Cheapest carts & vapes in Rego Park, NY
Cheapest right now: Granddaddy Purple | Disposable | 6g at Greencup Dispensary — $140 ($23.33 per gram)
268 comparable vape pens listings at 2 Rego Park dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare carts & vapes prices across every New York city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Granddaddy Purple | Disposable | 6g Cannabals · Vape Pens | each | $140 | $23.33/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Green Crack | Disposable | 6g Cannabals · Vape Pens | each | $140 | $23.33/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | rainbow sherbet | Disposable | 6g Cannabals · Vape Pens | each | $140 | $23.33/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Pineapple Express | Disposable | 6g Cannabals · Vape Pens | each | $140 | $23.33/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Strawberry Cough | Disposable | 6g Cannabals · Vape Pens | each | $140 | $23.33/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Rainbow Beltz | Disposable | 1g Off Hours · Vape Pens | each | $27.50 | $27.50/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Blue Dream All-In-One Off Hours · Vape Pens | each | $27.50 | $27.50/piece | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Super Sour Diesel | Disposable | 1g Off Hours · Vape Pens | each | $27.50 | $27.50/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Off Hours | AIO Vape | Maui Wowie | 1g | Sativa Vape Pens | each | $27.50 | $27.50/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Off Hours | AIO Vape | Gelato | 1g | Hybrid Vape Pens | each | $27.50 | $27.50/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Off Hours | AIO Vape (Diamond Infused) | RS11 | 1g | Hybrid Vape Pens | each | $30.94 | $30.94/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Off Hours | AIO Vape (Diamond Infused) | Purple Couch Kush | 1g | Indica Vape Pens | each | $30.94 | $30.94/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Off Hours | AIO Vape (Diamond Infused) | Pink OG | 1g | Indica Vape Pens | each | $30.94 | $30.94/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | STIIIZY - ORG MULTI PODS - PINK ACAI - 2G Vape Pens | each | $65 | $32.50/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | MFUSED | Super Fog | Fruit Punch | 2g | Twisted Jefe Plus XL | Indica Hybrid Vape Pens | each | $65 | $32.50/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | White Widow | Cartridge | 2g Cannabals · Vape Pens | each | $65 | $32.50/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Blackberry Brain - Liquid Diamonds Disposable Vape Cartridge - 2 Gram Cannabals · Vape Pens | each | $65 | $32.50/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | MFUSED | Super Fog | Sour Applez | 2g | Twisted Jefe XL Vape Pens | each | $65 | $32.50/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Sour Diesel - Liquid Diamonds Disposable Vape Cartridge - 2 Gram Cannabals · Vape Pens | each | $65 | $32.50/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Cannabals | Liquid Diamond Vape | Acapulco Gold | 2g | Sativa Vape Pens | each | $65 | $32.50/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | MF | Super Fog | Granddaddy Purple | 2g | Fire Jefe XL Vape Pens | each | $65 | $32.50/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | FIRE Liquid Diamonds 2g Jefé - Fatso Vape Pens | each | $65 | $32.50/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | STIIIZY - ORG MULTI PODS - NY DIESEL - 2G Vape Pens | each | $65 | $32.50/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | MFused | Maui Pineapple | 2g | Fire | Jefe Plus Vape Pens | each | $65 | $32.50/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Hepworth | 510 Cart | Original Z | .5g | Indica Hybrid Vape Pens | each | $17 | $34/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Hepworth | 510 Cart | Super Lemon Haze | Sativa | .5g Vape Pens | each | $17 | $34/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Hepworth | 510 Cart | Durban Poison | .5G | Sativa Vape Pens | each | $17 | $34/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Hepworth | 510 Cart | GG4 | .5g | Hybrid Vape Pens | each | $17 | $34/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Super Lemon Haze Cartridge | 1g Hepworth · Vape Pens | each | $34 | $34/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Hepworth | 510 Cart | DOSIDOS | 1g | Hybrid Vape Pens | each | $34 | $34/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Hepworth | 510 Cart | Chemdawg | 1G | Indica Hybrid Vape Pens | each | $34 | $34/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Skywalker OG | Cartridge | 1g Revert · Vape Pens | each | $35 | $35/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Pineapple Haze | Cartridge | 1g Revert · Vape Pens | each | $35 | $35/g | Greencup Dispensary Rego Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Bloom Live Surf All-In-One 500mg | Lemon Meringue BLOOM · Vape Pens | each | $35 | $35/piece | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Bloom Live Surf All-In-One 500mg | White Truffle BLOOM · Vape Pens | each | $35 | $35/piece | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Bloom Live All-In-One 500mg | Super Sour Diesel BLOOM · Vape Pens | each | $35 | $35/piece | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | BRIQ 2 Flavor Series Raspberry Parfait 2g Select · Vape Pens | each | $70 | $35/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | BRIQ 2 Flavor Series Waffle Hut 2g Select · Vape Pens | each | $70 | $35/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Select | BRIQ 2 AIO Vape | Papayahuasca| 2g | Indica Vape Pens | each | $70 | $35/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | MFUSED | Super Fog | Blackberry Pancakes | 2g | Loud Jefe XL | Indica Vape Pens | each | $70 | $35/g | Woodhaven Cannabis Rego Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Rego Park vape pens prices compare
Every row above is priced per gram of oil, so a 0.5g cart can't look cheaper than a 1g one. That is the only way to compare a vape pens menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Rego Park price: $45.20 per gram (middle of $34–$84). That works out to about $158.20 an eighth.
- 100% of priced vape pens listings in Rego Park publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Rego Park price data: cheapest weed in Rego Park, cheap ounces, Rego Park flower price index, Rego Park deals.
Cheapest flowerCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.