Cheapest pre-rolls in Forest Hills, NY
Cheapest right now: Wedding Cake | Doobies | 7pk | 3.5g at The Flowery Dispensary Queens — $43 ($12.29 per gram)
13 comparable pre-rolls listings at 1 Forest Hills dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every New York city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Wedding Cake | Doobies | 7pk | 3.5g Ruby Farms · Pre-rolls | eighth · 7-pack | $43 | $12.29/g | The Flowery Dispensary Queens Forest Hills · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | 707 Headband | Doobies | 7pk | 3.5g Ruby Farms · Pre-rolls | eighth · 7-pack | $43 | $12.29/g | The Flowery Dispensary Queens Forest Hills · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Sour Tangie | Doobies | 7pk | 3.5g Ruby Farms · Pre-rolls | eighth · 7-pack | $43 | $12.29/g | The Flowery Dispensary Queens Forest Hills · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Original Bubblegum Runtz | 2 Pack Joints Runtz · Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $20 | $13.33/g | The Flowery Dispensary Queens Forest Hills · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Obama Runtz | 2 Pack Joints Runtz · Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $20 | $13.33/g | The Flowery Dispensary Queens Forest Hills · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Sherbanger | 2 Pack Joints Runtz · Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $20 | $13.33/g | The Flowery Dispensary Queens Forest Hills · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Da Yayo - 1g - Preroll Heady Tree · Pre-rolls | gram | $14 | $14/g | The Flowery Dispensary Queens Forest Hills · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Pineapple Slushee - 1g Heady Tree · Pre-rolls | gram | $14 | $14/g | The Flowery Dispensary Queens Forest Hills · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Znackz | Joint | 1g Preferred Gardens · Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | The Flowery Dispensary Queens Forest Hills · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | FLAMER | Lobotomy | Mini Joints | 0.5g each | 5pk FLAMER · Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $50 | $20/g | The Flowery Dispensary Queens Forest Hills · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | FLAMER | Silly Goofy | Mini Joints | 0.5g each | 5pk FLAMER · Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $50 | $20/g | The Flowery Dispensary Queens Forest Hills · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | FLAMER | Lobotomy | Joint | 0.75g FLAMER · Pre-rolls | 3/4 g | $16 | $21.33/g | The Flowery Dispensary Queens Forest Hills · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | FLAMER | Post Nut Clarity (P.N.C) | Joint | 0.75g FLAMER · Pre-rolls | 3/4 g | $16 | $21.33/g | The Flowery Dispensary Queens Forest Hills · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Forest Hills pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Forest Hills price: $14 per gram (middle of $12.29–$21.07). That works out to about $49 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Forest Hills publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Forest Hills price data: cheapest weed in Forest Hills, cheap ounces, Forest Hills flower price index, Forest Hills deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.