosa | Infused Joints | 1g Smack · Infused Pre-rolls | gram | $13.28 | $13.28/g | My Bud 420 Bronx · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Honey King | 3pk Hash Infused Pre-Rolls | Blue Dream | Sativa Infused Pre-rolls | 2.25 g · 3-pack | $30.97 | $13.76/g | My Bud 420 Bronx · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Honey King | 3pk Hash Infused Pre-Rolls | Gorilla Glue | Hybrid Infused Pre-rolls | 2.25 g · 3-pack | $30.97 | $13.76/g | My Bud 420 Bronx · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Bronx infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Bronx price: $17 per gram (middle of $11.38–$30.97). That works out to about $59.50 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Bronx publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Bronx price data: cheapest weed in Bronx, cheap ounces, Bronx flower price index, Bronx deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.