Cheapest weed in White Plains, NY
397 White Plains menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 2, 2026
↑ Compare every New York city: cheapest weed in New York
Cheapest flower in White Plains
See all flower prices →Cheapest right now: Tequila Sunrise 28g at Strain Stars White Plains — $100 ($3.57 per gram) · 323 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tequila Sunrise 28g The Plug Pack · Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Strain Stars White Plains White Plains · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Smoakland X - Maui Wowie - 28g Smoakland · Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Strain Stars White Plains White Plains · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Chopped Cheese 28g The Plug Pack · Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Strain Stars White Plains White Plains · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Sour Diesel | Flower Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Strain Stars White Plains White Plains · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Lychee Dream 28g The Plug Pack · Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Strain Stars White Plains White Plains · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Smoakland X - Blue Cookies - 28g Smoakland · Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Strain Stars White Plains White Plains · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Frosted Velvet | Flower Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Strain Stars White Plains White Plains · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Smoakland X - Pineapple Express - 28g Smoakland · Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Strain Stars White Plains White Plains · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in White Plains
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: 1g AIO - Tropic Thunder at Strain Stars White Plains — $30 ($30 per gram) · 74 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1g AIO - Tropic Thunder Smoke · Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Strain Stars White Plains White Plains · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Mango Kush | Cartridge | 1g untitled · Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Strain Stars White Plains White Plains · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | NEW YORK HONEY | 1G | 510 CARTRIDGE | BLUE DREAM New York Honey · Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Strain Stars White Plains White Plains · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Ghost Train | AIO Palm | Sativa | 1.5g Jaunty · Vape Pens | 1.5 g | $49.50$5510% off | $33/g | Strain Stars White Plains White Plains · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Lemon Cherry Gelato | AIO Palm | Hybrid | 1.5g Jaunty · Vape Pens | 1.5 g | $49.50$5510% off | $33/g | Strain Stars White Plains White Plains · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | BRIQ 2 Legacy Series Super Boof 2g Select · Vape Pens | 2 g | $70 | $35/g | Strain Stars White Plains White Plains · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | BRIQ 2 Legacy Series Blue Dream 2g Select · Vape Pens | 2 g | $70 | $35/g | Strain Stars White Plains White Plains · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | 3g SLID3 CLASSIC - Mango Haze x Triple Diesel EUREKA · Vape Pens | 3 g | $110 | $36.67/g | Strain Stars White Plains White Plains · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
White Plains flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in White Plains →Discounted items across White Plains menus, newest first.
Best dispensaries in White Plains →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.