Cheapest weed in Haverstraw, NY
274 Haverstraw menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every New York city: cheapest weed in New York
Cheapest flower in Haverstraw
See all flower prices →Cheapest right now: Flav Duos Ground Flower – 14g - Hippie Crasher (H) x Pink Lobster (I) at The Flowery Dispensary Haverstraw — $55 ($3.93 per gram) · 73 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Flav Duos Ground Flower – 14g - Hippie Crasher (H) x Pink Lobster (I) Flav · Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Munchkins Peach Cobbler Flower | ounce | $115 | $4.11/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Munchkins Blue Dream Smalls 28G Flower | ounce | $115 | $4.11/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Galactic Jack | Infused Ground Flower | 14g Revert · Flower | half ounce | $70 | $5/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Black Widow | Infused Ground Flower | 14g Revert · Flower | half ounce | $70 | $5/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Grocery Platinum Garlic Cookies Flower | ounce | $159 | $5.68/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Grocery Lemon Thai Flower | ounce | $160 | $5.71/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Grocery Stars and Sunshine Flower | ounce | $160 | $5.71/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Haverstraw
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: "Penjamin" (Navy) at The Flowery Dispensary Haverstraw — $10 ($10 per cartridge) · 36 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | "Penjamin" (Navy) Jaunty · Vape Pens | each | $10 | $10/piece | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Load & Lock Disposable Dab Pen Vape Pens | each | $25 | $25/piece | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Muha Meds Sour Diesel 2g Vape Vape Pens | 2 g | $70.80 | $35.40/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Blackberry Kush | AIO Palm | Indica | 1.5g Jaunty · Vape Pens | 1.5 g | $55 | $36.67/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Muha Meds | Grand Daddy Purp | Disposable | 2g Muha Meds · Vape Pens | 2 g | $75 | $37.50/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Muha Meds Cali Gas OG 1g Cartridge Vape Pens | gram | $40 | $40/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Muha Meds Grand Daddy Purp 1g Cartridge Vape Pens | gram | $40 | $40/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Nanti Nitro Gold OG Kush 1g Vape Vape Pens | gram | $40 | $40/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Haverstraw
See all edibles prices →Cheapest right now: Flav - Mega Rings - 100mg - Watermelon at The Flowery Dispensary Haverstraw — $9 ($9 per 100mg of THC) · 43 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Flav - Mega Rings - 100mg - Watermelon Flav · Edibles | each · 100mg THC | $9 | $9/100mg THC | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Gron Mini Bar Dark Chocolate w/ Sea Salt 100mg Hybrid Rosin Edible Edibles | each · 100mg THC | $14 | $14/100mg THC | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Milk Chocolate | Mini Bar | 1:1 CBG:THC | Daytime Sativa | 100mg | 1ct Grön Edibles · Edibles | each · 100mg THC | $14 | $14/100mg THC | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Smokiez Blue Raspberry 1pk 100mg Gummies Edibles | each · 100mg THC | $16 | $16/100mg THC | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Smokiez Watermelon 1pk 100mg Gummies Edibles | each · 100mg THC | $16 | $16/100mg THC | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Flav Pink Lemonade 10pk 100mg Live Resin Sour Belts Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $18 | $18/100mg THC | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Gron Mega Strawberry Lemonade 1:1 CBC:THC 1pk 100mg Gummy Edibles | each · 100mg THC | $18 | $18/100mg THC | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | MEGA Blue Razzleberry 1:1 THC:CBD Gummies | 100mg | 1ct | 100mg/ea Grön Edibles · Edibles | each · 100mg THC | $18 | $18/100mg THC | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Haverstraw
See all concentrates prices →Cheapest right now: Ithaca Organics Farmers Blend Bubble Hash at The Flowery Dispensary Haverstraw — $30 ($30 per gram) · 28 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ithaca Organics Farmers Blend Bubble Hash Concentrates | gram | $30 | $30/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Acapulco Gold | Solventless | Ice Water Hash | 1g Concentrates | gram | $40 | $40/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | NYC Sour Diesel | Solventless | Ice Water Hash | 1g Concentrates | gram | $40 | $40/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Blotter Fools Gold Cured Resin Badder Concentrates | gram | $40 | $40/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Erva Blood Moon Gelato 1g Temple Ball Hash Concentrates | gram | $40 | $40/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Blotter Jam Band 1g Cured Resin Sap Concentrates | gram | $40 | $40/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Erva Legacy Hash Northern Lights 1g Temple Ball Hash Concentrates | gram | $40 | $40/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Jetpacks Gelato 41 Diamonds 1G Concentrates | gram | $40 | $40/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Haverstraw
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: BOMBZAWAY Blue Zushi 1g Pre Roll at The Flowery Dispensary Haverstraw — $12 ($3.43 per gram) · 40 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BOMBZAWAY Blue Zushi 1g Pre Roll Pre-rolls | eighth | $12 | $3.43/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Indica Blend Pre-Roll Pack 3.5g (0.35g ea | 10-Pack) Anthem · Pre-rolls | eighth · 10-pack | $35 | $10/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Florist Farms OG Snow Pre Rolls 7pk Pre-rolls | eighth · 7-pack | $35 | $10/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Nanticoke Pineapple Runtz 5pk .7g Pre-rolls Pre-rolls | eighth · 5-pack | $35 | $10/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Florist Farms Sour Glue 7pk 0.5g Prerolls Pre-rolls | eighth · 7-pack | $35 | $10/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Pluto | Mini Joints | 0.5g each | 5pk Nanticoke · Pre-rolls | eighth · 5-pack | $35 | $10/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Nanticoke Sour Diesel PreRoll 5pk Pre-rolls | eighth · 5-pack | $35 | $10/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Singleton | Bazooka Haze | Joint | 1g Operator Canna Co · Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Haverstraw
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: PICC SMACK Lemon Pound Cake (I) 1g Infused Pre-roll at The Flowery Dispensary Haverstraw — $10 ($10 per gram) · 39 comparable items at 1 stores
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Haverstraw flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Haverstraw →Discounted items across Haverstraw menus, newest first.
Best dispensaries in Haverstraw →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.