| 1 | The Plug Pack | 28g | Sapphire Haze | Hybrid Flower | each | $120 | $4.29/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | The Plug Pack | 28g | Blue Tropic Kush | Sativa Flower | each | $120 | $4.29/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Herb | Cookie Dough | Big Buds | 28g | each | $130 | $4.64/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Thai Sunrise | Flower | 70g | each | $330 | $4.71/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Find | Flower | Turndown Service | 70g | Indica Flower | each | $330 | $4.71/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Papa's Herb | Flower | Singapore Sling | 28g | Sativa Flower | each | $140 | $5/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Find | Flower | Crusty Crustacean | 28g | Hybrid Flower | each | $150 | $5.36/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Find | Flower | Funk Bomb | 28g | Sativa Flower | each | $150 | $5.36/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Find | Flower | Hickory Hash | 28g | Hybrid Flower | each | $150 | $5.36/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Find | Flower | Modified Goat | 28g | Indica Flower | each | $150 | $5.36/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Good Green | Flower | Gazzurple | 28g | Sativa Flower | each | $150 | $5.36/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Good Green | Mixed Buds Flower | Zacks Cake | 28g |Hybrid Flower | each | $150 | $5.36/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Grassroots | Flower | Orange Z | 28g | Sativa Flower | each | $150 | $5.36/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Grassroots | Flower | Problem Child | 28g | Hybrid Flower | each | $150 | $5.36/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Platinum Reserve I Grape Gas | Sun Powered I Big Buds | 28g | each | $150 | $5.36/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Hudson Cannabis | Flower pouch | Sour Unicorn | 28g | Hybrid Flower | each | $150 | $5.36/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Platinum Reserve I OG Kush | Sun Grown I Big Buds | 14g | each | $80 | $5.71/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Durban Kush | Infused Ground Flower | 14g | each | $80 | $5.71/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Platinum Reserve | Flower | Cherry Diesel | 14g | Sativa Dominant Flower | each | $80 | $5.71/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Revert | Paris OG | Infused ground flower | 14g Flower | each | $80 | $5.71/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Dank | Flower | Sungrown | Purple Punch | 28g | Indica Flower | each | $160 | $5.71/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Rolling Green | 1oz Flower | Jelly Cake | Indica Hybrid Flower | each | $160 | $5.71/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Dank | Flower | Sungrown | SFV OG | 28g | Indica Dominant Flower | each | $160 | $5.71/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | 1937 | Mixed Bud | 14g | Mixed Buds | Sativa Flower | each | $90 | $6.43/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | 1937 | Mixed Bud | 14g | Mixed buds | Indica Flower | each | $90 | $6.43/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Grocery | Ghost OG #8 | Flower | 28g | Sativa Flower | each | $180 | $6.43/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Grocery | Platinum Garlic Cookies | Flower | 28g | Indica Flower | each | $180 | $6.43/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Dank | Flower | Sungrown | Mendo Breath | 14g | Indica Flower | each | $95 | $6.79/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | PUFF | Flower | Lemon Cherry Gelato | 14g | Hybrid Flower | each | $95 | $6.79/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Fed Reserve OG | Big Buds | 3.5g Flower | each | $24 | $6.86/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Mini MART | Flower | 3.5 Gram | England | Pink Passion | Hybrid Flower | each | $24 | $6.86/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Mini MART | Flower | 3.5 Gram | Japan | Dark Rainbow | Indica Flower | each | $24 | $6.86/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Gruntz - Hybrid - 1/4 oz | each | $50 | $7.14/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | True OG | Flower | 14g | each | $100 | $7.14/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Dealers | Flower | Tahoe OG | 14g | Indica Flower | each | $100 | $7.14/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Find | Tourist Trap | Big Buds | 14g | each | $100 | $7.14/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | GrassRoots |Flower | Small Buds | Delphi Diesel | 14g | Sativa Flower | each | $100 | $7.14/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Grassroots | Flower | Titan Express | 14g | Sativa Flower | each | $100 | $7.14/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Find | Flower | Crusty Crustacean | 14g | Hybrid Flower | each | $100 | $7.14/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Find. | Flower | Gas Lit | 14g | Hybrid Flower | each | $100 | $7.14/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |