Cheapest pre-rolls in Rego Park, NY
Cheapest right now: Sativa Blend Pre-Roll Pack 3.5g (0.35g ea | 10-Pack) at Greencup Dispensary — $39.55 ($1.13 per gram)
52 comparable pre-rolls listings at 1 Rego Park dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every New York city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sativa Blend Pre-Roll Pack 3.5g (0.35g ea | 10-Pack) Anthem · Pre-rolls | each · 10-pack | $39.55 | $1.13/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Hybrid Blend Pre-Roll Pack 3.5g (0.35g ea | 10-Pack) Anthem · Pre-rolls | each · 10-pack | $40 | $1.14/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Indica Blend Pre-Roll Pack 3.5g (0.35g ea | 10-Pack) Anthem · Pre-rolls | each · 10-pack | $40 | $1.14/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | JUNGLE GURL | HARMONIOUS | RUNTZ CREEK | 5PK Jungle Gurl · Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $8/piece | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | JUNGLE GURL | UPLIFTING | POP TARTS | 5PK Jungle Gurl · Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $8/piece | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | JUNGLE GURL | VIBRANT | JET FUEL GELATO | 5PK Jungle Gurl · Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $8/piece | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | #JuanRoll | Happy Purp | Preroll Pack | 4pk | 4g | Sativa Pre-rolls | each · 4-pack | $35 | $8.75/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Chopsticks | Lemon Tree | Preroll Pack | 2pk | 1g | Sativa Pre-rolls | each · 2-pack | $10 | $10/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Purple Haze | Joints | 1g Mac Pharms · Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Hashtag Honey | Strawberry Cough | Joint | 1g Hashtag Honey · Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Hashtag Honey | Green Crack | Joint | 1g Hashtag Honey · Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Hashtag Honey | Blue Dream | Preroll | 1G | Sativa Hybrid Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | White Cherry Runtz | 2 Pack Joints Runtz · Pre-rolls | each · 2-pack | $20 | $10/piece | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Pink Runtz | 2 Pack Joints Runtz · Pre-rolls | each · 2-pack | $20 | $10/piece | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Original Bubblegum Runtz | 2 Pack Joints Runtz · Pre-rolls | each · 2-pack | $20 | $10/piece | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Runtz | Sherbanger | Preroll |2PK Pre-rolls | each · 2-pack | $20 | $10/piece | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | SmartBud | Blue Dream | Preroll Pack | 5Pk | 3.75G | Sativa Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $10.67/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Granddaddy Purple | Doobies | 7pk | 3.5g Ruby Farms · Pre-rolls | each · 7-pack | $40 | $11.43/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | BLUE DREAM 0.5G PRE-ROLL JOINT Nanticoke · Pre-rolls | each | $6 | $12/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | COCONUT CREAM .5G PRE-ROLL JOINTS Nanticoke · Pre-rolls | each | $6 | $12/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Bouket | Zoap | 1g Pre roll Pre-rolls | each | $12 | $12/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Slappz | Sour Diesel | Preroll | 1G | Sativa Pre-rolls | each | $12 | $12/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Slappz | Permanent Marker | Preroll | 1G | Hybrid Pre-rolls | each | $12 | $12/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Slappz | Bubba Kush | Preroll | 1G | Indica Pre-rolls | each | $12 | $12/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Superboof | Joints | 1g Pre-rolls | each | $12 | $12/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Blue Zushi | Joints | 1g Pre-rolls | each | $12 | $12/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Golden Garden Pre Roll Project Lato 1g Pre-rolls | each | $12 | $12/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Golden Garden Pre Roll Buckin Runtz 1g Pre-rolls | each | $12 | $12/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Bouket | Indoor Ethanol #33 | 1g Pre roll Pre-rolls | each | $12 | $12/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Bouket | Sky Fire OG | 1g Pre roll Pre-rolls | each | $12 | $12/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | 2J's | Iced Sangria 2pk | Pre-Roll Pk | 1.4g | Hybrid Pre-rolls | each · 2-pack | $16.95 | $12.11/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | OG #18 | Doobies | 7pk | 3.5g Ruby Farms · Pre-rolls | each · 7-pack | $42.95 | $12.27/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Florist Farms | Biscotti | Minis | 0.5g each | 7pk Florist Farms · Pre-rolls | each · 7-pack | $42.95 | $12.27/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Revert | Grapelato | pre roll .5g Pre-rolls | each | $7 | $14/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Lemon Drop | Mini | 0.5g Revert · Pre-rolls | each | $7 | $14/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Revert | Pre Roll Forbidden Kush | .5g Pre-rolls | each | $7 | $14/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Zoap | Joints | 1g Pre-rolls | each | $14 | $14/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | STIIIZY - 40'S MULTI JOINT - SOUR DIESEL - 2.5G Pre-rolls | each | $35 | $14/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Super Lemon Diesel | Joints | 1g ElectraLeaf · Pre-rolls | each | $15.04 | $15.04/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Dank | Megan Foxxx | Pre-Roll | 1G | Sativa Pre-rolls | each | $15.85 | $15.85/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Rego Park pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Rego Park price: $12 per gram (middle of $10–$17). That works out to about $42 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Rego Park publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Rego Park price data: cheapest weed in Rego Park, cheap ounces, Rego Park flower price index, Rego Park deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.