RYTHM Premium Flower Bananaconda 3.5g by RYTHM
$36–$55
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- THC
- 25.91–32.38%
- CBD
- 0.07%
- In stock at
- 60 dispensaries
- Best price per gram
- $7.54/g
Prices updated Oct 1, 2026
RYTHM Premium Flower Bananaconda 3.5g by RYTHM is stocked at 4 dispensaries across Illinois, Nevada, New Jersey and Ohio, priced $36–$55. The lowest listed price right now is at Nectar.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Florida (18)
- RISE DispensaryDeerfield Beach, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE Medical Marijuana Dispensary OviedoOviedo, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE DispensaryHallandale Beach, FL · 4.8★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE Medical Marijuana Dispensary Bonita SpringsBonita Springs, FL · 4.8★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE Cannabis Dispensary BrandonBrandon, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE DispensaryFruitland Park, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE Medical Marijuana Dispensary Tallahassee on TennesseeTallahassee, FL · 5★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE New Port RicheyNew Port Richey, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE DispensaryCrystal River, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE Medical Cannabis Dispensary ClearwaterClearwater, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE Medical Cannabis Dispensary Sun CitySun City Center, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley ChapelWesley Chapel, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE DispensaryOrlando, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE DispensaryDunnellon, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE DispensaryMiami, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE DispensaryWest Palm Beach, FL · 5★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Rise Dispensary Pinellas ParkPinellas Park, FL · 3.7★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE Medical Cannabis Dispensary Port OrangePort Orange, FL · 5★ · 1/8 oz$50$14.29/g
New York (15)
- Clouditude Dispensary & Weed Delivery - Staten IslandStaten Island, NY · 4.4★ · 1/8 oz$35.40$10.11/gDeal
- ZenZest Weed Dispensary & Cannabis DeliveryQueens, NY · 5★ · 1/8 oz$40.44$11.55/gDeal
- Strain Stars RiverheadRiverhead, NY · 4.9★ · 1/8 oz$45$12.86/gDeal
- Bayside Cannabis Dispensary & Weed Delivery QueensOakland Gardens, NY · 4.9★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- Strain Stars White PlainsWhite Plains, NY · 5★ · 1/8 oz$45$12.86/gDeal
- DeMarino’sPort Jervis, NY · 5★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- Strong Strains Cannabis Dispensary & DeliverySetauket- East Setauket, NY · 4.9★ · 1/8 oz$45.40$12.97/gDeal
- Stage One DispensaryRensselaer, NY · 4.5★ · 1/8 oz$48$13.71/g
- SeshNYC Dispensary and DeliveryBronx, NY · 4.9★ · 3.5 g$50$14.29/gDeal
- The Daily Green Times Square Cannabis DispensaryNew York, NY · 4.8★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Gotham Cannabis Dispensary & DeliveryNew York, NY · 4.8★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Dream Daze DispensaryDepew, NY · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Gotham Cannabis Dispensary & DeliveryNew York, NY · 4.1★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Just Breathe.Binghamton, NY · 4.2★ · 1/8 oz$55$15.71/g
- Joe’s Buds Cannabis DispensarySyracuse, NY · 4.4★ · 1/8 oz$55$15.71/g
Illinois (13)
- Mint Cannabis - Villa ParkVilla Park, IL · 4.7★ · 1/8 oz$27$7.71/gDeal
- NOXX Cannabis E. PeoriaEast Peoria, IL · 4.7★ · 1/8 oz$30$8.57/gDeal
- SEVEN POINTDanville, IL · 4.8★ · 1/8 oz$31.50$9/gDeal
- nuEra Aurora DispensaryAurora, IL · 4.9★ · 1/8 oz$33.75$9.64/gDeal
- nuEra Chicago DispensaryChicago, IL · 4.7★ · 1/8 oz$33.75$9.64/gDeal
- nuEra East Dubuque DispensaryEast Dubuque, IL · 4.9★ · 1/8 oz$33.75$9.64/gDeal
- nuEra Chicago Southland DispensaryHarvey, IL · 4.9★ · 1/8 oz$33.75$9.64/gDeal
- BEYOND / HELLO Normal Cannabis DispensaryNormal, IL · 4.2★ · 1/8 oz$34$9.71/gDeal
- Beyond / Hello Cannabis DispensaryBloomington, IL · 4.3★ · 1/8 oz$34$9.71/gDeal
- High Profile of Martinsville DispensaryMartinsville, IL · 4.9★ · 1/8 oz$36$10.29/gDeal
- Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol StreamCarol Stream, IL · 4.9★ · 3.5 g$55$15.71/g
- Bisa Lina - JolietJoliet, IL · 4.9★ · 3.5 g$55$15.71/g
- Cloud9 CannabisOswego, IL · 4.8★ · 1/8 oz$55$15.71/g
Ohio (9)
- NectarEuclid, OH · 4.6★ · 1/8 oz$26.40$7.54/gDeal
- Trulieve Beavercreek DispensaryBeavercreek, OH · 4.4★ · 1/8 oz$33$9.43/gDeal
- Trulieve Columbus Dispensary High StreetColumbus, OH · 3.4★ · 1/8 oz$33$9.43/gDeal
- Nar Cannabis Delaware DispensaryDelaware, OH · 4.8★ · 1/8 oz$36.04$10.30/gDeal
- Nar Cannabis ColumbusColumbus, OH · 4.5★ · 1/8 oz$36.34$10.38/gDeal
- Theory Wellness Columbus DispensaryColumbus, OH · 4.7★ · 1/8 oz$38$10.86/g
- Pure Ohio WellnessDayton, OH · 4.4★ · 1/8 oz$44$12.57/g
- Klutch Cannabis Dispensary LorainLorain, OH · 4.2★ · 1/8 oz$44$12.57/g
- Leaf ReliefReynoldsburg, OH · 2.8★ · 1/8 oz$44$12.57/gDeal
New Jersey (4)
- URB'N DispensaryNewark, NJ · 5★ · 1/8 oz$27.30$7.80/gDeal
- Rollin' GreenAtlantic City, NJ · 5★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- ReLeaf Cannabis DispensaryWilliamstown, NJ · 5★ · 1/8 oz$55$15.71/g
- BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury HeightsWoodbury Heights, NJ · 4.8★ · 3.5 g$55$15.71/gDeal
Nevada (1)
- Wallflower Cannabis House Weed Dispensary Las VegasLas Vegas, NV · 4.6★ · 1/8 oz$45$12.86/g
Prices, deals & delivery near Euclid
Where to buy RYTHM Premium Flower Bananaconda 3.5g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy RYTHM RYTHM Premium Flower Bananaconda 3.5g?
- RYTHM Premium Flower Bananaconda 3.5g is listed at 4 licensed dispensaries, including Nectar, Mint Cannabis - Villa Park and URB'N Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does RYTHM RYTHM Premium Flower Bananaconda 3.5g cost?
- Menu prices for RYTHM Premium Flower Bananaconda 3.5g range from $36 to $55 across the dispensaries that list it.
- Which states carry RYTHM RYTHM Premium Flower Bananaconda 3.5g?
- RYTHM Premium Flower Bananaconda 3.5g is on menus in Illinois, Nevada, New Jersey and Ohio.