Cheapest pre-rolls in Hudson, NY
Cheapest right now: Pineapple Express | Classics | 7pk | 5g at Gotham Cannabis Dispensary — $50 ($10.20 per gram)
70 comparable pre-rolls listings at 1 Hudson dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every New York city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pineapple Express | Classics | 7pk | 5g Ruby Farms · Pre-rolls | 4.9 g · 7-pack | $50 | $10.20/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Granddaddy Purple | Classics | 7pk | 5g Ruby Farms · Pre-rolls | 4.9 g · 7-pack | $50 | $10.20/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | PURPLE MANDY | 5-Pack Pre-rolls | eighth · 5-pack | $36 | $10.29/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | CAST IRON CAKE | 5-Pack Pre-rolls | eighth · 5-pack | $36 | $10.29/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | HAWAIIAN HAZE 1:15 | 2-Pack Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $16 | $10.67/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Supernaturals | Galactica | Joints | 0.75g each | 2pk Supernaturals New York · Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $16 | $10.67/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | DURBAN POISON | 2-Pack Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $16 | $10.67/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Supernaturals | CBG CAKE 2:1 (THC:CBG) | Joints | 0.75g each | 2pk Supernaturals New York · Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $16 | $10.67/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Supernaturals | LIFTER 1:1 (THC:CBD) | Joints | 0.75g each | 2pk Supernaturals New York · Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $16 | $10.67/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Northern Lights 6 Pack Pre Roll Back Home Cannabis Co. · Pre-rolls | 3 g · 6-pack | $32 | $10.67/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Maui Wowie 6 Pack Pre Roll Back Home Cannabis Co. · Pre-rolls | 3 g · 6-pack | $32 | $10.67/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Acapulco Gold 6 Pack Pre Roll Back Home Cannabis Co. · Pre-rolls | 3 g · 6-pack | $32 | $10.67/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Birdies | Classic Hybrid | Joint | 0.7g each | 2pk Birdies · Pre-rolls | 1.4 g · 2-pack | $15 | $10.71/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Birdies | Classic Indica | Joint | 0.7g each | 2pk Birdies · Pre-rolls | 1.4 g · 2-pack | $15 | $10.71/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Birdies | Classic Sativa | Joint | 0.7g each | 2pk Birdies · Pre-rolls | 1.4 g · 2-pack | $15 | $10.71/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Blue Dream | Doobies | 7pk | 3.5g Ruby Farms · Pre-rolls | eighth · 7-pack | $38 | $10.86/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Florist Farms | Biscotti | Minis | 0.5g each | 7pk Florist Farms · Pre-rolls | eighth · 7-pack | $38 | $10.86/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Florist Farms | La Bomba | Minis | 0.5g each | 7pk Florist Farms · Pre-rolls | eighth · 7-pack | $38 | $10.86/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Sour Tangie | Doobies | 7pk | 3.5g Ruby Farms · Pre-rolls | eighth · 7-pack | $38 | $10.86/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | THE COLLECTION 6PK (4.5g) Drew Martin · Pre-rolls | 4.5 g · 6-pack | $50 | $11.11/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | The Collection VARIETY PACK | 6-Pack Pre-rolls | 4.5 g · 6-pack | $50 | $11.11/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | BE OPEN | Hybrid + Rose Petal 6-Pack (4.5g) Drew Martin · Pre-rolls | 4.5 g · 6-pack | $50 | $11.11/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | BE BRIGHT | Ginger - Sativa 6PK (4.5g) Drew Martin · Pre-rolls | 4.5 g · 6-pack | $50 | $11.11/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Center PEACHES AND CREAM | 7-Pack Pre-rolls | 4.9 g · 7-pack | $55 | $11.22/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Unwind 24 KARAT KUSH | 7-Pack Pre-rolls | 4.9 g · 7-pack | $55 | $11.22/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Live Resin WHITE FIRE OG x WHITE FIRE OG | 4-Pack Pre-rolls | 3 g · 4-pack | $35 | $11.67/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | BLUETOPIA | 4-Pack Pre-rolls | 3 g · 4-pack | $35 | $11.67/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Live Resin HONEY BANANA x HONEY BANANA | 4-Pack Pre-rolls | 3 g · 4-pack | $35 | $11.67/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | THE QUEEN | 4-Pack Pre-rolls | 3 g · 4-pack | $35 | $11.67/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Boukét | Glitter Bomb | Joint | 1g Bouket · Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Boukét | Blue Nerdz | Joint | 1g Bouket · Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | GAY FOR ______ | 2-Pack Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | RAINBOW BELTS | Blunt Pre-rolls | 1.25 g | $17 | $13.60/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | MANGO SHERBERT | Blunt Pre-rolls | 1.25 g | $17 | $13.60/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Blossoms | Nightcap ICE CREAM MINTZ | 7-Pack Pre-rolls | eighth · 7-pack | $48 | $13.71/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Blossoms | Early Bird SOUR JACK | 7-Pack Pre-rolls | eighth · 7-pack | $48 | $13.71/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Blossoms | Happiest Hour SUGAR BREATH | 7-Pack Pre-rolls | eighth · 7-pack | $48 | $13.71/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Super Silver Haze | Doobies | 2pk | 1g Ruby Farms · Pre-rolls | gram · 2-pack | $14 | $14/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Chem Dawg x Rainbow Beltz P4 | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $14 | $14/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Blue Dream | Pre Roll | 1g Rolling Green Cannabis · Pre-rolls | gram | $14 | $14/g | Gotham Cannabis Dispensary Hudson · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Hudson pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Hudson price: $13.71 per gram (middle of $10.67–$18). That works out to about $47.98 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Hudson publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Hudson price data: cheapest weed in Hudson, cheap ounces, Hudson flower price index, Hudson deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.