| 1 | Bold Glass Tip Infused Jack Herer Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pack)Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $3.20/g | The Joint Cannabis Dispensary Buffalo · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Bold Wood Tip Infused Blue Raspberry Kush Pre-Roll pack 2.5g (0.5g ea 5pk)Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $45.20 | $3.62/g | The Joint Cannabis Dispensary Buffalo · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Bold Glass Tip Infused Blue Dream Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pack)Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $45.20 | $3.62/g | The Joint Cannabis Dispensary Buffalo · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Bold Wood Tip Infused Pineapple Haze Pre-Roll pack 2.5g (0.5g ea | 5 pack)Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $45.20 | $3.62/g | The Joint Cannabis Dispensary Buffalo · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Bold Glass Tip Infused Acapulco Gold Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pack)Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $45.20 | $3.62/g | The Joint Cannabis Dispensary Buffalo · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Frozen Gelato Solventless Infused 7-Pack Mini Pre-Rollsbinske · Infused Pre-rolls | each · 7-pack | $45 | $6.43/piece | The Joint Cannabis Dispensary Buffalo · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Moonlight infused pre roll 5pkAlchemy Pure · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $35 | $7/piece | The Joint Cannabis Dispensary Buffalo · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Pineapple Donut infused pre roll 5pkAlchemy Pure · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $35 | $7/piece | The Joint Cannabis Dispensary Buffalo · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | ayrloom | Key Lime Infused Pre-Roll | 5 Packayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $39.83 | $7.97/piece | 82-J Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | ayrloom | Pink Rozay Infused Pre-Roll | 5 Packayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $39.83 | $7.97/piece | 82-J Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | ayrloom | Lychee Dream Infused Pre-Roll | 5 Packayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $39.83 | $7.97/piece | 82-J Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | ayrloom | Alaskan Thunder Fuck Infused Pre-Roll | 5 Packayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $39.83 | $7.97/piece | 82-J Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | ayrloom | Cereal Milk Infused Pre-Roll | 5 Packayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $39.83 | $7.97/piece | 82-J Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | ayrloom | Lychee Dream Infused Pre-Roll | 5 Packayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $8/piece | The Joint Cannabis Dispensary Buffalo · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Live Resin Infused Jet Fuel Gelato | Half Gram Pre-Rolls | 5pkFlorist Farms · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $8/piece | The Joint Cannabis Dispensary Buffalo · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | ayrloom | Key Lime Infused Pre-Roll | 5 Packayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $8/piece | The Joint Cannabis Dispensary Buffalo · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | ayrloom | Cereal Milk Infused Pre-Roll | 5 Packayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $8/piece | The Joint Cannabis Dispensary Buffalo · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | ayrloom | Alaskan Thunder Fuck Infused Pre-Roll | 5 Packayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $8/piece | The Joint Cannabis Dispensary Buffalo · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | ayrloom | Pink Rozay Infused Pre-Roll | 5 Packayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $8/piece | The Joint Cannabis Dispensary Buffalo · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Lychee Dream | Infused Joints | 1.25gDragonfly · Infused Pre-rolls | each | $12 | $9.60/g | Toke Lane Cannabis Dispensary - Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Strawberry Cough | Joint | 1.25gDragonfly · Infused Pre-rolls | each | $12 | $9.60/g | Toke Lane Cannabis Dispensary - Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | CEREAL MILK - CHOPPED CHEESE BUBBLE HASH INF CERAMIC PR - 1.25G Infused Pre-rolls | each | $12.50$2550% off | $10/g | Ether Cannabis Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Flav | Sour Tangie (s) + Hippie Crasher (i) Live Resin Infused Pre-Roll Pack .5g/8pk Infused Pre-rolls | 4 g · 8-pack | $40 | $10/g | Public Flower - Buffalo Dispensary Buffalo · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Flav | Tropical Trainwreck (h) + Pink Lobster (h) Live Resin Infused Pre-Roll Pack .5g/8pk Infused Pre-rolls | 4 g · 8-pack | $40 | $10/g | Public Flower - Buffalo Dispensary Buffalo · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Coconut Cream | Infused Joints | 0.7g each | 5pkNanticoke · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $39 | $11.14/g | The Joint Cannabis Dispensary Buffalo · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Therapy | Infused Pre-rolls | Carnival 2pk | 1g Infused Pre-rolls | each · 2-pack | $11.50 | $11.50/g | 82-J Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Lowell Smokes | 3.5g Infused Pre Roll Pack | The Relaxing IndicaLowell Herb Co. · Infused Pre-rolls | each | $41.42 | $11.83/g | The Joint Cannabis Dispensary Buffalo · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Carnival | Infused Minis | 0.5gAlchemy Pure · Infused Pre-rolls | each | $6 | $12/g | The Joint Cannabis Dispensary Buffalo · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Florist Farms | Mule Fuel | Live Resin Infused Joints | 1gFlorist Farms · Infused Pre-rolls | each | $12 | $12/g | The Joint Cannabis Dispensary Buffalo · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Generic Pre-Rolls | Indica AF | Infused AF: Lavender KushGeneric AF · Infused Pre-rolls | each | $12 | $12/piece | The Joint Cannabis Dispensary Buffalo · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Big Bush Kush | Infused Joints | 2g Infused Pre-rolls | each | $24 | $12/g | The Joint Cannabis Dispensary Buffalo · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | OG Punch | Infused Joints | 1gSmack · Infused Pre-rolls | each | $12.38 | $12.38/g | 82-J Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Honey Banana x Honey Banana Live Resin Infused Pre-Roll | 4-Pack | each · 4-pack | $50 | $12.50/piece | The Joint Cannabis Dispensary Buffalo · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | ayrloom | Pink Rozay Infused Pre-Roll | 5 Packayrloom · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $37.62 | $12.54/g | Public Flower - Buffalo Dispensary Buffalo · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | ayrloom | Lychee Dream Infused Pre-Roll | 5 Packayrloom · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $37.62 | $12.54/g | Public Flower - Buffalo Dispensary Buffalo · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | ayrloom | Key Lime Infused Pre-Roll | 5 Packayrloom · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $37.62 | $12.54/g | Public Flower - Buffalo Dispensary Buffalo · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | ayrloom | Cereal Milk Infused Pre-Roll | 5 Packayrloom · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $37.62 | $12.54/g | Public Flower - Buffalo Dispensary Buffalo · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | ayrloom | Alaskan Thunder Fuck Infused Pre-Roll | 5 Packayrloom · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $37.62 | $12.54/g | Public Flower - Buffalo Dispensary Buffalo · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | O-Yeah Wormholes | Infused Pre-rolls | Grape Gas 5pk | 2.5g Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $31.86 | $12.74/g | 82-J Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | O-Yeah Wormholes | Infused Pre-rolls | Mango Kush 5pk | 2.5g Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $31.86 | $12.74/g | 82-J Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |