Cheapest infused pre-rolls in Yonkers, NY
Cheapest right now: Grand Master Purp | Infused Joints | 1g at NUG Yonkers — $6.12 ($6.12 per gram)
49 comparable infused pre-rolls listings at 1 Yonkers dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every New York city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Grand Master Purp | Infused Joints | 1g Smack · Infused Pre-rolls | each | $6.12$6.8010% off | $6.12/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | ayrloom | Cereal Milk Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $36$4010% off | $7.20/piece | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | ayrloom | Lychee Dream Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $36$4010% off | $7.20/piece | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | ayrloom | Pink Rozay Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $36$4010% off | $7.20/piece | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Honey Banana x Honey Banana Live Resin Infused Pre-Roll | 4-Pack MFNY · Infused Pre-rolls | each · 4-pack | $31.50$3510% off | $7.88/piece | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Cranberry Rozay | Infused Joints | 1g Smack · Infused Pre-rolls | each | $9$1010% off | $9/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | GRAND MASTER PURP SMACK 1G INFUSED PREROLL Infused Pre-rolls | each | $9$1010% off | $9/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | SOUR DIESEL X SOUR DIESEL 3G 4 PACK LIVE RESIN INFUSED PREROLL Infused Pre-rolls | each · 4-pack | $31.50$3510% off | $10.50/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | HARD LEMON HAZE SMACK .5G INFUSED PREROLL Infused Pre-rolls | each | $6.12$6.8010% off | $12.24/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Twisted Lime Kush | Infused Minis | 0.5g Smack · Infused Pre-rolls | each | $6.12$6.8010% off | $12.24/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | ALIEN COOKIES SMACK .5G INFUSED PREROLL Infused Pre-rolls | each | $6.12$6.8010% off | $12.24/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | MENDO PURPS X WHITE RUNTZ 2.5G BUBBLE HASH INFUSED 5 PACK PREROLL Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $30.60$3410% off | $12.24/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Sluggers - Infused Preroll - 3.5g 5pk - Rose - Diamond Edition Sluggers Hit · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $45$6025% off | $12.86/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Sluggers - Fire OG Infused Mini Blunts 3.5g - 5pk Sluggers Hit · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $45$6025% off | $12.86/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | BISCOTTI 2.5G 5 PACK INFUSED PREROLL Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $36$4520% off | $14.40/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Panda Planet | Infused Joints | 1g Luci · Infused Pre-rolls | each | $14.45$16.0610% off | $14.45/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | EUPHORIA 1.5G DIAMOND & HASH INFUSED PREROLL Infused Pre-rolls | each | $24$3225% off | $16/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | JETFUEL OG 1.5G DIAMOND & HASH INFUSED PREROLL Infused Pre-rolls | each | $24$3225% off | $16/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | FIRE OG 1.5G INFUSED PREROLL Infused Pre-rolls | each | $24$3225% off | $16/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | PINEAPPLE EXPRESS 2.5G 5 PACK DIAMONDS INFUSED PREROLLS Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40$5020% off | $16/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Peach Pie (2.5g) - Diamond Frosted Flyers Pre-Rolls Claybourne Co. · Infused Pre-rolls | each | $40$5020% off | $16/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | WEDDING CAKE 2.5G 5 PACK DIAMONDS INFUSED PREROLLS Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40$5020% off | $16/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Blue Dream | Live Rosin Infused Blunt | 2.5g PACKS LOS ANGELES · Infused Pre-rolls | each | $40.50$4510% off | $16.20/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Jeeter | Apples and Bananas | XL Quad-Infused Joint | 2g Jeeter · Infused Pre-rolls | each | $34$4015% off | $17/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Jeeter | Strawberry Sour Diesel | XL Quad-Infused Joint | 2g Jeeter · Infused Pre-rolls | each | $34$4015% off | $17/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Jeeter | Acapulco Gold | XL Quad-Infused Joint | 2g Jeeter · Infused Pre-rolls | each | $34$4015% off | $17/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Jeeter | Berry White | XL Quad-Infused Joint | 2g Jeeter · Infused Pre-rolls | each | $34$4015% off | $17/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Jeeter | Strawberry Sour Diesel | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk Jeeter · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $42.50$5015% off | $17/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Jeeter | Acapulco Gold | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk Jeeter · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $42.50$5015% off | $17/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | APPLES & BANANAS 2.5G 5 PACK INFUSED PREROLLS Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $42.50$5015% off | $17/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | MILE HIGH JET FUEL GELATO 2.5G BABY JEETER INFUSED 5 PACK PREROLLS Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $42.50$5015% off | $17/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Blue Dream (1.5g) - Flyers Infused Blunt Infused Pre-rolls | each | $28.80$3620% off | $19.20/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Grape Gasolina (1.5g) - Flyers Infused Blunt Claybourne Co. · Infused Pre-rolls | each | $28.80$3620% off | $19.20/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | BANANA SPLIT X FORTISSIMO ROSIN SUSHI HASH 1G HASH HOLE Infused Pre-rolls | each | $20.25$22.5010% off | $20.25/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | GOLD RUSH X ZOOKIES ROSIN SUSHI HASH 1G HASH HOLE Infused Pre-rolls | each | $20.25$22.5010% off | $20.25/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Jeeter | Blue ZKZ | Quad-Infused Joint | 1g Jeeter · Infused Pre-rolls | each | $20.40$2415% off | $20.40/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Jeeter | Apples and Bananas | Quad-Infused Joint | 1g Jeeter · Infused Pre-rolls | each | $20.40$2415% off | $20.40/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Jeeter | Maui Wowie | Quad-Infused Joint | 1g Jeeter · Infused Pre-rolls | each | $20.40$2415% off | $20.40/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Jeeter WC 26 – Mangonada 1G Infused Pre-Roll Jeeter · Infused Pre-rolls | each | $20.40$2415% off | $20.40/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Maui Waui | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g ROVE · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $54$6010% off | $21.60/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Yonkers infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Yonkers price: $17 per gram (middle of $12.24–$22.14). That works out to about $59.50 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Yonkers publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Yonkers price data: cheapest weed in Yonkers, cheap ounces, Yonkers flower price index, Yonkers deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.