Cheapest pre-rolls in London, OH
Cheapest right now: Gypsy Suds (IH) - Pre Roll - 1g - 1pk at Pure Ohio Wellness — $5 ($5 per gram)
43 comparable pre-rolls listings at 1 London dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Ohio city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gypsy Suds (IH) - Pre Roll - 1g - 1pk Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Gem City Funk (IH) - Pre Roll - 1g - 1pk Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Mad River Kush (IH) - Pre Roll - 1g - 1pk Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | G Roll Pre Roll - 1g Pure Ohio Wellness · Pre-rolls | 14.15 g | $77$11030% off | $5.44/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Mad River Kush (IH) - Pre Roll - 1g - 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $6 | $6/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | BF (Indica Hybrid) - Pre Roll - 1g - 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $6 | $6/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Gypsy Suds (Indica Hybrid) - Pre Roll - 1g - 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $6 | $6/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | G Roll (Indica) Pre-rolls | eighth | $21.70$3130% off | $6.20/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | SG (Indica Hybrid) - Pre Roll - 5g - 5pk Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $31.50$4530% off | $6.30/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Alaskan Thunder Funk (Sativa) - Pre Roll - 1.5g - 5pk Pre-rolls | 1.5 g · 5-pack | $9.80$1430% off | $6.53/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Double Stuffed (Sativa Hybrid) - Pre Roll - 1g - 1pk Pre-rolls | gram | $7$1030% off | $7/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Royal Ramble (Indica Hybrid) - Pre Roll - 1g - 1pk Pre-rolls | gram | $7$1030% off | $7/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Blue Blast Pre Roll - 1g Pure Ohio Wellness · Pre-rolls | gram | $7$1030% off | $7/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Nimbus Snacks Pre Roll - 1g Pure Ohio Wellness · Pre-rolls | gram | $7$1030% off | $7/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | GEL (Hybrid) - Pre Roll - 1g - 1pk Pre-rolls | gram | $7$1030% off | $7/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | MM (Indica Hybrid) - Pre Roll - 1g - 1pk Pre-rolls | gram | $7$1030% off | $7/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Royal Ramble (Indica Hybrid) - Pre Roll - 1g - 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $8.40$1230% off | $8.40/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | AM (Hybrid) - Pre Roll - 1g -2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $8.40$1230% off | $8.40/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | E85 Pre Rolls (2 Pack) - 1g Pure Ohio Wellness · Pre-rolls | gram · 2-pack | $8.40$1230% off | $8.40/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | FB (Indica Hybrid) - Pre Roll - 1g - 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $8.40$1230% off | $8.40/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Nimbus Snacks Pre Rolls (2 Pack) - 1g Pure Ohio Wellness · Pre-rolls | gram · 2-pack | $8.40$1230% off | $8.40/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Hell On Wheels Pre Rolls (2 Pack) - 1g Pure Ohio Wellness · Pre-rolls | gram · 2-pack | $8.40$1230% off | $8.40/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Cromagnonman (Indica) - Pre Roll - 1g - 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $8.40$1230% off | $8.40/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | G Roll Pre Rolls (2 Pack) - 1g Pure Ohio Wellness · Pre-rolls | gram · 2-pack | $8.40$1230% off | $8.40/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Double Stuffed (Sativa Hybrid) - Pre Roll - 1g - 2 PK Pre-rolls | gram · 2-pack | $8.40$1230% off | $8.40/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | SG (Indica Hybrid) - Pre Roll - 1g - 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $8.40$1230% off | $8.40/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | LLL (Indica) - Pre Roll - 1g - 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $8.40$1230% off | $8.40/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | SG (Indica Hybrid) - Pre Roll - 2.5g - 5pk Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $21$3030% off | $8.40/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Knight Wulff (Hybrid) - Pre Roll - 2.5g - 5pk Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $27 | $10.80/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | GP-20 (Hybrid) - Pre Roll - 1g - 1pk - Firelands Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | The Button (Hybrid) - Pre Roll - 1g - 1pk Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Lemon Wooder Ice (Indica) - Pre Roll - 1g - 1PK Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Starbux (Indica) - Pre Roll - 1g - 1pk - Firelands Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Melted Butter (Indica) - Pre Roll - 3.5g - 5pk Pre-rolls | eighth · 5-pack | $42 | $12/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | (the) Essence | Purpentine | Minis | 0.5g each | 5pk (the) Essence · Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $35 | $14/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Modified Gr (Hybrid) - 1g - Pre Roll Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Double Date (H) - Pre Rolled Flower - 1g - 1 pk Pre-rolls | 0.01 g | $15 | $15/piece | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | (the) Essence | Purpentine | Joint | 1g (the) Essence · Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Papaya Power (Indica-Hybrid) - Pre Roll - 1g - 1pk Pre-rolls | gram | $16 | $16/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | AF (Hybrid) - Pre Roll - 1g - 1pk Pre-rolls | gram | $16 | $16/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
How London pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical London price: $8.40 per gram (middle of $6–$15.90). That works out to about $29.40 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in London publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More London price data: cheapest weed in London, cheap ounces, London flower price index, London deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Ohio dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.