Cheapest infused pre-rolls in London, OH
Cheapest right now: GMO x Blueberry (I) - Live Resin Infused Pre Roll - 2.5g - 5pk at Pure Ohio Wellness — $55 ($11 per piece)
13 comparable infused pre-rolls listings at 1 London dispensaries · ranked per piece · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Ohio city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GMO x Blueberry (I) - Live Resin Infused Pre Roll - 2.5g - 5pk Infused Pre-rolls | 0.08 g · 5-pack | $55 | $11/piece | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | FB + Sunday Brunch (Hybrid) - Infused Pre Roll Infused Pre-rolls | gram | $11.90$1730% off | $11.90/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Gypsy Soap + Gypsy Soap (Indica Hybrid) Infused Pre Roll Infused Pre-rolls | gram | $16.10$2330% off | $16.10/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | FB + FB (Indica Hybrid) Infused Pre Roll Infused Pre-rolls | gram | $16.10$2330% off | $16.10/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Mint Sherbert (Indica) - Infused Pre Roll - 1g - 2pk Infused Pre-rolls | 0.451 g · 2-pack | $25 | $55.43/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Kem Chillz (Indica) - Infused Pre Roll - 1g - 2PK Infused Pre-rolls | 0.43 g · 2-pack | $25 | $58.14/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Superflux | Grapple Pie | Infused Pre Roll | 2pk Superflux · Infused Pre-rolls | 0.418 g · 2-pack | $25 | $59.81/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Problem Child (Indica Hybrid) - Diamond Infused Pre Roll - 1g - 1pk Infused Pre-rolls | 0.317 g | $20$2520% off | $63.09/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Forget Me Not (Hybrid) - Diamond Infused Pre Roll - 1g - 1pk Infused Pre-rolls | 0.308 g | $20$2520% off | $64.94/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Spilt Paint (Indica) - Live Resin Infused Pre Roll - 2.5g - 5pk Infused Pre-rolls | 0.84 g · 5-pack | $55 | $65.48/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Miracle Mints & Wildcard | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | 0.264 g | $20 | $75.76/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | First Class Funk & Royal Ramble | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | 0.244 g | $20 | $81.97/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | C. Berries x Pungent Smile- Live Resin Infused Pre Roll - 1g - 1pk Infused Pre-rolls | 0.234 g | $24 | $102.56/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
How London infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical London price: $61.45 per gram (middle of $16.10–$81.35).
- 100% of priced infused pre-rolls listings in London publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More London price data: cheapest weed in London, cheap ounces, London flower price index, London deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Ohio dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.