Cheapest weed in Oneonta, NY
315 Oneonta menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every New York city: cheapest weed in New York
Cheapest flower in Oneonta
See all flower prices →Cheapest right now: House of Sacci | RS 11 | "Dime" Bag at DOSHA — $8.85 ($0.89 per gram) · 93 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | House of Sacci | RS 11 | "Dime" Bag Flower | 7/10 g | $8.85 | $0.89/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | TROP CHERRY DIME BAG PREMIUM PURPLE FLOWER House of Sacci · Flower | 7/10 g | $8.85 | $0.89/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Smart Bud | Double Blue Dream | 1oz Ground Flower Flower | ounce | $90 | $3.21/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Smart Bud | Candy-Lato | 1oz Ground Flower Flower | ounce | $90 | $3.21/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Good Green | Hybrid Good Grind | 14g Bag Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Alien Fritter 14g Kief Infused Ground Flower Budd Worldwide · Flower | half ounce | $70 | $5/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Boujee Ben | OG Kush | 14g Bag Flower | half ounce | $90 | $6.43/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Boujee Ben | Fanta Sea | 14g Bag Flower | half ounce | $90 | $6.43/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Oneonta
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: MFNY | Super Boof | 0.5g Live Resin Cartridge at DOSHA — $38.85 ($11.10 per gram) · 116 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MFNY | Super Boof | 0.5g Live Resin Cartridge Vape Pens | eighth | $38.85 | $11.10/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Hepworth | GG4 | 0.5g Cartridge Vape Pens | gram | $12.35 | $12.35/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Cannabals | Grandaddy Purp Chubby Puff 1200 | 6g Vape Vape Pens | 6 g | $120 | $20/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Cannabals | Pineapple Express Chubby Puff 1200 | 6g Vape Vape Pens | 6 g | $120 | $20/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Cannabals | Rainbow Sherbert Chubby Puff 1200 | 6g Vape Vape Pens | 6 g | $120 | $20/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Strawberry Cough | Disposable | 6g Cannabals · Vape Pens | 6 g | $120 | $20/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Hepworth | Super Sour Diesel | 0.5g Cartridge Vape Pens | 1/2 g | $12.35 | $24.70/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Super Sour Diesel Cartridge | 1g Hepworth · Vape Pens | gram | $26.55 | $26.55/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Oneonta
See all edibles prices →Cheapest right now: Dark Chocolate Mini Bar 1:1 THC:CBD | Sleepy | 100mg | 10ct | 10mg/ea at DOSHA — $14.25 ($14.25 per 100mg of THC) · 32 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dark Chocolate Mini Bar 1:1 THC:CBD | Sleepy | 100mg | 10ct | 10mg/ea Grön Edibles · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $14.25 | $14.25/100mg THC | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Mega | Blackberry | Sleepy Indica | 100mg THC | 10pk Grön Edibles · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $18.10 | $18.10/100mg THC | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Clementine - Afternoon Delight #4 Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea RYTHM · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Sugar Plum | Live Rosin | Hybrid | 100mg | 10pk Jaunty · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Gelonade | Razz Lemonade | Rosin Ropes | 100mg | 1ct Off Hours · Edibles | each · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Watermelon - Animal Face Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea RYTHM · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Watermelon Pearls | Indica | 100mg | 10ct | 10mg/ea Grön Edibles · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $22.30 | $22.30/100mg THC | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Pomegranate | 4:1 CBD:THC Gummies | 100mg | 10ct | 10mg ea Grön Edibles · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $22.30 | $22.30/100mg THC | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Oneonta
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: 5G | MINIS 10 PK | LIL BUDDIES GOLDEN HOUR at DOSHA — $34.95 ($6.99 per gram) · 22 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5G | MINIS 10 PK | LIL BUDDIES GOLDEN HOUR Veterans Choice Creations · Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $34.95 | $6.99/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Empire Chem | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | jelly rancher | Minis | 0.5g | 5pk Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $30 | $12/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Permanent Marker - 1G Budd Worldwide · Pre-rolls | gram | $12.30 | $12.30/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Blueberry Gumbo - 1G Budd Worldwide · Pre-rolls | gram | $12.30 | $12.30/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Florist Farms | Banana Cream Cake | Joints | 1g Florist Farms · Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Island Trainwreck (1G Fatboy Pre-Roll) CRU Cannabis · Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Lemon Cherry Gelato | Joints | 1g ElectraLeaf · Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Oneonta
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Mildly Moronic | Sunshine Dreams | 1g Infused Pre-Rolls | 5pk at DOSHA — $35 ($7 per gram) · 52 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mildly Moronic | Sunshine Dreams | 1g Infused Pre-Rolls | 5pk Infused Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $35 | $7/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Lil Lefty's - MINI BLUNTS - Strawberry Banana **6.5 grams** LEFT COAST · Infused Pre-rolls | 6.5 g | $60 | $9.23/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Deadhead OG | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Galactic Grape Guava | Infused Joints | 1g | 2pk Infused Pre-rolls | 2 g · 2-pack | $25 | $12.50/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Jelly Donutz | Infused Joints | 1g | 2pk Infused Pre-rolls | 2 g · 2-pack | $25 | $12.50/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Jelly Donutz & Purple Punch | Infused Joints | 1g | 2pk Infused Pre-rolls | 2 g · 2-pack | $25 | $12.50/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | White Rabbit | The Rabbit Hole | 1g Infused Pre-Rolls | 4pk Infused Pre-rolls | 4 g · 4-pack | $50 | $12.50/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | DogWalkers | "Sit" Cheddar Cheeze | "Show Dog" 0.45g Infused Pre-Rolls | 12pk Infused Pre-rolls | 5.4 g · 12-pack | $70 | $12.96/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Oneonta flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Oneonta →Discounted items across Oneonta menus, newest first.
Best dispensaries in Oneonta →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.