| 1 | PICC SMACK Lemon Pound Cake (I) 1g Infused Pre-roll Infused Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | PICC SMACK. Sour City Diesel 1g Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | MFNY Honey Banana x Honey Banana 4pk 0.75g Live Resin Infused Prerolls Infused Pre-rolls | 3 g · 4-pack | $35 | $11.67/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Blueberry 2.0 x Turbo Blueberry | Infused Joints | 0.75g | 4pk | 3 g · 4-pack | $35 | $11.67/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Florist Farms | La Bomba | Live Resin Infused Joints | 1gFlorist Farms · Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | PICC SMACK. Grand Master Purp .5g Infused Pre-roll Infused Pre-rolls | 1/2 g | $8 | $16/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Florist Farms | Candy Jack | Live Resin Infused Joints | 1gFlorist Farms · Infused Pre-rolls | gram | $16 | $16/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Florist Farms | Witches Brew | Live Resin Infused Joints | 1gFlorist Farms · Infused Pre-rolls | gram | $16 | $16/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Hash Burger x Hash Burger Live Resin Infused Pre-Roll | .75g | gram | $16 | $16/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Papaya Pie | Infused Joints | 1g | gram | $16 | $16/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Space Diesel | Infused Joints | 1g | gram | $16 | $16/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Florist Farms | Blue Dream | Live Resin Infused Joints | 1gFlorist Farms · Infused Pre-rolls | gram | $16 | $16/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Florist Farms | Witches Brew | Live Resin Infused Minis | 0.5g each | 5pkFlorist Farms · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $40 | $16/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Florist Farms | Dutch Hawaiian | Live Resin Infused Minis | 0.5g each | 5pkFlorist Farms · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $40 | $16/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Florist Farms | Candy Jack | Live Resin Infused Minis | 0.5g each | 5pkFlorist Farms · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $40 | $16/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Jetpacks FJ3 Afghani 5pk Infused Preroll 3G Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $50 | $16.67/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Jetpacks FJ-3 Blueberry Pancakes 5pk 0.6g Infused Prerolls Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $50 | $16.67/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Jetpacks FJ3 Blueberry Kush 5pk Infused Preroll 3G Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $50 | $16.67/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Jetpacks Biggest Bang Purple Punch 2g Infused Pre Roll Infused Pre-rolls | 2 g | $34 | $17/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Jetpacks Biggest Bang Maui Wowie 2g Infused Pre Roll Infused Pre-rolls | 2 g | $34 | $17/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | - GELATO - 1G 40's Infused PrerollSTIIIZY · Infused Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | - SKYWALKER OG - 1G 40's Infused PrerollSTIIIZY · Infused Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | SOZE | Blue Dream | .75g Infused Pre-roll Infused Pre-rolls | 3/4 g | $15 | $20/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Jetpacks Big Bang NYC Sour Diesel 5pk Infused Preroll 2.5G Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $53 | $21.20/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Jetpacks Big Bang Purple Punch 5pk Infused Preroll 2.5G Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $53 | $21.20/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | MFNY Sour Diesel x Gelato 41 .75g Live Resin Infused Pre Roll Infused Pre-rolls | 3/4 g | $16 | $21.33/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Jetpacks FJ-Mini Blueberry Pancakes 0.6g Infused Preroll Infused Pre-rolls | 3/5 g | $13 | $21.67/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Jetpacks FJ-Mini Lemon Cherry Gelato 0.6g Infused Preroll Infused Pre-rolls | 3/5 g | $13 | $21.67/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | PICC Sushi Hash Gold Rush x Zookies 1g Hash Hole Infused Pre-rolls | gram | $22 | $22/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Jetpacks Bigger Bang Super Silver Haze 1g Infused Pre Roll Infused Pre-rolls | gram | $23 | $23/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Jetpacks Bigger Bang Empire OG 1g Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $23 | $23/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Top Crop Dessert Lime x Solar Citrus 1g Hash Hole Infused Pre-rolls | gram | $24 | $24/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Claybourne Co. Flyers Wedding Cake 1.5g Infused Blunt Infused Pre-rolls | 1.5 g | $36 | $24/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Claybourne Co. Flyers Black Triangle OG 1.5g Infused Blunt Infused Pre-rolls | 1.5 g | $36 | $24/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Claybourne Co. Flyers Blue Dream 1.5g Infused Blunt Infused Pre-rolls | 1.5 g | $36 | $24/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | PICC Sushi Hash Pistolnati (S) x Black Runtz .5g 5pk Hash Hole Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $60 | $24/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Strawberry Cough - Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) 1g | gram | $31 | $31/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Blueberry Kush - Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) 1g | gram | $31 | $31/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Untitled Gelato 1g Infused Pre Roll 14 Pack Infused Pre-rolls | gram · 14-pack | $90 | $90/g | The Flowery Dispensary Haverstraw Haverstraw · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |