| 1 | Flav Duos Ground Flower – 14g - Hippie Crasher (H) x Pink Lobster (I) | half ounce | $55 | $3.93/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Munchkins Peach Cobbler Flower | ounce | $115 | $4.11/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Munchkins Blue Dream Smalls 28G Flower | ounce | $115 | $4.11/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Galactic Jack | Infused Ground Flower | 14g | half ounce | $70 | $5/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Black Widow | Infused Ground Flower | 14g | half ounce | $70 | $5/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Grocery Platinum Garlic Cookies Flower | ounce | $159 | $5.68/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Grocery Lemon Thai Flower | ounce | $160 | $5.71/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Grocery Stars and Sunshine Flower | ounce | $160 | $5.71/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Miracle Glue | Big Buds | 3.5g Flower | ounce | $165 | $5.89/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Knack NY Cheddar Flower | ounce | $165 | $5.89/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | To The Moon Peanut Butter Crunch Flower | half ounce | $84 | $6/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Grocery Lemon Thai 14g Flower Flower | half ounce | $84 | $6/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Grocery Main Street Runtz 14g Flower Flower | half ounce | $84 | $6/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Grocery Motor Cake Aisle Flower | half ounce | $84 | $6/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | To The Moon Planet of the Grapes Flower | half ounce | $84 | $6/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Northern Lights | Big Buds | 14g | half ounce | $90 | $6.43/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Lato Pop (H) & Cherry AK47 (S) - Duo Flower - 14g | half ounce | $93 | $6.64/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Black Cherry Gelato (H) & Grape Ice (I) - Duo Flower - 14g | half ounce | $93 | $6.64/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Knack Funk Bomb Flower | half ounce | $105 | $7.50/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Godfather OG | Big Buds | 3.5g | eighth | $27 | $7.71/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Mac Pharms Miso High Flower | eighth | $27 | $7.71/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Mac Pharms Kitty Milk Flower | eighth | $27 | $7.71/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Nanticoke Coconut Cream Flower | half ounce | $115 | $8.21/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Nanticoke Lemon Cherry Gelato 14g Jar Flower | half ounce | $115 | $8.21/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | BLUE DREAM FLOWER 14G | half ounce | $115 | $8.21/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Forbidden Kush | Big Buds | 3.5g | eighth | $30 | $8.57/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Cherry Swirl | Big Buds | 3.5g | eighth | $30 | $8.57/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Grapelato | Big Buds | 3.5g | eighth | $30 | $8.57/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Strawberry Amnesia | Big Buds | 3.5g | eighth | $30 | $8.57/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | SmartBud | Motorhead | Big Buds | 3.5G | eighth | $32 | $9.14/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | True OG | Flower | 28g | quarter | $65 | $9.29/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Florist Farms | Biscotti | Big Buds | 7g | quarter | $70 | $10/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Florist Farms | Grandi Guava | Big Buds | 3.5g | quarter | $70 | $10/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Florist Farms | Kombucha | Big Buds | 7g | quarter | $70 | $10/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Florist Farms | Strawberries and Cream | Big Buds | 7g | quarter | $70 | $10/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Grassroots Blue Lobster Flower | quarter | $70 | $10/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Florist Farms | Apple Fritter | Big Buds | 7g | quarter | $70 | $10/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Coconut Cream 1/4oz. Glass Jar | quarter | $70 | $10/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Rolling Green Gluttony Flower | eighth | $36 | $10.29/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | White Chocolate Chip | Premium Flower | 3.5g | eighth | $36 | $10.29/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |