Cheapest pre-rolls in Oneonta, NY
Cheapest right now: 5G | MINIS 10 PK | LIL BUDDIES GOLDEN HOUR at DOSHA — $34.95 ($6.99 per gram)
22 comparable pre-rolls listings at 1 Oneonta dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every New York city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5G | MINIS 10 PK | LIL BUDDIES GOLDEN HOUR Veterans Choice Creations · Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $34.95 | $6.99/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Empire Chem | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | jelly rancher | Minis | 0.5g | 5pk Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $30 | $12/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Permanent Marker - 1G Budd Worldwide · Pre-rolls | gram | $12.30 | $12.30/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Blueberry Gumbo - 1G Budd Worldwide · Pre-rolls | gram | $12.30 | $12.30/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Florist Farms | Banana Cream Cake | Joints | 1g Florist Farms · Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Island Trainwreck (1G Fatboy Pre-Roll) CRU Cannabis · Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Lemon Cherry Gelato | Joints | 1g ElectraLeaf · Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Apple Banana Candy | Joints | 0.5g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $15 | $15/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Blue Dream | Joints | 1g ElectraLeaf · Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Sticky Rice | Joints | 0.5g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $15 | $15/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Sour OG | Joints | 1g High Ambitions · Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Creme de Menth | Joints | 0.5g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $15 | $15/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Florist Farms | Super Boof | Joints | 1g Florist Farms · Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Florist Farms | Bermuda Triangle | Joints | 1g Florist Farms · Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Dogwalkers .75g Big Dog | Afternoon Delight #4 Dogwalkers · Pre-rolls | 3/4 g | $11.50 | $15.33/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Bees Knees | Hybrid | 2-Pack Pre-Rolls | 0.75g Each High Peaks · Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $25 | $16.67/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Beef and Brocoli | Joints | 1g | 4pk Pre-rolls | 4 g · 4-pack | $70 | $17.50/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | COCONUT CREAM .5G PRE-ROLL JOINTS Nanticoke · Pre-rolls | 1/2 g | $8.85 | $17.70/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | PINEAPPLE RUNTZ 0.5G PRE-ROLL JOINT Nanticoke · Pre-rolls | 1/2 g | $8.85 | $17.70/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | SHOT CALLER .5G PRE-ROLL JOINT Nanticoke · Pre-rolls | 1/2 g | $8.85 | $17.70/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Trainwreck (0.5G Pre-Roll) CRU Cannabis · Pre-rolls | 1/2 g | $10 | $20/g | DOSHA Oneonta · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Oneonta pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Oneonta price: $15 per gram (middle of $12.03–$17.70). That works out to about $52.50 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Oneonta publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Oneonta price data: cheapest weed in Oneonta, cheap ounces, Oneonta flower price index, Oneonta deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.