Cheapest weed in Rego Park, NY
714 Rego Park menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 1, 2026
↑ Compare every New York city: cheapest weed in New York
Cheapest flower in Rego Park
See all flower prices →Cheapest right now: The Plug Pack | 28g | Sapphire Haze | Hybrid at Woodhaven Cannabis — $120 ($4.29 per gram) · 188 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The Plug Pack | 28g | Sapphire Haze | Hybrid Flower | each | $120 | $4.29/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | The Plug Pack | 28g | Blue Tropic Kush | Sativa Flower | each | $120 | $4.29/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Herb | Cookie Dough | Big Buds | 28g Herb · Flower | each | $130 | $4.64/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Thai Sunrise | Flower | 70g Find · Flower | each | $330 | $4.71/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Find | Flower | Turndown Service | 70g | Indica Flower | each | $330 | $4.71/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Papa's Herb | Flower | Singapore Sling | 28g | Sativa Flower | each | $140 | $5/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Find | Flower | Crusty Crustacean | 28g | Hybrid Flower | each | $150 | $5.36/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Find | Flower | Funk Bomb | 28g | Sativa Flower | each | $150 | $5.36/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Rego Park
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Granddaddy Purple | Disposable | 6g at Greencup Dispensary — $140 ($23.33 per gram) · 268 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Granddaddy Purple | Disposable | 6g Cannabals · Vape Pens | each | $140 | $23.33/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Green Crack | Disposable | 6g Cannabals · Vape Pens | each | $140 | $23.33/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | rainbow sherbet | Disposable | 6g Cannabals · Vape Pens | each | $140 | $23.33/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Pineapple Express | Disposable | 6g Cannabals · Vape Pens | each | $140 | $23.33/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Strawberry Cough | Disposable | 6g Cannabals · Vape Pens | each | $140 | $23.33/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Rainbow Beltz | Disposable | 1g Off Hours · Vape Pens | each | $27.50 | $27.50/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Blue Dream All-In-One Off Hours · Vape Pens | each | $27.50 | $27.50/piece | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Super Sour Diesel | Disposable | 1g Off Hours · Vape Pens | each | $27.50 | $27.50/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Rego Park
See all edibles prices →Cheapest right now: Grape | Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea at Greencup Dispensary — $15 ($15 per 100mg of THC) · 41 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Grape | Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Revert · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Blue Razz | Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Revert · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Cherry | Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Revert · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Hashtag Honey | Pina Colada | Live Resin Infused Gummies | 10pc | 100mg | Indica Edibles | each · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Hashtag Honey | Cali Melon | Live Resin Infused Gummies | 10pc | 100mg | Sativa Edibles | each · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Gron | 1:1 Dark Chocolate Mini Bar (Sleepy Indica) | Edibles | 100mg | Indica Edibles | each · 100mg THC | $16 | $16/100mg THC | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Gron | 1:1 Milk Chocolate Mini Bar | 10pc | 100mg | Hybrid Edibles | each · 100mg THC | $16 | $16/100mg THC | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Peculiar Pastries | Birthday Cake (Multi Serving) Cookie | Edible | 100mg Edibles | each · 100mg THC | $18 | $18/100mg THC | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Rego Park
See all concentrates prices →Cheapest right now: Kingsroad | Ztardust Live Resin (Baller Jar) | Concentrate | 3.5g | Indica Hybrid at Greencup Dispensary — $137 ($39.14 per gram) · 8 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kingsroad | Ztardust Live Resin (Baller Jar) | Concentrate | 3.5g | Indica Hybrid Concentrates | each | $137 | $39.14/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | PGMO | Solvent | 3.5g Concentrates | each | $137 | $39.14/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | NY Dablicator™ | Maui Wowie | Oil | 1g Jetty Extracts · Concentrates | each | $40 | $40/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | MFNY | Sour Diesel Live Resin Badder | 1g Concentrates | each | $74 | $74/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | The Belafonte Live Resin Badder | 1g MFNY · Concentrates | each | $74 | $74/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Candy Rain Live Resin Badder | 1g MFNY · Concentrates | each | $74 | $74/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | MFNY | Chemdog Live Resin Badder | 1g Concentrates | each | $74 | $74/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Hudson Cannabis| Blue Dream| Ice Water Hash| 0.5g Hudson Cannabis · Concentrates | each | $49.75 | $99.50/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Rego Park
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Sativa Blend Pre-Roll Pack 3.5g (0.35g ea | 10-Pack) at Greencup Dispensary — $39.55 ($1.13 per gram) · 52 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sativa Blend Pre-Roll Pack 3.5g (0.35g ea | 10-Pack) Anthem · Pre-rolls | each · 10-pack | $39.55 | $1.13/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Hybrid Blend Pre-Roll Pack 3.5g (0.35g ea | 10-Pack) Anthem · Pre-rolls | each · 10-pack | $40 | $1.14/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Indica Blend Pre-Roll Pack 3.5g (0.35g ea | 10-Pack) Anthem · Pre-rolls | each · 10-pack | $40 | $1.14/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | JUNGLE GURL | HARMONIOUS | RUNTZ CREEK | 5PK Jungle Gurl · Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $8/piece | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | JUNGLE GURL | UPLIFTING | POP TARTS | 5PK Jungle Gurl · Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $8/piece | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | JUNGLE GURL | VIBRANT | JET FUEL GELATO | 5PK Jungle Gurl · Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $8/piece | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | #JuanRoll | Happy Purp | Preroll Pack | 4pk | 4g | Sativa Pre-rolls | each · 4-pack | $35 | $8.75/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Chopsticks | Lemon Tree | Preroll Pack | 2pk | 1g | Sativa Pre-rolls | each · 2-pack | $10 | $10/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Rego Park
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Bold Wood Tip Infused Blue Raspberry Kush Pre-Roll pack 2.5g (0.5g ea 5pk) at Greencup Dispensary — $42 ($3.36 per gram) · 146 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bold Wood Tip Infused Blue Raspberry Kush Pre-Roll pack 2.5g (0.5g ea 5pk) Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $42 | $3.36/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Bold Wood Tip Infused Watermelon Z Pre-Roll pack 2.5g (0.5g ea | 5 pack) Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $42 | $3.36/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Bold Glass Tip Infused King Louis XIII Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pk) Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $42 | $3.36/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Bold Glass Tip Infused Blue Dream Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pack) Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $42 | $3.36/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Bold Glass Tip Infused Acapulco Gold Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pack) Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $42 | $3.36/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Bold Wood Tip Infused Berry Gelato Pre-Roll pack 2.5g (0.5g ea | 5 pack) Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $46 | $3.68/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Moonlight infused pre roll 5pk Alchemy Pure · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $30 | $6/piece | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Ripped | Infused Ready to Roll | Strawberry Cough | 14g Infused Pre-rolls | each | $90 | $6.43/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Rego Park flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Rego Park →Discounted items across Rego Park menus, newest first.
Best dispensaries in Rego Park →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank concentrates (8 items at 1 store) in Rego Park — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.