Cheapest carts & vapes in Yonkers, NY
Cheapest right now: SFV OG .5G CARTRIDGE at NUG Yonkers — $10.80 ($21.60 per gram)
393 comparable vape pens listings at 2 Yonkers dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare carts & vapes prices across every New York city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SFV OG .5G CARTRIDGE Vape Pens | each | $10.80$1210% off | $21.60/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Skywalker OG | 2g Melted Diamond Live Resin Vaporizer | 2x 1g (Reload) ROVE · Vape Pens | each · 2-pack | $89.10$9910% off | $22.27/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Maui Waui | 2g Melted Diamond Live Resin Vaporizer | 2x 1g (Reload) ROVE · Vape Pens | each · 2-pack | $89.10$9910% off | $22.27/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Pineapple Express | 2g Melted Diamond Live Resin Vape | 2x 1g (Reload) ROVE · Vape Pens | each · 2-pack | $89.10$9910% off | $22.27/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | BAJA SPLASH 4G ALL IN ONE Vape Pens | each | $90$10010% off | $22.50/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | STIIIZY BAR STIIIZY · Vape Pens | each | $24$3020% off | $24/piece | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | 1000 MG Cartridge Cranberry Kush Bonanza Cannabis Company · Vape Pens | each | $25.20$2810% off | $25.20/piece | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | 1000 MG Cartridge Dream Berry Bonanza Cannabis Company · Vape Pens | each | $25.20$2810% off | $25.20/piece | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | RELOAD - 2g CLASSIC - Cherry Gelato EUREKA · Vape Pens | 2 g | $52$6520% off | $26/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | RELOAD - 2g CLASSIC - Mimosa EUREKA · Vape Pens | 2 g | $52$6520% off | $26/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Eureka | Melon Madness | Fusion | 2g Reload Vape Pens | 2 g | $52$6520% off | $26/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Citrus Splash | 2g Reload Vape Pens | 2 g | $52$6520% off | $26/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Sour Appleicious | Fusion | 2g Reload Vape Pens | 2 g | $52$6520% off | $26/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Mango Haze | Classic | 2g Reload Vape Pens | 2 g | $52$6520% off | $26/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | PRELOAD Starter Kit - 2g FUSION - Nectarine Dream (3:1 THC/THCV) EUREKA · Vape Pens | 2 g | $52$6520% off | $26/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Platinum Bubba | 2g Classic Reload Vape Pens | 2 g | $52$6520% off | $26/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | RELOAD - 2g FUSION - Very Berry (4:1 THC/CBN) EUREKA · Vape Pens | 2 g | $52$6520% off | $26/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | RELOAD - 2g CLASSIC - Blackberry Kush EUREKA · Vape Pens | 2 g | $52$6520% off | $26/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Feels - AIO Strawberry Bubblegum - 1g (S) Smoakland · Vape Pens | each | $28.80$3210% off | $28.80/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | WATERMELON OG 1G FEELS ALL IN ONE Vape Pens | each | $28.80$3210% off | $28.80/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Feels - AIO Blueberry Runtz - 1g (H) Smoakland · Vape Pens | each | $28.80$3210% off | $28.80/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | 3g SLID3 FUSION Disposable - Strawberry Clemonade x Nectarine Dream EUREKA · Vape Pens | 3 g | $88$11020% off | $29.33/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | 3g SLID3 FUSION Disposable - Melon Madness x Sour Appleicious EUREKA · Vape Pens | 3 g | $88$11020% off | $29.33/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | 3g SLID3 FUSION Disposable - Concord Crush x Lychee Luxe EUREKA · Vape Pens | 3 g | $88$11020% off | $29.33/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | SLID3 CLASSIC - Lemonatti x Blueberry Breath EUREKA · Vape Pens | 3 g | $88$11020% off | $29.33/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | NEW YORK HONEY | 1G | 510 CARTRIDGE | BARRY WHITE New York Honey · Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Mango Kush | Cartridge | 1g untitled · Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Mimosa | 510 Cartridge | 1g New York Honey · Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | NEW YORK HONEY | 1G | 510 CARTRIDGE | STRAWBERRY COUGH New York Honey · Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Untitled - Tropic Thunder 1g Cartridge untitled · Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Untitled | Blue Slush | 1g Cart Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | PRELOAD Starter Kit - 2g FUSION - Melon Madness (4:1 THC/CBC) EUREKA · Vape Pens | 2 g | $60$7520% off | $30/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | PRELOAD Starter Kit - 2g CLASSIC - Mango Haze EUREKA · Vape Pens | 2 g | $60$7520% off | $30/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Blackberry Kush | Classic | 2g AIO Vape Pens | 2 g | $60$7520% off | $30/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Triple Diesel | Classic | 2g Reload Vape Pens | 2 g | $60$7520% off | $30/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | PRELOAD Starter Kit - 2g FUSION - Very Berry (4:1 THC/CBN) EUREKA · Vape Pens | 2 g | $60$7520% off | $30/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | PRELOAD Starter Kit - 2g FUSION - Strawberry Clemonade (6:1:1 THC/CBG/THCV) EUREKA · Vape Pens | 2 g | $60$7520% off | $30/g | Central Budz Dispensary Yonkers Yonkers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | NY DIESEL 1G POD Vape Pens | each | $32$4020% off | $32/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Vape Cartridge - WATERMELON Z 1G Original THC Pod - STIIIZY STIIIZY · Vape Pens | each | $32$4020% off | $32/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Chocolate Diesel | AIO Palm | Sativa | 1.5g Jaunty · Vape Pens | each | $48$6020% off | $32/g | NUG Yonkers Yonkers · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Yonkers vape pens prices compare
Every row above is priced per gram of oil, so a 0.5g cart can't look cheaper than a 1g one. That is the only way to compare a vape pens menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Yonkers price: $43.20 per gram (middle of $32–$75.22). That works out to about $151.20 an eighth.
- 100% of priced vape pens listings in Yonkers publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Yonkers price data: cheapest weed in Yonkers, cheap ounces, Yonkers flower price index, Yonkers deals.
Cheapest flowerCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.