Cheapest flower in Yonkers, NY
Cheapest right now: Cereal Milk – Flower – 0.7g at Central Budz Dispensary Yonkers — $9 ($0.90 per gram)
125 comparable flower listings at 2 Yonkers dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare flower prices across every New York city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cereal Milk – Flower – 0.7g 5Boro Cannabis · Flower | 7/10 g | $9 | $0.90/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Amnesia Haze – Flower – 0.7g 5Boro Cannabis · Flower | 7/10 g | $9 | $0.90/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | 5 Boro | Permanent Marker | Dime Flower | 7/10 g | $9 | $0.90/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Smoakland X - NY Diesel - 28g Smoakland · Flower | each | $89.10$9910% off | $3.18/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Smoakland X - Pineapple Express - 28g Smoakland · Flower | each | $89.10$9910% off | $3.18/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Smoakland X - Maui Wowie - 28g Smoakland · Flower | each | $89.10$9910% off | $3.18/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Smartbud | Double Blue Dream | 14g Preground Flower Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | SUPER SILVER HAZE 14G PRE GROUND Flower | each | $52.20$5810% off | $3.73/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Munchkins | Strawberry Lemonade Flower | ounce | $119.90 | $4.28/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | fruity pebbles | Smalls | 28g Flower | ounce | $119.90 | $4.28/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Platinum Reserve I Juicy Fruit | Sun Powered I Big Buds | 28g Platinum Reserve · Flower | each | $121.50$13510% off | $4.34/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | ANIMAL TSUNAMI 28G Flower | each | $129.60$14410% off | $4.63/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Platinum Reserve I OG Kush | Sun Grown I Big Buds | 14g Platinum Reserve · Flower | each | $72$8010% off | $5.14/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | CHEM DAWG 14G INFUSED PRE GROUND Flower | each | $72$8010% off | $5.14/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Electric Grape | Infused Flower | 14g Flower | each | $72$8010% off | $5.14/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Kushie Pebbles | Ground | 14g Flower | each | $72$8010% off | $5.14/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Purple Urkle | Big Buds | 14g Platinum Reserve · Flower | each | $72$8010% off | $5.14/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | WEDDING CAKE 14G INFUSED PRE GROUND Flower | each | $72$8010% off | $5.14/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | BUBBLEGUM RUNTZ 14G Flower | each | $76.50$8510% off | $5.46/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | GARLIC BREATH 14G Flower | each | $76.50$8510% off | $5.46/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Papa's Herb | Animal Tsunami Flower | ounce | $159.29 | $5.69/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Papa's Herb | Singapore Sling Flower | ounce | $159.29 | $5.69/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Empire OG I Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Untitled | Blue Dream Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Granddaddy Purple | Smalls | 7g untitled · Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Papa's Herb | Gelato #41 Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Mendo Breath Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Papa's Herb | Animal Cookies Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Grocery | Strawberry Cough Flower | ounce | $160 | $5.71/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Find. Crustacean Flower | ounce | $160 | $5.71/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Grocery | Motor Cake Flower | ounce | $160 | $5.71/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Permanent Marker Flower | ounce | $160 | $5.71/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Dank | Sherb Diesel Flower | ounce | $160 | $5.71/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Grocery | Freedom Fuel Flower | ounce | $160 | $5.71/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Find. Funk Bomb Flower | ounce | $160 | $5.71/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Purple Gorilla | Big Buds | 14g Revert · Flower | half ounce | $90 | $6.43/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Golden Pineapple | Big Buds | 14g Revert · Flower | half ounce | $90 | $6.43/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Northern Lights | Big Buds | 14g Revert · Flower | half ounce | $90 | $6.43/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Super Diesel | Big Buds | 14g Revert · Flower | half ounce | $90 | $6.43/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | MENDO BREATH 14G Flower | each | $90$10010% off | $6.43/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Yonkers flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Yonkers price: $9 per gram (middle of $5.14–$14.86). That works out to about $31.50 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Yonkers publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Yonkers price data: cheapest weed in Yonkers, cheap ounces, Yonkers flower price index, Yonkers deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.