Cheapest weed in Hudson, NY
261 Hudson menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every New York city: cheapest weed in New York
Cheapest flower in Hudson
See all flower prices →Cheapest right now: MIDNIGHT GRAPE at Gotham Cannabis Dispensary — $160 ($5.71 per gram) · 49 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MIDNIGHT GRAPE Flower | ounce | $160 | $5.71/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | GMO Cookies | Big Buds | 28g Alchemy Pure · Flower | ounce | $160 | $5.71/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Indoor Fast Times JACK HERER Flower | half ounce | $88 | $6.29/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Indoor Quiet Times AFGHANI KUSH Flower | half ounce | $88 | $6.29/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Indoor TROPICANNA COOKIES Flower | half ounce | $100 | $7.14/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Indoor SUDZZ Flower | half ounce | $100 | $7.14/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Northern Lights 14g Back Home Cannabis Co. · Flower | half ounce | $100 | $7.14/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Acapulco Gold 14g Back Home Cannabis Co. · Flower | half ounce | $100 | $7.14/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Hudson
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Gelato 1G Cart at Gotham Cannabis Dispensary — $26 ($26 per gram) · 46 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gelato 1G Cart Off Hours · Vape Pens | gram | $26 | $26/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Candy Rain Live Resin 510 Vape Cart | 2 x 0.5g MFNY · Vape Pens | gram · 2-pack | $65 | $32.50/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Diamond Off-Box PINK OG | AIO Vape Pens | gram | $34 | $34/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Diamond Off-Box RS11 | AIO Vape Pens | gram | $34 | $34/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Diamond Off-Box PURPLE COUCH | AIO Vape Pens | gram | $34 | $34/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Florist Farms | Gorilla Glue | Cartridge | 1g Florist Farms · Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Florist Farms | Granddaddy Purple | Cartridge | 1g Florist Farms · Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | ayrloom | Lime Haze | AIO | 1g ayrloom · Vape Pens | gram | $45 | $45/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Hudson
See all edibles prices →Cheapest right now: Melt | Blueberry Pie | Rosin Edibles | 100mg | 1ct at Gotham Cannabis Dispensary — $22 ($22 per 100mg of THC) · 45 comparable items at 1 stores
Cheapest concentrates in Hudson
See all concentrates prices →Cheapest right now: Charas Hash SATIVA HYBRID at Gotham Cannabis Dispensary — $36 ($36 per gram) · 23 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Charas Hash SATIVA HYBRID Concentrates | gram | $36 | $36/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Cured Resin Badder FOOLS GOLD Concentrates | gram | $36 | $36/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Charas Hash INDICA HYBRID Concentrates | gram | $36 | $36/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Live Resin Sugar NECTAR BURST Concentrates | gram | $45 | $45/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Live Resin Badder SOUR DIESEL Concentrates | 2 g | $90 | $45/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Hash GARLIC BOMB Concentrates | gram | $48 | $48/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Hudson Cannabis| Blue Dream| Ice Water Hash| 0.5g Hudson Cannabis · Concentrates | gram | $48 | $48/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Hash SOUR HAZE Concentrates | gram | $48 | $48/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Hudson
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Pineapple Express | Classics | 7pk | 5g at Gotham Cannabis Dispensary — $50 ($10.20 per gram) · 70 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pineapple Express | Classics | 7pk | 5g Ruby Farms · Pre-rolls | 4.9 g · 7-pack | $50 | $10.20/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Granddaddy Purple | Classics | 7pk | 5g Ruby Farms · Pre-rolls | 4.9 g · 7-pack | $50 | $10.20/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | PURPLE MANDY | 5-Pack Pre-rolls | eighth · 5-pack | $36 | $10.29/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | CAST IRON CAKE | 5-Pack Pre-rolls | eighth · 5-pack | $36 | $10.29/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | HAWAIIAN HAZE 1:15 | 2-Pack Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $16 | $10.67/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Supernaturals | Galactica | Joints | 0.75g each | 2pk Supernaturals New York · Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $16 | $10.67/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | DURBAN POISON | 2-Pack Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $16 | $10.67/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Supernaturals | CBG CAKE 2:1 (THC:CBG) | Joints | 0.75g each | 2pk Supernaturals New York · Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $16 | $10.67/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Hudson
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Sour Diesel | Infused Minis | 0.75g | 4pk at Gotham Cannabis Dispensary — $28 ($9.33 per gram) · 7 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sour Diesel | Infused Minis | 0.75g | 4pk MFNY · Infused Pre-rolls | 3 g · 4-pack | $28$3520% off | $9.33/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Tropicana Cookies | Live Resin Infused Minis | 0.5g each | 5pk Florist Farms · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $40 | $16/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Florist Farms | Sour Tangie | Live Resin Infused Minis | 0.5g each | 5pk Florist Farms · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $40 | $16/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Double Infused APPLE TARTZ | Single Infused Pre-rolls | gram | $20 | $20/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Double Infused JUICY FRUIT | Single Infused Pre-rolls | gram | $20 | $20/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Ghost Train Haze #2 | Hash Infused Rose Pedal | 1.5g Ruby Farms · Infused Pre-rolls | 1.5 g | $30 | $20/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Sour Diesel | Hash Infused Doobies | 2pk | 1g Ruby Farms · Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $21 | $21/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Hudson flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Hudson →Discounted items across Hudson menus, newest first.
Best dispensaries in Hudson →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank infused pre-rolls (7 items at 1 store) in Hudson — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.