| 1 | "Penjamin" (Navy) | each | $10 | $10/piece | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Load & Lock Disposable Dab Pen Vape Pens | each | $25 | $25/piece | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Muha Meds Sour Diesel 2g Vape Vape Pens | 2 g | $70.80 | $35.40/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Blackberry Kush | AIO Palm | Indica | 1.5g | 1.5 g | $55 | $36.67/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Muha Meds | Grand Daddy Purp | Disposable | 2g | 2 g | $75 | $37.50/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Muha Meds Cali Gas OG 1g Cartridge Vape Pens | gram | $40 | $40/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Muha Meds Grand Daddy Purp 1g Cartridge Vape Pens | gram | $40 | $40/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Nanti Nitro Gold OG Kush 1g Vape Vape Pens | gram | $40 | $40/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Stonefruit | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $83 | $41.50/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Stiiizy Skywalker OG .5G Pod Vape Pens | 1/2 g | $22 | $44/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | LSD | Cartridge | Indica | 1g | gram | $45 | $45/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Forbidden Fruit | 510 | CDT | 1g | gram | $45 | $45/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Amnesia Haze | 510 | CDT | 1g | gram | $45 | $45/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | High Garden Granddaddy Purple 1G Live Resin Cartridge Vape Pens | gram | $45 | $45/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Flav Cactus Cooler Haze 1g Vape Vape Pens | gram | $46 | $46/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | MFNY Honey Banana Live-Resin Cartridge Vape Pens | gram | $58 | $58/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | MFNY Hash Burger Live-Resin Cartridge Vape Pens | gram | $58 | $58/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Olio | Grape Gas | Live Rosin Disposable | 1g | gram | $75 | $75/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Honey Banana Live Resin 510 Cart Vape | 0.5g | 1/2 g | $38 | $76/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Hash Burger Live Resin 510 Cart Vape | 0.5g | 1/2 g | $38 | $76/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Durban Guava | Premier Live Resin Cartridge | 1g | gram | $80 | $80/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Rove Maui Waui 1g Live Resin Liquid Diamond Vape Vape Pens | gram | $80 | $80/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Rove Premier Crunch Berries 1g Live Resin Cartridge Vape Pens | gram | $80 | $80/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Pineapple Express | Melted Diamond Live Resin Pod | 1.0g (Reload) | gram | $80 | $80/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Maui Waui | Melted Diamond Live Resin Vaporizer | 1.0g (Reload) | gram | $80 | $80/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Skywalker OG | Melted Diamond Live Resin Pod | 1.0g | gram | $80 | $80/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Rove Pineapple Express 1g Live Resin Liquid Diamond Vape Vape Pens | gram | $85 | $85/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Olio Day Glow Live Rosin .5g Vape Vape Pens | 1/2 g | $50 | $100/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Rove Minibar Gelato 0.5g Rosin Vape Vape Pens | 1/2 g | $50 | $100/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Rove Minibar Skywalker OG 0.5g Live Resin Diamond Vape Vape Pens | 1/2 g | $50 | $100/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Olio Jelly Roller Live Rosin .5g Vape Vape Pens | 1/2 g | $50 | $100/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Rove Minibar Gelonade 0.5g Rosin Vape Vape Pens | 1/2 g | $50 | $100/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Olio | Gas Tanker | Live Rosin Cartridge | 0.5g | 1/2 g | $50 | $100/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Maui Waui | Melted Diamond Live Resin Mini Bar Vape | 0.5g (All-In-One) | 1/2 g | $50 | $100/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Rove Minibar Wedding Crasher 0.5g Live Rosin Vape Vape Pens | 1/2 g | $50 | $100/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Rove Minibar Pineapple Express 0.5g Live Resin Diamond Vape Vape Pens | 1/2 g | $50 | $100/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |