Cheapest infused pre-rolls in Troy, NY
Cheapest right now: Florist Farms | Live Resin Infused | GMO Bomb | | 5pk at Transcend Wellness — $36.16 ($7.23 per piece)
46 comparable infused pre-rolls listings at 1 Troy dispensaries · ranked per piece · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every New York city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Florist Farms | Live Resin Infused | GMO Bomb | | 5pk Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $36.16 | $7.23/piece | Transcend Wellness Troy · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Florist Farms | Live Resin Infused | Lemon OG Haze | 5pk Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $36.16 | $7.23/piece | Transcend Wellness Troy · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | ayrloom | Alaskan Thunder Fuck Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $39.82 | $7.96/piece | Transcend Wellness Troy · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | ayrloom | Key Lime Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $8/piece | Transcend Wellness Troy · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | ayrloom | Bomb Popz Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $8/piece | Transcend Wellness Troy · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | ayrloom | Pink Rozay Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $8/piece | Transcend Wellness Troy · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | ayrloom | Lychee Dream Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $8/piece | Transcend Wellness Troy · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | ayrloom | Cereal Milk Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $8/piece | Transcend Wellness Troy · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Jetpacks FJ-3 | Afghani | Infused PreRoll | 5pk Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $48.67 | $9.73/piece | Transcend Wellness Troy · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Claybourne Co Flyers Frosted | Infused Pre-roll | Super Sour Apple 5pk Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $56.50 | $11.30/piece | Transcend Wellness Troy · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Rove | Rosin Diamond Hash Infused - 5pk | Apple Fritter - H Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $61 | $12.20/piece | Transcend Wellness Troy · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Rove | Rosin Diamond Hash Infused - 5pk | Super Sour Diesel - S Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $61 | $12.20/piece | Transcend Wellness Troy · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Breakfast Connections Infused Blunt Cereal Milk 1g Infused Pre-rolls | each | $12.39 | $12.39/g | Transcend Wellness Troy · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Presidential Moon Rock Blunt - XJ-13 (1.5g) Presidential · Infused Pre-rolls | each | $20 | $13.33/g | Transcend Wellness Troy · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Heady Tree | Sour Bomb Infused | Pre Roll | 1g Infused Pre-rolls | each | $16 | $16/g | Transcend Wellness Troy · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Heady Tree | Blue Lobster Infused | Pre Roll | 1g Infused Pre-rolls | each | $16 | $16/g | Transcend Wellness Troy · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Heady Tree | Pink Elephantz Infused | Pre Roll | 1g Infused Pre-rolls | each | $16 | $16/g | Transcend Wellness Troy · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Outrankd - Omega Runtz - Infused Preroll - 1g Infused Pre-rolls | each | $17 | $17/g | Transcend Wellness Troy · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Outrankd - Dragons Breath - Infused Preroll Infused Pre-rolls | each | $17 | $17/piece | Transcend Wellness Troy · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Chernobyl | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | each | $17 | $17/g | Transcend Wellness Troy · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Blizzards | The Soap | Infused | Flower | 3.5g Infused Pre-rolls | each | $60 | $17.14/g | Transcend Wellness Troy · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Sushi Hash-Hash Hole 1g Single Gold Rush X Zookies Rosin (S) Infused Pre-rolls | each | $19.47 | $19.47/g | Transcend Wellness Troy · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Sushi Hash | Hash Hole | 1g Single Banana Split X Fortissimo Rosin (H) Infused Pre-rolls | each | $19.47 | $19.47/g | Transcend Wellness Troy · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Lemon Warhead | Infused Joint | 0.7g Revert · Infused Pre-rolls | each | $14 | $20/g | Transcend Wellness Troy · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Strawberry Sky | Infused Joint | 0.7g Revert · Infused Pre-rolls | each | $14 | $20/g | Transcend Wellness Troy · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Presidential Moon Rock Preroll - Papaya Punch Presidential · Infused Pre-rolls | each | $20 | $20/piece | Transcend Wellness Troy · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Presidential | Classic Moon Rock | Infused Joint | 1g Presidential · Infused Pre-rolls | each | $20 | $20/g | Transcend Wellness Troy · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Presidential Moon Rock Preroll - Blue Dream Presidential · Infused Pre-rolls | each | $20 | $20/piece | Transcend Wellness Troy · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Presidential Moon Rock Preroll - Galactic Gas Presidential · Infused Pre-rolls | each | $20 | $20/piece | Transcend Wellness Troy · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | STATE OF MIND | Infused Pre-roll | 1G SINGLE | Snow Plow x Cherry Pie Live Resin (I) Infused Pre-rolls | each | $20 | $20/g | Transcend Wellness Troy · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Presidential Moon Rock Preroll - NYC Diesel Presidential · Infused Pre-rolls | each | $20 | $20/piece | Transcend Wellness Troy · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Presidential | Rove | Waui | Infused Joint | 1g Presidential · Infused Pre-rolls | each | $20 | $20/g | Transcend Wellness Troy · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Presidential Moon Rock Preroll - Peach Mango (1g) Presidential · Infused Pre-rolls | each | $20 | $20/g | Transcend Wellness Troy · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Kiwi Kush | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g ROVE · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $61 | $20.33/g | Transcend Wellness Troy · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Strawberry Cough | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g ROVE · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $61 | $20.33/g | Transcend Wellness Troy · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Rove | Rosin Diamond Hash Infused - 5pk | King Louis XIII - I 3.0g Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $61 | $20.33/g | Transcend Wellness Troy · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Presidential | Grape Moon Rock | Infused Blunt | 1.5g Presidential · Infused Pre-rolls | each | $30.97 | $20.65/g | Transcend Wellness Troy · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Presidential | Classic Moon Rock | Infused Blunt | 1.5g Presidential · Infused Pre-rolls | each | $30.97 | $20.65/g | Transcend Wellness Troy · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Presidential Moon Rock Blunt - Waui (1.5g) Presidential · Infused Pre-rolls | each | $35 | $23.33/g | Transcend Wellness Troy · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Presidential Moon Rock Preroll - King Louis Presidential · Infused Pre-rolls | each | $30.97 | $30.97/piece | Transcend Wellness Troy · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Troy infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Troy price: $20 per gram (middle of $16–$85.98).
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Troy publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Troy price data: cheapest weed in Troy, cheap ounces, Troy flower price index, Troy deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.